Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Qrew, to jakaś gruppen jazda ... :shocked::decayed:

http://www.evodoslubu.pl/ :cool1:

DOKŁADNIE...pokrywamy cały kraj :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A takie atrakcje jak:

* strzał ze sprzęgła

* przegazówka

* start spod świateł (zostawiając z tyłu resztę weselników)

* palenie laczków

* kręcenie bączków przed kościołem

* 150 km/h w samo południe główną ulicą miasta (welon przyczepiony do anteny)

* ...

są w standardzie czy trzeba dopłacać? :mysli:

Opublikowano

A takie atrakcje jak:

* strzał ze sprzęgła

* przegazówka

* start spod świateł (zostawiając z tyłu resztę weselników)

* palenie laczków

* kręcenie bączków przed kościołem

* 150 km/h w samo południe główną ulicą miasta (welon przyczepiony do anteny)

* ...

są w standardzie czy trzeba dopłacać? :mysli:

każdy z tych podpunktów płatny extra poza przygazówką :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Brakuje inteligencji na warszawskich ulicach, brakuje ;( :(:decayed:

Opublikowano

Ależ bym Ją strzelił w dupsko :evil: Jedną i drugą.. i jedną i drugą.. i jedną i drugą.. i jedną i drugą.. :evil2::kox:

Opublikowano

Ależ bym Ją strzelił w dupsko :evil: Jedną i drugą.. i jedną i drugą.. i jedną i drugą.. i jedną i drugą.. :evil2::kox:

Ty byś ją tylko strzlił, ja bym z niej nie zlazł :sex::evil:

Opublikowano

Ależ bym Ją strzelił w dupsko :evil: Jedną i drugą.. i jedną i drugą.. i jedną i drugą.. i jedną i drugą.. :evil2::kox:

chyba nie tylko TY :kox: :kox: :slina:
Opublikowano
:bry: ale była wczoraj impra - jeszcze nie wytrzeźwiałem :decayed:
Opublikowano

Mieszkasz sam w penthałsie, bys kolegow zaprosil z raz :naughty::kox:

Opublikowano

Mieszkasz sam w penthałsie, bys kolegow zaprosil z raz :naughty::kox:

Kiedy tylko chceta. Od poniedziałku do czwartku Penthouse jest do dyspozycji :)

Opublikowano

Ja w tygodniu zawsze chetnie :naughty:

Opublikowano

Ja w tygodniu zawsze chetnie :naughty:

No to moze być np. poniedzialek ?

Opublikowano

Ja w tygodniu zawsze chetnie :naughty:

No to moze być np. poniedzialek ?

Cały PENTHOUSE TEAM? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja w tygodniu zawsze chetnie :naughty:

No to moze być np. poniedzialek ?

Cały PENTHOUSE TEAM? :naughty: :naughty: :naughty:

SIUR :good:

Opublikowano

Ja w tygodniu zawsze chetnie :naughty:

No to moze być np. poniedzialek ?

Cały PENTHOUSE TEAM? :naughty: :naughty: :naughty:

SIUR :good:

Big SIUR też chętnie wpadnie :banan1:

Opublikowano

Adamoo chyba zacznę szukac chętnych na swoją turbinkę i wezmę ta twoja :evil: jaka ona ma charakterystykę pracy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.