Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znając Ciebie to pewnie nie tylko samochód oddał byś do polerki przez te Panie :)

Jedno jest pewne.. "Małego" nie oddam.. Ale Ciebie, albo Kaliego.. Albo nie.. Was zatrzymam.. Możecie sie jeszcze do czegos przydać.. :D Oddam żone..

Wróc.. Źle przeczytałem.. Przeczytalem ze za polerke nie tylko samochód oddam. POPRAWKA. Oczywiście że nie tylko bym oddal samochód do polerki. To chyba proste i logiczne :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

różowa koszulka, kozuch i złoty kajdan, do tego Oskar chłostajacy mnie smyczą... oj taaakkk... Luuuubisz to sukooo :naughty:

A polerke trzeba załatwiać regularnie co by nie tracić pierwotnego blasku :evil:

a do czego Ci się przydamy Pawełku? pupka swedzi? :polew:

Opublikowano

Znając Ciebie to pewnie nie tylko samochód oddał byś do polerki przez te Panie :)

Jedno jest pewne.. "Małego" nie oddam.. Ale Ciebie, albo Kaliego.. Albo nie.. Was zatrzymam.. Możecie sie jeszcze do czegos przydać.. :D Oddam żone..

:good: :good: :good: ide spac - od rana zaczniemy nabijac nowe posty

Take care guys :lazy:

Opublikowano

a do czego Ci się przydamy Pawełku?

Masz wp***dol :naughty: :naughty: Nie mów do mnie Pawełku!!

A o moją pupke to sie niemartw.. Z nią wszystko wporządku. Nie jestem taki łatwy jak Ci sie wydaje :> :polew:

Opublikowano

ja tez zawijam sie w piórnik. stosunkowo udanej nocy życze :)

a wp***dol poprosze 2 razy. słyszałem, ze jak Polacy gdzieś przyjeźdżają to wszystkim to rozdają :)

Opublikowano

Zaraz jeszcze 2 foty wrzuce..

3maj sie Oskar.[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:38_________________________________________________gru.jpg

kalioskarmoniamale.jpg

Kali gadke nakręca, a Oskar patrzy juz na Monike jak na potencjalny cel :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:46_________________________________________________

wp***dol poprosze 2 razy.

Da sie załatwić..

pinczi2.jpg[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:50_________________________________________________To ja chyba moge juz powiedzieć Bry na dzień dzisiejszy.. :hi:

Moskal byłem pierwszy :)

Opublikowano

:bry:

...i do roboty! Trzeba zapracować na :PB98:

Opublikowano

Wygladales w nim jak alfons ;p

kaliq.jpg

Ładny kolor koszulki :good:

Nie jestem taki łatwy jak Ci sie wydaje :> :polew:

moze mu sie nie wydaje tylko na takiego wyglądasz ?? :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Moskal byłem pierwszy :)

nie liczy sie bo jeszcze było ciemno :kox: :kox:

JA JESTEM JAK ZAWSZE PIERWSZY !!!! Bueheheheheee

Bry ogry !!!

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kurw*a - gorszej mojej fotki już nie miałeś ??? :no:

ja mam ze zlotu także jakbyś chciał :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 07:59_________________________________________________

JA JESTEM JAK ZAWSZE PIERWSZY !!!! Bueheheheheee

Bry ogry !!!

nie chciało mi się logować bo dziś nie byłbyś pierwszy :decayed:

Opublikowano

Dzień Dobry :wink4:

Opublikowano

78738706.th.jpg

Łukasz tym razem Ci się udało odeprzeć mój atak na serwer, ale jeszcze się spotkamy :evil2:

Opublikowano

nie chciało mi się logować bo dziś nie byłbyś pierwszy :decayed:

to jak Ci sie nie chciało , to teraz nie sap do dziadzi

Opublikowano

Łukasz tym razem Ci się udało odeprzeć mój atak na serwer, ale jeszcze się spotkamy :evil2:

Hehe, czasami takie coś wyskakuje nie wiadomo czemu :kox:

Opublikowano

:bry: jak poranek mija?

Mnie juz od rana udało załapac się na noszenie 14 biurek do firmy. Jeszcze trzeba je poskładać, poustawiac...

Nie ma to jak wysilek fizyczny z rana :P

Opublikowano

Wiciu, specjalnie dla Ciebie to, o czym wczoraj rozmawialiśmy (być może przyszły pomiar prędkości z rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych) :wink4:

Opublikowano

Takie coś jest od paru lat na drodze do wrocka , pokazuje tablice i prędkość, fajny bajerek.

Opublikowano

Bry,

Kali szkoda, że nie widziałem pojedynku z volvo :(

Opublikowano

Takie coś jest od paru lat na drodze do wrocka , pokazuje tablice i prędkość, fajny bajerek.

Chcą takie urządzenia wykorzystać jak będzie Centrum, które samo będzie wystawiać i wysyłać kwitki za wykroczenia w ciągu jednego dnia :wink4:

Opublikowano

Noooo jeszcze sms z powiadomieniem , 10 pkt 500 zł . hehe

Opublikowano

Noooo jeszcze sms z powiadomieniem , 10 pkt 500 zł . hehe

Nie, dostajesz w ciągu minuty MMS ze zdjęciem i musisz tylko kliknąć OK, że wyrażasz zgodę na obciążenie konta :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.