Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kali szkoda, że nie widziałem pojedynku z volvo

trzeba bylo jeszcze chwile zostac :)

Koles mnie podpuścil troche bo wyleciał na środek i zaczął gume jarać. No to musiałem sie z nim złapac :naughty:

A najlepsze to, że byłem przygotowany na solidne baty od niego a jak ruszylismy to zastanawiałem się czemu on się nie ściga.

1.6 daje rade :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spokojnie - ja Wam to wyłączę :naughty:

Opublikowano

Mnie juz od rana udało załapac się na noszenie 14 biurek do firmy. Jeszcze trzeba je poskładać, poustawiac...

Nie ma to jak wysilek fizyczny z rana :P

No to Ci sie robota trafiła.. :)[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:10_________________________________________________

Bry,

Kali szkoda, że nie widziałem pojedynku z volvo :(

Szczerze? Nie było czego ogladać.. Kali go mistrzowsko objechał.. :)

Opublikowano

Paweł wrzuc jakąś fote z tego sciganka. Coś tam chyba udało Ci się cyknąć?

Opublikowano

kalij.jpg

Kali tak zapierd.alał, że aparat nie nadażył ostrzyć. :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:17_________________________________________________kali2.jpg

Jeszcze mam to. Tak szybko ruszyliście że nie miałem czasu na ustwienie się..

Opublikowano

Słuchajta.

Poszukuję machera, który potrafi dostać się do zahasłowanego BIOS'a.

IBM Lenovo R60

Powiedzmy, że założyłem hasło i ... zapomniałem :decayed:

Opublikowano

hyhyhyhyhy znam taką jedną :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:38_________________________________________________

Powiedzmy, że założyłem hasło i ... zapomniałem :decayed:

starość nie radość :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Najbardziej to mnie wczoraj śmieszył ten s piuropuszem na głowie co CBR'ke próbował postawić na koło..

Opublikowano

Słuchajta.

Poszukuję machera, który potrafi dostać się do zahasłowanego BIOS'a.

IBM Lenovo R60

Powiedzmy, że założyłem hasło i ... zapomniałem :decayed:

Wyjmij bateryjkę :naughty:

Opublikowano

Słuchajta.

Poszukuję machera, który potrafi dostać się do zahasłowanego BIOS'a.

IBM Lenovo R60

Powiedzmy, że założyłem hasło i ... zapomniałem :decayed:

Wyjmij bateryjkę :naughty:

Prędzej zworke na płycie głównej.

Opublikowano

Poźkowy, Tygrysie

(...)

Powiedzmy, (...):decayed:

Opublikowano

Ta mówcie temu humaniście dalej o zworkach i innych technicznych sprawach :naughty: :naughty:

Opublikowano

Z cyklu "wołowinki" http://nasza-klasa.pl/profile/28038992/gallery/album/2/1

:evil:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:47_________________________________________________

Pannie licznik "wejść" skoczy :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Koledzy, potrzebuje zieloną kartę z wsteczną datą. Znacie moze kogoś kto ma taką możliwość? Pieniądze nie grają tu roli..[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:50_________________________________________________

Z cyklu "wołowinki" http://nasza-klasa.pl/profile/28038992/gallery/album/2/1

:evil:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:47_________________________________________________

Pannie licznik "wejść" skoczy :decayed::naughty::kox:

Aż ocieka...

Photoshopem :naughty:

Opublikowano

Co do tej laski.. w jednym ze zdjęc ma komentarz niejakiego Zbigniew J. "sóper wyglądas kotku morzemy się spotkać "

Opublikowano

Słuchajta.

Poszukuję machera, który potrafi dostać się do zahasłowanego BIOS'a.

IBM Lenovo R60

Powiedzmy, że założyłem hasło i ... zapomniałem :decayed:

a hasło nie brzmi czasem "BT" ?? :mysli:

Z cyklu "wołowinki" http://nasza-klasa.pl/profile/28038992/gallery/album/2/1

:evil:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:47_________________________________________________

Pannie licznik "wejść" skoczy :decayed::naughty::kox:

na kazdym zdjęciu inaczej wygląda , obczajcie w kapeluszu i to ślubne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 11:36_________________________________________________na pierwszym , drugim i piątym są trzy różne laski :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na kazdym zdjęciu inaczej wygląda , obczajcie w kapeluszu i to ślubne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 11:36_________________________________________________na pierwszym , drugim i piątym są trzy różne laski :polew: :polew: :polew: :polew:

Oj tam.. Czepiasz sie szczegółów :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.