Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Długo jeszcze tak będziecie sobie udowadniać który ma mniejszego ?

:naughty: :naughty:

Uważaj bo wyzwą cie od pedałów :tongue4::decayed:

:polew: :polew: :polew: Nie wiedziałem że masz takie ciągoty :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajny tattoo ma :decayed:

Ciekawe czy tatuażyście drżała ręka :)

Opublikowano

szukam kompana do poklikania , może być Wojtek - 13 lat :kox:

Jestem Zosia - 14 lat.. :decayed:

siema , a ruchasz sie w dupinke ????

Jasne, ale tylko paluszkiem :naughty:

paluszkiem to najpierw :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: To super.. Ale najpierw to małym u nogi.. To mój taki fetysz. :decayed:

Opublikowano

Długo jeszcze tak będziecie sobie udowadniać który ma mniejszego ?

:naughty: :naughty:

Uważaj bo wyzwą cie od pedałów :tongue4::decayed:

uważaj bo nazwanie kogoś pedałem kosztować może 15tysi plnów :naughty:
Opublikowano

Fajny tattoo ma :decayed:

Ciekawe czy tatuażyście drżała ręka :)

Hmm.. Moze najpierw ją przeleciał.. :mysli: Wtedy by mu nie drżała.. :mysli:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:09_________________________________________________

pozia[/b] dewiza w takim przypadku: "w życiu trzeba być twardym jak żelki z biedronki"

:polew: :polew:

Opublikowano

Powinniśmy zrobić jakiegoś DIY od anala :kox:

może załóżmy nowy temat w "mazowieckich" i niech kazdy da coś od siebie , ja mam wiedze , nie powiem że jestem "expertem" ale "lekko doświadczony" napewno :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Coś na rozluźnienie

1250680423_by_victorhektor.jpg

:decayed: Dobre kiedyś widziałem podobne.. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:13_________________________________________________Kur** jak mi sie dziś nie chce.. A jeszcze zapierd** mam w robocie.. :wallbash:

Opublikowano

co to kur.wa za siesta ?? pisać mi tu ale już !!!!

Opublikowano

lunchtime :gwizdanie:

Opublikowano

co to kur.wa za siesta ?? pisać mi tu ale już !!!!

Odezwał sie ten co najwiecej pisał przez ostatnie pare minut..

Opublikowano

bo nas kur.wa zaraz synowie marnotrawni z czewy dogonią :decayed:

co to kur.wa za siesta ?? pisać mi tu ale już !!!!

Odezwał sie ten co najwiecej pisał przez ostatnie pare minut..

ja juz sie dzis naklikałem ,

gdzie jest mój przyjaciel Andy ???

Opublikowano

nie ma.. Uciekł.. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:57_________________________________________________może robi sobie dobrze..

Opublikowano

gdzie jest mój przyjaciel Andy ???

ostrzy siekiere :decayed:

Opublikowano

byla.pl_fd3c8442fd33bc99a258a399e526d118.jpg

Ja jade na kawe.. Niewiem jak Wy.

Opublikowano

gdzie jest mój przyjaciel Andy ???

Podwyższam PKB .... :przebiegly:

Przeglądam oferty moto na Allegro :decayed:

Opublikowano

Przeglądam oferty moto na Allegro :decayed:

Kupujesz w końcu S4 ? :naughty:

Opublikowano

Przeglądam oferty moto na Allegro :decayed:

Kupujesz w końcu S4 ? :naughty:

"Moto", nie "auto"

Opublikowano

Fajny tattoo ma :decayed:

Ciekawe czy tatuażyście drżała ręka :)

Ręka nie, ale palec na pewno - dwudziestypierwszy :decayed:

Opublikowano

Przeglądam oferty moto na Allegro :decayed:

Kupujesz w końcu S4 ? :naughty:

"Moto", nie "auto"

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

przez ostatni rok pochowałem trzech kumpli z podstawówki... :gwizdanie:

Opublikowano

Andy , ty jesteś za nerwowy na motór , daj spokój

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.