Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak plecki ? :naughty:

Nie pieką, ale jednak trochę przysmażone - za to wczoraj jak ległem na wyrze, to miałem problem żeby zmienić ułożenie, bo tak mnie kręgosłup i bok bolał, że nie mogłem się ruszyć - dzisiaj rano nic nie boli co mnie trochę dziwi, bo po 12h tego rodzaju pracy to czuję się wyjątkowo dobrze :kox::naughty::wink4:

Opublikowano

siema ogry :hi:

MoorPH pierwszy !!!![br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 06:19_________________________________________________ale tylko dlatego że po pierwsze primo złapało mnie sranie przed samym wyjazdem z hotelu , po drugie primo Puławska juz sie przykorkowała :confused4:

Pierwszy, ale tylko dlatego ze z psem musiałem iść. Bo tak to ja o tej porze jeszcze sie na 2 bok przekrecam.

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 09:29_________________________________________________

Co mają wspólnego miś koala i krótkowzroczny ginekolog?

... wilgotny nosek.

:polew: :polew:

Opublikowano

Bry :hi:

Ashley-Kahsaklahwee_sexy_model.jpg

iac_nicola_mclean_12.jpg

denise_milani_boobs_bear_creek01-3-466x700.jpg

%5Bimmagine%5D%20heidi%20klum%20-%20hot%20bikini%20-%20porn%20sex%20tits%20boobs%20lesbians%20playboy%20hustler%20fucking%20fuck%20blowjob%20sucking%20celeb%20amateur

Opublikowano

Z tą pierwszą mógłbym poćwiczyć.. :sexinbed::banan1:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 10:03_________________________________________________Heloł.. Co tu taka cisza?? :mysli:

Opublikowano

jak plecki ? :naughty:

za to wczoraj jak ległem na wyrze, to miałem problem żeby zmienić ułożenie, bo tak mnie kręgosłup i bok bolał, że nie mogłem się ruszyć

starość nie radość , jak ja byłem w Twoim wieku miałem to samo :thumbdown:

Opublikowano

starość nie radość , jak ja byłem w Twoim wieku miałem to samo :thumbdown:

Dziadzia sie odezwał :tongue4:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 10:10_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1615727,0,,ciezarowka_wykoleila_tramwaj,wiadomosc.html

Zdążyłem przejechać..[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 10:11_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1615710,0,,komunikacja_miejska_wraca_na_trase_w_z,wiadomosc.html

nareszcie.. WZ bedzie znow czynna :>[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 10:13_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1615720,0,1,ogien-strawil-tira-i-piwo,wiadomosc.html

Opublikowano

starość nie radość , jak ja byłem w Twoim wieku miałem to samo :thumbdown:

Dziadzia sie odezwał :tongue4:

a zerknij w profil :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

starość nie radość , jak ja byłem w Twoim wieku miałem to samo :thumbdown:

Z Twojego profilu wynika, że do mojego wieku to brakuje Ci jeszcze ładnych kilkanaście lat "gówniarzu" :naughty::kox::evil::wink4::polew:

Opublikowano

starość nie radość , jak ja byłem w Twoim wieku miałem to samo :thumbdown:

Z Twojego profilu wynika, że do mojego wieku to brakuje Ci jeszcze ładnych kilkanaście lat "gówniarzu" :naughty::kox::evil::wink4::polew:

to ty juz taki stary jestes ? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

starość nie radość , jak ja byłem w Twoim wieku miałem to samo :thumbdown:

Dziadzia sie odezwał :tongue4:

a zerknij w profil :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Widziałem.. :D Ja mam 13 nie zapominaj. :decayed:

Opublikowano

to ty juz taki stary jestes ? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Powiem tak ... do Wicia brakuje mi przynajmniej 2 razy tyle co Tobie do mnie :evil::naughty::polew:

Opublikowano

Takie mam szybkie pytanie OT. W sobote jade do Rogala a mam stary filtr powietrza. I... nigdy go u siebie sam nie wymienialem. :embarrassed: Jak to sie robi? Gdzie on wogole jest :)

Tam pod tą płaską rurka z lewej strony (mojej lewej jak stoje przodem do auta :)). Czy potrzebne jakieś narzędzia? Czy osoba z dwiema upośledzonymi rękami da rade? :D

Opublikowano

Możesz mieć jedną rękę w gipsie i fajfusa wsadzonego w zbiorniczek wyrównawczy i i tak wymienisz filtr powietrza.. :wink4:

Jest z lewej strony, musisz odczepić dolot, wszystko jest na zatrzaski, nie ma nawet jednej śruby. Filtr wchodzi w obudowę w sposób Plug&Play.

Opublikowano

Takie mam szybkie pytanie OT. W sobote jade do Rogala a mam stary filtr powietrza. I... nigdy go u siebie sam nie wymienialem. :embarrassed: Jak to sie robi? Gdzie on wogole jest :)

Tam pod tą płaską rurka z lewej strony (mojej lewej jak stoje przodem do auta :)). Czy potrzebne jakieś narzędzia? Czy osoba z dwiema upośledzonymi rękami da rade? :D

Al i ty masz czelność ubiegać sie o "klubowicza" ???? daj spokój :decayed:

Opublikowano

Możesz mieć jedną rękę w gipsie i fajfusa wsadzonego w zbiorniczek wyrównawczy i i tak wymienisz filtr powietrza..

dziekować. Tak zrobie dzisiaj. Najprościej to chyba sie wymieniało w clio :) Tam moglem miec obie rece w gipsie i wymieniac fajfusem :D

A tak bajdełej... parafraza kali'ego.. JEBŁEM :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 10:41_________________________________________________

l i ty masz czelność ubiegać sie o "klubowicza"

Wcale się nie ubiegałem :tongue4:

Opublikowano

to ty juz taki stary jestes ? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Powiem tak ... do Wicia brakuje mi przynajmniej 2 razy tyle co Tobie do mnie :evil::naughty::polew:

Nie pisz mu tak, bo to dla niego za trudne działania matematyczne..

Opublikowano

dziekować. Tak zrobie dzisiaj. Najprościej to chyba sie wymieniało w clio :) Tam moglem miec obie rece w gipsie i wymieniac fajfusem :D[br]

Tak będziesz zmieniał za drugim razem. __________________________________________________________________________________________________

5-6 WRZESIEN - KOLEJNA EDYCJA NAPIERDALANKI KLUBOWEJ :naughty: JUŻ ZBIERAJĄ SIĘ ŚMIAŁKOWIE, OTWIERAMY LISTĘ !! CHĘTNYCH ZAPRASZAMY, JAK ZWYKLE BĘDZIE :kox::naughty: :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_paintball_warszawski-t81964.0.html

Opublikowano

Takie mam szybkie pytanie OT. W sobote jade do Rogala a mam stary filtr powietrza. I... nigdy go u siebie sam nie wymienialem. :embarrassed: Jak to sie robi? Gdzie on wogole jest :)

To Ty w ogóle nie wymieniasz filtra powietrza ? Gratulacje :naughty:

Opublikowano

I... nigdy go u siebie sam nie wymienialem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.