Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tego nie traktuje jako fascynujace hobby ale jako forme odpoczynku. Siadasz sobie na pomoscie, za toba kilka zimnych browarow, cisza, spokoj. Ja nawet nie jadam tych ryb co zlapie tylko wypuszczam. No chyba ze jestem z ekipa ktora lubi je jesc.

Taka forma odstresowania. Przy okazji mozna fajne widoczki zobaczyc na mazurach

Też lubię Mazury ale niestety chyba należę do tego drugiego "obozu".

Zdecydowanie wolę takie spędzanie czasu :decayed:

IMG_5521.JPG

Zapewniam, że jest równie odstresowujące :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapewniam, że jest równie odstresowujące :kox:

ale opcja z zimnymi browarami w trakcie raczej odpada :cool1:
Opublikowano

Zapewniam, że jest równie odstresowujące :kox:

ale opcja z zimnymi browarami w trakcie raczej odpada :cool1:

Tylko bezalkoholowe oczywiście :wink4:

Opublikowano

Zapewniam, że jest równie odstresowujące :kox:

ale opcja z zimnymi browarami w trakcie raczej odpada :cool1:

Tylko bezalkoholowe oczywiście :wink4:

:good:

http://www.worldcarfans.com/109082121183/mini1/audi-inspired-bmw-r8-appears-on-the-street

Opublikowano

chyba dla jaj ktos zamienil znaczki...

Opublikowano

to nie jest śmieszne, to profanacja :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Jakoś nigdy nie pociągało mnie to "pasjonujące" hobby jakim jest łowienie ryb :rolleyes:

Popieram Malik co Oni widzą w moczeniu kija :no: , wole tą drugą opcje ( Twoją ) :) acz kolwiek widoki na mazurach są super nie koniecznie o np. 5.00 rano ale jak ktoś lubi to nie mam nic przeciwko temu :good:

A tak po za tym to Dzień Dobry Wszystkim :hi:

Opublikowano

Jakoś nigdy nie pociągało mnie to "pasjonujące" hobby jakim jest łowienie ryb :rolleyes:

lepiej nacierać co weekend furę megłajersem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

AndyN raczej "nie bądź leszcz" ;>

Opublikowano

Ten kugar to już dawno temu widzialem. Ale trzeba przyznać, że kawał niezłej roboty. NIe ma wiochy w stylu t_wiejski_tuning_007_776.jpg[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 16:56_________________________________________________

Zdecydowanie wolę takie spędzanie czasu

w 100% się zgadzam! Moczenie kija mnie nudzi po 10 min. Ale skuterek moze i fajny na jeioze, ale czy probowales kiedys na morzu przy 2m falach? jest hiper :kox:

Opublikowano

Na morzu nie. Lowienie ryb to jedna z mozliwosci. kwestia na co mam ochote w danym czasie. Jesli chodzi o tego typu zabawki to wole Kitesurfing albo Windsurfing. Kiedys mialem przyjemnosc pojezdzic taka zabawka ale jakos to do mnie nie przemawia. lepsze wrazenia sa na Kite kiedy polecisz w gore i zastanawiasz sie jak wyladowac. Wrazenia bezcenne przy dobrym wietrze

Opublikowano

Jakoś nigdy nie pociągało mnie to "pasjonujące" hobby jakim jest łowienie ryb :rolleyes:

lepiej nacierać co weekend furę megłajersem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:good: :good: :good: :good: :good: zgadzam sięz tym :>

Opublikowano

lepsze wrazenia sa na Kite kiedy polecisz w gore i zastanawiasz sie jak wyladowac.

I walisz łbem z wysokości kilkunastu m w taflę wody - rewelacja - wolałbym jednak się tak nie zastanawiać na ostatnią chwilę :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

w760.png

Czy Ty Buba nie siedzisz u mnie na pomoście :shocked::kox:

Z kitem startuje w przyszłym roku, w tym nie dałem rady. Szukam alternatywy dla Snowboardu :wink4:

Opublikowano

Co wy wiecie o zabijaniu, skuterem owszem jest fajna frajda, ale po 20 minutach się nudzisz. Rybki dla relaksu można łowić, ale po paru dniach też nuda. Najlepsze to jest wyprawa quadem po śniegu w alpach takim potworkiem honda-trx-500-fa-585-01-main-2008.jpg

Opublikowano

Co wy wiecie o zabijaniu, skuterem owszem jest fajna frajda, ale po 20 minutach się nudzisz. Rybki dla relaksu można łowić, ale po paru dniach też nuda. Najlepsze to jest wyprawa quadem po śniegu w alpach takim potworkiem honda-trx-500-fa-585-01-main-2008.jpg

no ,kumpla brat jezdzi na ratraku u nas w Tatrach,jak mnie kiedys przewiozl to sie prawie zesralem-to jest jazda,zreszta obydwaj sa szczegolnie uzdolnieni-jeden (jako jedyny)postawil na zboczu ratrak na dachu :polew: a drugi na hali u siebie w firmie zrobil to samo z wozkiem widlowym :polew: :polew:

Opublikowano

Zawsze chciałem się przejechać ratrakiem !!!!! Paweł - załatw mi taką przejeżdzkę - PLEASE

Opublikowano

Zawsze chciałem się przejechać ratrakiem !!!!! Paweł - załatw mi taką przejeżdzkę - PLEASE

Ja rozumiem przejechac się na fajnej blondynie z dużym biustem i aparatem liżąc-ssącym..ale ratrakiem ??? :decayed:

Panowie..gdzie znajdę w Wawie sklep z artykułami żeglarskimi ? Chodzi mi o płótna ect.

Opublikowano

Waryńskiego przy Polibudzie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.