Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wspomniałem wcześniej byłem u rogala w sobote. Wykresik, filmik i opis wrażeń tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chip_u_rogala_wyniki-t92378.0.html

Gratulacje, wykresik ładnie sie prezentuje. Czekamy na wrażenia z jazdy.. Po ogarnieciu się i opadnięciu emocji.. [br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 10:15_________________________________________________

Poprostu w nowo oddanym budynku :wallbash:

A widzisz.. nowo oddany budynek, a juz remonty.. :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wakeboard! Bardzo polecam!

Tylko, że sprzęt fo Kit-a jeszcze sobie kupię :decayed: A motorówka, kierowca + sprzęt to już zbyt duży wydatek :P Chyba, że wypożyczenie motorówki ? :mysli: Jak to wygląda w praktyce ?

Tańszą alternatywą jest wyciąg (ok 60PLN za cały dzień). Działa podobnie jak narciarski. Instalacja rozpięta jest nad jeziorkiem czy stawem. Niestety nie ma kilwatera i ewolucje wykonuje się na sztucznych boksach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez szukam aletrantywy sla snowboardu. W bieszczadach jak jest snieg to sa gdzieniegdzie fajne miejsca do smigania. Kitesnowboard za***isty ale trzeba miec przestrzen zeby w nic nie przyjebac. Na zegrzu wiem ze w zime tez lataja.

:bry:

Chodzi ci o ten co jest w Augustowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest z wypożyczeniem motorówki na caly dzień ?

Można zrobić to bez os. trzeciej? Czy nie potrzebne są żadne zezwolenia do cignięcia os. za taka motorówką ?

_________________________________________________

Właśnie przeglądam sprzęt. W sumie na os. to wydatek ok. 2.500zł lekką ręką. Na początek jakiś wBoard - od 1000zł, wiązania ok. 1000zł, kamizelka 500zł, w sumie na nasze warunki przydałaby się chyba jakaś pianka.. Bo ta woda u nas to ziiiimmnnaaaa :D

Aaa. No i linka (350) + grip(do 300) i może jakiś kask? :mysli: Przydaje się ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianka to groszowe sprawy w porownawiu z zakupem sprzetu. Fajne jest to ze i na zime i na lato masz alternatywe. zmieniasz tylko deski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al w końcu coś z jajem wstawiłeś :naughty::decayed:

Raczej z cyckami.. :kox:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 13:32_________________________________________________3800 postów brakuje Nam do Poznania.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3800 postów brakuje Nam do Poznania.. :wallbash:

No to bijemy :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na Jerozolimskich na wysokości Popularnej ok 22, śmignołem sobie dwa autka min błekitne Mondeo na WE( które jechało na końcu) i wskoczyłem na ich pas, a to "błekitne" za mną, to ja hebel, a On na lewy i poleciał na Pruszków, wołałem na CB, ale się nie odzywał. Jak myślicie zaoszczędziłem 500 zł, czy to już paranoja? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3800 postów brakuje Nam do Poznania.. :wallbash:

To się dorzuce

i nowi dokładają po poście :wink4:

Każdy się dorzuci i będzie nieźle.. Oby tak codziennie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...