Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Palnik czyni cuda z aluminiowymi wahaczami :naughty: :naughty:

nie mówię o wahaczach tylko, tylko o długiej śrubie na jarzmie która trzyma górne wahacze.

to nie znaczy że macie gamonie rozpalać ognisko pod autem :tongue4:

Ja osobiście waliłem młotem i czujniki abs powiedziały papa.

Gamoń to Ja cię zapraszam na palenie śruby palnikiem.. Za zniszczone wahacze "gumy" wystawiam FV :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wachaczacze mistrzowie mechanicy zdejmujemy za pomocą ściągacza i problem nie ma :cool1:

a masz taki sprzęt ???? to pożycz a nie mądrujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnik czyni cuda z aluminiowymi wahaczami :naughty: :naughty:

nie mówię o wahaczach tylko, tylko o długiej śrubie na jarzmie która trzyma górne wahacze.

to nie znaczy że macie gamonie rozpalać ognisko pod autem :tongue4:

Ja osobiście waliłem młotem i czujniki abs powiedziały papa.

Gamoń to Ja cię zapraszam na palenie śruby palnikiem.. Za zniszczone wahacze "gumy" wystawiam FV :decayed:

Dobra dawaj ... wrzucę w koszty :>

A wachaczacze mistrzowie mechanicy zdejmujemy za pomocą ściągacza i problem nie ma :cool1:

a masz taki sprzęt ???? to pożycz a nie mądrujesz

Se zrobiłem ..... z kawałka kątownika .. ale że to u brata w garażu to pewnie teraz z tego już zrobił samopoziomujący podnośnik samochodowy :kox:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 14:05_________________________________________________Szczerze to z tego palnika nie korzystałem ... tylko dla tego że gazu zbrakło ... ale jak powalicie trochę młotem w tą je.aną śrubę to nawet cyrograf podpiszecie. Moje wachacze i tak szły na złom więc mnie gumki nie interesowały.

Inna metoda to wywiercenie tej śruby ..... ale to do najprzyjemniejszych zadań też nie należy. Motyw z palnikiem wyczytałem na naszym wspaniałym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy ktoś z was może mi pożyczyć navi ? W piątek jadę w trasę wracam w sobotę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

może być taka

girl-backpacker-map.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to z tego palnika nie korzystałem ... tylko dla tego że gazu zbrakło ... ale jak powalicie trochę młotem w tą je.aną śrubę to nawet cyrograf podpiszecie. Moje wahacze i tak szły na złom więc mnie gumki nie interesowały.

Inna metoda to wywiercenie tej śruby ..... ale to do najprzyjemniejszych zadań też nie należy. Motyw z palnikiem wyczytałem na naszym wspaniałym forum.

dwie godziny waliłem w śrube i ani drgnęła , rozwierciłem i zero reakcji , palnik 10 minut , polanie wodą i po zawodach :good:

ogólnie jakbym wiedział ze można palnikiem , to od tego bym zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy ktoś z was może mi pożyczyć navi ? W piątek jadę w trasę wracam w sobotę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

może być taka

girl-backpacker-map.jpg

turlaj dropsa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek widzę, że Cie nikt nie lubi.. Więc moge Ci pożyczyć swojego smartfona :kox:

Mam dzisiaj w samochodzie, więc jak będziesz jechał na torwar przytulać się do drzew, to podjedź na Promenadę i Ci pożyczę.

Pasi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek widzę, że Cie nikt nie lubi.. Więc moge Ci pożyczyć swojego smartfona :kox:

Mam dzisiaj w samochodzie, więc jak będziesz jechał na torwar przytulać się do drzew, to podjedź na Promenadę i Ci pożyczę.

Pasi ?

Żebym to ja miał czym podjechać.... ;(

Ale zabierz :good: może jakuś się przetransportuję :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek widzę, że Cie nikt nie lubi.. Więc moge Ci pożyczyć swojego smartfona :kox:

Mam dzisiaj w samochodzie, więc jak będziesz jechał na torwar przytulać się do drzew, to podjedź na Promenadę i Ci pożyczę.

Pasi ?

Żebym to ja miał czym podjechać.... ;(

Ale zabierz :good: może jakuś się przetransportuję :gwizdanie: :cool1:

Luz :good: _________________________________________________

http://www.joemonster.org/filmy/18417/Kochany_synu_dawno_ze_soba_nie_rozmawialismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik.

Patrz i ucz się.

A nie jakieś tam marne wymienianie kierownicy :D

http://www.joemonster.org/art/12252/10_odpicowanych_wnetrz_aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik.

Patrz i ucz się.

A nie jakieś tam marne wymienianie kierownicy :D

http://www.joemonster.org/art/12252/10_odpicowanych_wnetrz_aut

Kudłaty najlepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek widzę, że Cie nikt nie lubi.. Więc moge Ci pożyczyć swojego smartfona :kox:

Mam dzisiaj w samochodzie, więc jak będziesz jechał na torwar przytulać się do drzew, to podjedź na Promenadę i Ci pożyczę.

Pasi ?

Żebym to ja miał czym podjechać.... ;(

Ale zabierz :good: może jakuś się przetransportuję :gwizdanie: :cool1:

Poziek jak potrzebujesz transportu to moge ciebie skads zgarnac... Z powrotem bedzie kiepsko bo wczesniej bede uciekal (jak ostatnio :kox:)

BTW moglby ktos wziac zestawik do VAG ? bo musze ten diableny wskaznik od temperatury sprawdzic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik.

Patrz i ucz się.

A nie jakieś tam marne wymienianie kierownicy :D

http://www.joemonster.org/art/12252/10_odpicowanych_wnetrz_aut

Kudłaty najlepszy :)

:good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, burza mózgów: :decayed:

Na jaki kolor pomalować zaciski i bębny w starym golfie?? Wg mnie najlepszy będzie czarny lub srebrny - który z tych? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...