Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. :decayed:

kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No i hula za 1.89pln za litr :wink4:

w Gołkowie k/ Piaseczna 1,69 :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. :decayed:

kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No i hula za 1.89pln za litr :wink4:

Bry.. :hi:

Ostatnio na Orlenie nawet 1.83 / l

Opublikowano

no a my tylko za ON 3.53 :wink4:

Opublikowano

ale on się chciał ON kajtnąć - poczuć ten moment obrotowy, zobaczyć chmurkę dymu za sobą ...być jak mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

że niby dasz mi swoją cizię do skarcenia ? :naughty: :naughty:

dajesz Evke w zastępstwo ? a wiesz że ja takiej d*py jeszcze nie miałem - może mnie ponieść :decayed:

Opublikowano

mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. :decayed:

kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No i hula za 1.89pln za litr :wink4:

Bry.. :hi:

Ostatnio na Orlenie nawet 1.83 / l

:shocked: to sie szarpnęli :good:

i gazem wali na 2 km. od niego :polew: :polew:

zanim cos powiesz poczytaj :good: :

https://www1.ac.com.pl/autogaz/forum/index.php

http://lpg-forum.pl/

Opublikowano

no a my tylko za ON 3.53 :wink4:

tyle że my na zbiorniku 1000 km a gazu na 400 ledwo starczy :tongue4: a dwa zbiorniki ( nawet mniejsze ) gazu to juz drożej niż ON :decayed:

kurva jak ja lubię być katalizatorem dyskusji "who's the best" :polew:

Opublikowano

no a my tylko za ON 3.53 :wink4:

tyle że my na zbiorniku 1000 km a gazu na 400 ledwo starczy :tongue4: a dwa zbiorniki ( nawet mniejsze ) gazu to juz drożej niż ON :decayed:

kurva jak ja lubię być katalizatorem dyskusji "who's the best" :polew:

bo masz zbiornik na 70L a ja tylko na 45 :)

Opublikowano

dajesz Evke w zastępstwo ? a wiesz że ja takiej d*py jeszcze nie miałem - może mnie ponieść :decayed:

chciałbym ale się maluje nadal ;(

ale jak chcesz cos zajebistego w zastępstwo to zagadam z Boberkiem :naughty: może rowera pożyczy :naughty::decayed::naughty::decayed::kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

kurva jak ja lubię być katalizatorem dyskusji "who's the best" :polew:

ja te dyskusje uwielbiam :)

Opublikowano

mistrzowie z logo TDI na klapie :naughty:

oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. :decayed:

kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No i hula za 1.89pln za litr :wink4:

Bry.. :hi:

Ostatnio na Orlenie nawet 1.83 / l

TO pewno po ostatnim bojkocie :polew: :polew:

Opublikowano

chciałbym ale się maluje nadal ;(

to taka zaniedbana , ze tyle czasu przed lustrem musi spędzać ?? :kox:

Opublikowano

dajesz Evke w zastępstwo ? a wiesz że ja takiej d*py jeszcze nie miałem - może mnie ponieść :decayed:

chciałbym ale się maluje nadal ;(

ale jak chcesz cos zajebistego w zastępstwo to zagadam z Boberkiem :naughty: może rowera pożyczy :naughty::decayed::naughty::decayed::kox: :kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

j**any - ale za to Cię kurva cycu lubię

Opublikowano

j**any - ale za to Cię kurva cycu lubię

daj spokój...zaraz wpadną ultrasi i zaczną nas od pedałów wyzywać :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Opublikowano

moskal sie smieje sie. nie chce mi się czytać tego forum ale wierze na słowo. I jedno co trzeba przyznac na gazie jeździ się prawie za darmo. :good:

Poziek już myslałem, zeby Ci eSy pozyczyć ale jak eVki nie dajesz w zamian to lipna zamiana :P Ale nie powiem ten rower mnie troche kusi ;)

Opublikowano

to lipna zamiana

pisałem o wyczarterowaniu mi auta za bak paliwa a nie o zamianie :naughty::wink4::tongue4:

Opublikowano

gdybym miał jakies auto zastepcze lub motocykl to bylaby szansa żebyś mógł się przejechać moją suką. a tak to bez transportu nie moge sie zostawić.

Opublikowano

moskal sie smieje sie. nie chce mi się czytać tego forum ale wierze na słowo.

to nie chodzi o śmiech , tylko takie gadki że gazem śmierdzi na 2km to można sypać przy polonezie gdzie była montowana instalacja 1 gen. za 800 pln. teraz są to konstrukcje bardzo zaawansowane technicznie , i uwierz mi że nie niszczą silnika a wrecz odwrotnie, spytaj Poźka jaką miał w Siwym instalacje i wynik po sofcie :good:

poprostu w Polsce utarło sie ,że gaz jest bebe i tak juz zostanie , to tak samo jakbyś chciał moherom przetłumaczyć że Rydzyk wyciąga od nich kase i w gruncie rzeczy jest złym człowiekiem. torebkami by cie zatłukły

Opublikowano

gdybym miał jakies auto zastepcze lub motocykl to bylaby szansa żebyś mógł się przejechać moją suką. a tak to bez transportu nie moge sie zostawić.

zostają jeszcze neoplany :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.