Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie to pomyślałem. To bardzo zmyślne. Jakby usiadł przy Komorze to by dostał po głowie od brata. Jakby przy wąsaczu, no to by ewidentnie był proPiSowski. Więc sprytnie to wymyślił :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myjnia reczna to na pory. Niedaleko srodziemnomorskiej a lepsza :)

Obie są dobre - ale na Pory jest lepsza - pozniej mozesz wpasc na papieroska do mnie - mieszkam tuz za torem stegny.

A tak przy okazji :hi: :hi:

Oskar nie zawcześnie jak dla Ciebie?? :shocked:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:18_________________________________________________Jesteśmy 3600postów za poznaniem.. :confused4:

Opublikowano

myjnia reczna to na pory. Niedaleko srodziemnomorskiej a lepsza :)

Obie są dobre - ale na Pory jest lepsza - pozniej mozesz wpasc na papieroska do mnie - mieszkam tuz za torem stegny.

A tak przy okazji :hi: :hi:

Oskar nie zawcześnie jak dla Ciebie?? :shocked:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:18_________________________________________________Jesteśmy 3600postów za poznaniem.. :confused4:

Tez sie dziwie - ale jakos sie sam obudziłem :confused4:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:24_________________________________________________KTO PODWIÓZŁBY MNIE DZISIAJ WIECZOREM Z DOLNEGO MOKOTOWA DO PIASECZNA OK. 20:00 ???

Opublikowano

KTO PODWIÓZŁBY MNIE DZISIAJ WIECZOREM Z DOLNEGO MOKOTOWA DO PIASECZNA OK. 20:00 ???

Nie ma problemu, zadzwon do mnie. 9644 :decayed:

Opublikowano

KTO PODWIÓZŁBY MNIE DZISIAJ WIECZOREM Z DOLNEGO MOKOTOWA DO PIASECZNA OK. 20:00 ???

Nie ma problemu, zadzwon do mnie. 9644 :decayed:

Raczej 0 700 9644 444

Opublikowano

Dlatego moskal siedzi w kącie :naughty:

conajwyżej "siedział" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

co?... Przepuscili z litości :decayed:

nie , ze strachu :decayed:

Opublikowano

Raczej 0 700 9644 444

To ze stacjonarnych :kox:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:32_________________________________________________Nie wiem co to za impreza i ktoren to z was ale wygląda jak altana u Poźka :polew:

collegehumor885ae6e9368.jpg

Opublikowano

Raczej 0 700 9644 444

To ze stacjonarnych :kox:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:32_________________________________________________Nie wiem co to za impreza i ktoren to z was ale wygląda jak altana u Poźka :polew:

collegehumor885ae6e9368.jpg

O ja pier*dole :shocked: :shocked: :shocked:

Ze to krzesło wytrzymało ??? :polew:

Coś na poprawę nastroju po poprzednim zdjęciu

drafty7ELovely_ass.jpg

Opublikowano

Bry :hi:

Przychodzi stoczniowiec do lekarza a lekarz do niego mówi:

- co, już po katarze? [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 11:38_________________________________________________Oskaro

Ja bede jechal w tych godzinach przez Piaseczno, wiec jak nic nie znajdziesz, to wal na pw.

Opublikowano

KTO PODWIÓZŁBY MNIE DZISIAJ WIECZOREM Z DOLNEGO MOKOTOWA DO PIASECZNA OK. 20:00 ???

Jakbyś nic nie znalazł to dzwoń. Moze do FashionHouse bym sie przejechał.. :mysli:

Opublikowano

drafty7ELovely_ass.jpg

ale dupinka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

drafty7ELovely_ass.jpg

ale dupinka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Gdzie :?: :!: :slina::evil:

Nic nie widać :decayed:

Opublikowano

ale dupinka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Niezła, niezła..

Opublikowano

no jak sie weżmie i adres obrazka przeklei to widac

pyszna dupeczka prosto z fotoszopa :D

Opublikowano

a mię nie działa to zdjęcie ;(

pozwól że Ci opisze : Coś czego nigdy w życiu nie widziałeś :kox:

Opublikowano
:thumbdown: :thumbdown: Nic nie ma ;(
Opublikowano

"zamiast szukać sobie żony wole chodzić nawalony.. "

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 12:26_________________________________________________

Lipa - nic nie ma..

Opublikowano

szybowiec spadł w wawie, dwie osoby nie żyją

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.