Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zmieniasz gaźnika, wystarczy tylko zmienić dyszę na większą.

Mylisz się.. przy rezaniu skutera zmieniasz gazior na większy.. :wink4:

Przykładem są silniki P/G.

A tłumik jak rozwiercisz to możesz stracić a nie zyskać. Dlatego się je wymienia na podwójne.

Po za tym zdarza się że w tak zwanych przykręconych skuterach, masz podkładkę z mniejszym otworem, dlatego je wymieniasz na normalne z pełnym otworem i masz odblokowany skuter. :cool1:

..chyba, że zablokowany jest na parę sposobów...a blokada wydechu to tylko jedna z nich.. :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ragga jak Hondzina jezdzi?

Opublikowano

Siema chłopcy :hi:

Listwy Carbon, BT i kiere multifunction

o nie nie , tym elementem od dawna zajmuje sie AndyN :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Listwy Carbon, BT i kiere multifunction

o nie nie , tym elementem od dawna zajmuje sie AndyN :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

qr**, :ssij:

:lol1:

Opublikowano

q***wa, :ssij:

:lol1:

siema Andy :naughty: :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 07:22_________________________________________________znasz dobrze angielski ????

Opublikowano

Ragga jak Hondzina jezdzi?

Ostatnio byłem na parę dni nad morzem...walnąłem 700 km w jedną stronę i twierdzę, że o auto jest bardzo niewygodne, mało pakowane i wogóle paździerzowate. Kręgosłup napierdala mnie cały czas.. po 8 godzinach nieustającej jazdy..rozjebał mi się na trasie termostat :wallbash:

Brak ABS, brak komfortu, brak przestrzeni ...to nie jest frędzel dla mnie :sick3:

Po uciułaniu pewnej ilości gotowizny..wracam do :audi::przebiegly:

Opublikowano

Po uciułaniu pewnej ilości gotowizny..wracam do :audi::przebiegly:

ja po rozbiciu strucla chciałem sie wbijać w accorda ale dałem sobie spokój , Audi to audi :kox::good:

Opublikowano

Nie zmieniasz gaźnika, wystarczy tylko zmienić dyszę na większą.

Mylisz się.. przy rezaniu skutera zmieniasz gazior na większy.. :wink4:

Przykładem są silniki P/G.

Zgodzę się, pod wyjątkiem że zmieniasz cylinder na większy, inaczej może ci się dławić.

A tłumik jak rozwiercisz to możesz stracić a nie zyskać. Dlatego się je wymienia na podwójne.

Po za tym zdarza się że w tak zwanych przykręconych skuterach, masz podkładkę z mniejszym otworem, dlatego je wymieniasz na normalne z pełnym otworem i masz odblokowany skuter. :cool1:

..chyba, że zablokowany jest na parę sposobów...a blokada wydechu to tylko jedna z nich.. :naughty:

Tu masz pełną racje.

Opublikowano

Nie zmieniasz gaźnika, wystarczy tylko zmienić dyszę na większą.

Mylisz się.. przy rezaniu skutera zmieniasz gazior na większy.. :wink4:

Przykładem są silniki P/G.

Zgodzę się, pod wyjątkiem że zmieniasz cylinder na większy, inaczej może ci się dławić.

A tłumik jak rozwiercisz to możesz stracić a nie zyskać. Dlatego się je wymienia na podwójne.

Po za tym zdarza się że w tak zwanych przykręconych skuterach, masz podkładkę z mniejszym otworem, dlatego je wymieniasz na normalne z pełnym otworem i masz odblokowany skuter. :cool1:

..chyba, że zablokowany jest na parę sposobów...a blokada wydechu to tylko jedna z nich.. :naughty:

Tu masz pełną racje.

panowie nie róbcie OT

chcecie pogadać o chińszczyźnie to wypad do technicznego

Opublikowano

Ragga jak Hondzina jezdzi?

Ostatnio byłem na parę dni nad morzem...walnąłem 700 km w jedną stronę i twierdzę, że o auto jest bardzo niewygodne, mało pakowane i wogóle paździerzowate. Kręgosłup nap***a mnie cały czas.. po 8 godzinach nieustającej jazdy..rozjebał mi się na trasie termostat :wallbash:

Brak ABS, brak komfortu, brak przestrzeni ...to nie jest frędzel dla mnie :sick3:

Po uciułaniu pewnej ilości gotowizny..wracam do :audi::przebiegly:

Taka prawda..

BRY :hi:

Opublikowano

Siema. :hi:

Powiem Wam, że ostatnio nie mogę Was czytać. :decayed:

Opublikowano

Powiem Wam, że ostatnio nie mogę Was czytać. :decayed:

bo co ????

Opublikowano

To na poprawe humoru hit ostatnich imprez http://infobot.pl/r/1qhM[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 10:07_________________________________________________

Powiem Wam, że ostatnio nie mogę Was czytać. :decayed:

bo co ????

Bo nie potrafi czytac :naughty:

Opublikowano

Siema Ogry

Ragga honda nie nalezy do wygodnych samochodow. Ja w :audi: tez mam jakies niewygodne, twarde fotele. Jak pierdyknalem kiedys 600 jednym strzalem to tez kregoslup ledzwiowy mnie napierdalal :(

Opublikowano

Siema. :hi:

Powiem Wam, że ostatnio nie mogę Was czytać. :decayed:

Ja już tez nie czytam :naughty::decayed:

Opublikowano

Znalazłeś już lepszą lekturę ? :mysli:

Zacząłem odwiedzać Dz. Techniczny :kox:

Opublikowano

Zacząłem odwiedzać Dz. Techniczny :kox:

Kox, nie?

Też go niedawno odkryłem :decayed:

Pisałem już o tym :lol1:

Opublikowano

Dział techniczny?? :shocked:

łał. Nie wiedziałem... tam co sie właściwie robi?[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 11:00_________________________________________________To ja zaproponuje naturalsy. Zero photoshopa

z7017669O.jpg

Opublikowano

Fajna...taka pełna...takie lubię :kox:

Opublikowano

Fajna...taka pełna...takie lubię :kox:

chociaz w jednej rzeczy sie zgadzamy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.