Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany od piątku mnie nie ma a tu tylko dwie strony :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:siema:

A my z Kolkovem rezaliśmy listwy do jego Avanta :decayed:

jeeeeeeeeeeeee S-lajn w B5 wyrezany :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Sliczne te lampy szkoda ze nie ma takich ladnych do b5

;([br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 07:34_________________________________________________BTW :siema:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 07:38_________________________________________________logo.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kumpel ma w a6 takie lampy naprawdę robia robote, ale w a4 to nie widziałem ładnych

??????????????

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16316.0.html;highlight=lampy+led

Nieee, Malik. Nie zrozumiełes go. On szuka ładnych lamp. :kox:

Te są brzydkie.. Jak makaron z serem i cynamonem.. Czyje to lampy ? Bana mu !! :decayed:

Opublikowano

ale on chyba chciał do b5 te lampy, a zresztą pisanie na forum po pijaku nie idzie mi najlepiej :gwizdanie:

Opublikowano

ale on chyba chciał do b5 te lampy, a zresztą pisanie na forum po pijaku nie idzie mi najlepiej :gwizdanie:

po pijaku ..... o 8:10 to jeszcze Cię trzyma czy już się nawaliłeś :naughty:
Opublikowano

spokojnie mówię o wczorajszym poście o 23:04 :beer1:

Opublikowano

kumpel ma w a6 takie lampy naprawdę robia robote, ale w a4 to nie widziałem ładnych

??????????????

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16316.0.html;highlight=lampy+led

Nieee, Malik. Nie zrozumiełes go. On szuka ładnych lamp. :kox:

Te są brzydkie.. Jak makaron z serem i cynamonem.. Czyje to lampy ? Bana mu !! :decayed:

Pierwsze LEDy jakie były dostępne do B6. Montowaliśmy je u Adamoo 2 lata temu. Musiałem sprowadzać aż z Hong Kongu bo w Europie nie były dostępne. Czy brzydkie? :mysli: Mi tam do dzisiaj wydają się o wiele lepsze niż oryginalne. Zreszta w swoim poprzednim aucie miałem podobne.

IMG_8159.jpg

Opublikowano

mówie, że do b5 ładnych nie widziałem, bo tym wykonaniu b6 i a6 to mnie się podobają :hi:

Opublikowano

:hi: mordeczki

jak weekend minął? Był ktoś w końcu na bemowie wczoraj?

co do lamp to niestety nie widziałem żadnych jakoś wyjątkowo ladnych do b5. Jedynie ori ładnie wyglądają moim zdaniem.

Opublikowano
Czy ktoś wie, czy do można kupić tak stylizowane lampy jak te na fotkach poniżej zamontowane w A6...?

jedynie cos takiego (z tych ladniejszych)

960818-1.jpg

960819-1.jpg

960820-1.jpg

Opublikowano

Robimy małe Off Topic. W tym wątku wkleja się tylko fotki fajnych lasek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Robimy małe Off Topic. W tym wątku wkleja się tylko fotki fajnych lasek :decayed:

no właśnie, A-rek :ban::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mcm z Raduuumia ma ładne lampy w B5

Opublikowano
jak weekend minął? Był ktoś w końcu na bemowie wczoraj?

ja niestety nie, miałem dość jazdy przez ten maraton, powinni ich na kabaty wypiepszyć i niech tam się ganiają :gwizdanie:

Opublikowano

jeeeeeeeeeeeee S-lajn w B5 wyrezany :kox: :kox: :kox:

:lol1:

Jak tam bez przygód w drodze powrotnej ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak tam bez przygód w drodze powrotnej ? :decayed:

oprócz zagrzanej tarczy z tyłu droga fpipke :decayed:

Opublikowano

Jak tam bez przygód w drodze powrotnej ? :decayed:

oprócz zagrzanej tarczy z tyłu droga fpipke :decayed:

a co robiliśta ???

Opublikowano
  • Autor

Jak tam bez przygód w drodze powrotnej ? :decayed:

oprócz zagrzanej tarczy z tyłu droga fpipke :decayed:

a co robiliśta ???

mam zjebane zaciski z tyłu i mi ręczny nie odpuścił i mi zagotował tarczę :disgust:

a w weekanda robiliśmy z mojego avanta eS-lajna i alu dekory już wyrezane :naughty:

Opublikowano

a w weekanda robiliśmy z mojego avanta eS-lajna i alu dekory już wyrezane :naughty:

z tych pseudo carbonów zdzierałeś ?? jak to wygląda ??? poka foty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.