Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba chłopakom pomóc z A6. Musimy do nich pojechać na spota, zagadać z nimi, i wciągnąć ich w nasze tłumy.

A potem będziemy upalać ich fury.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bry czwórkowcy :bry:

dzisiaj akcja grill rs4 oraz zderzak hofele powinna zostać sfinalizowana <stres> w weekend sesyjkę zrobię i wrzucę w końcu opis do "Moja A4" :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba chłopakom pomóc z A6. Musimy do nich pojechać na spota, zagadać z nimi, i wciągnąć ich w nasze tłumy.

Jak się popatrzy na ostatnie spoty to tych tłumów raczej ciężko się doszukać.

Opublikowano

bry :hi:

Szkoda ze wczoraj na cargo nie pojechaliscie. Było ok 20 A3-jek wiec jakbysmy jeszcze dołączyli to wogole szał pał :good:

Aaa i prośba, wklejajcie co ciekawsze zdjęcia z n-k bo nie mam opcji wejscia w robocie a popatrzył bym na te półkurwiszcze :naughty:

Opublikowano

bry :hi:

Szkoda ze wczoraj na cargo nie pojechaliscie. Było ok 20 A3-jek wiec jakbysmy jeszcze dołączyli to wogole szał pał :good:

Pracaaa.. następnym razem.. :wink4:

Opublikowano

Zima, Alpy, stok. Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę. Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci, koziołkuje, w tumanie sniegu wali w drzewo... Kijki w jedna, narty w druga, gosć rozwalony, zęby wybite, krew znosa, nogi poskręcane w dziwny sposób.

Otwiera nieprzytomne oczy, wciaga górskie powietrze i mówi:

- I c**j, i tak lepiej niż w pracy!

Opublikowano

Profil użytkownika » Galeria

Nie masz uprawnień do oglądania tego albumu.

:no:

Aaa i prośba, wklejajcie co ciekawsze zdjęcia z n-k bo nie mam opcji wejscia w robocie a popatrzył bym na te półkurwiszcze :naughty:

Ludzie - pomóżcie chlopakowi... :>

Opublikowano

nooo pomóżcie, pomóżcie bo siedze tu w pracy i mnie skręca już. A tak sobie umile czas. P.S. Bez uzywania prawej/lewej reki :kox: To tak żeby uprzedzić wszelkie cięte riposty :kox:

Opublikowano

A tak sobie umile czas.

zwal se konia

Opublikowano

A tak sobie umile czas.

zwal se konia

Ooo, Moskalito wrócił :naughty:

W wielkim stylu :decayed::notworthy::good::lol1:

Opublikowano

Ooo, Moskalito wrócił :naughty:

W wielkim stylu :decayed::notworthy::good::lol1:

ci mówie tyle roboty ,że nie ma czasu taczki załadować :kox:

Opublikowano

Moskal - nowy avart for You.

gallery-74420410-500x500.jpg[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 14:30_________________________________________________BTW.

tatoo.jpg

niezły tatoo :naughty: - oczywiście jak ktoś lubi oral z małpeczką :polew:

Opublikowano

Ten avatar tyczy się do Moskala tylko powinien inaczej brzmieć mianowicie tak : Pierd*** Już Robię :polew:

Opublikowano

Vmax 90 km/h ....

Spoko ....

:naughty:

Gdy by nie był na sprzedaż to by leciał ciut więcej :przebiegly:

Kiedyś miałem Piaggio NRG 120 km/h :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.