Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eSa zostaje ze mną :D Za bardzo się z ta suką zżyłem żeby ją oddać w cudze ręce. Wczoraj koles dzwonił się pytać i powiedziałem mu, że już nieaktualne. Także klamka zapadła.

i znowu baty na Modlińskiej dostanę :decayed: :decayed:

dobra decyzja Kali :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

rysunek w paincie :kox:

72a3b28c1f8ff710med.jpg

Opublikowano

rysunek w paincie :kox:

72a3b28c1f8ff710med.jpg

O Qtwa organic robocop, tylko dlaczego ma dziurki pod pachą? - Wywietrznik?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rysunek w paincie :kox:

72a3b28c1f8ff710med.jpg

kurva Kolkov ... wy***ałem się na podłoge :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Dobre.

Zabiłeś mnie.

Idę dalej pracować.

Opublikowano

nic nie pozmienial. :evil:

Mordeczki sluchajcie może macie ochote podjechać dzisiaj ok 22-23 na cargo? bede ja i napewno sporo ludzi z a3-club.net i zawsze to okazja zeby wieczorek milo spędzić.

A jak się nie jeździ na głośnym wydechu, nie pali gumy itd. to psy nie trzepią. :good:

Opublikowano

może by autko umyć :naughty:

studio.html?s=vhs&s=vhs&n=56905205&f=540161244212152805119095_pres.jpg[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 16:26_________________________________________________studio.html?s=vhs&s=vhs&n=56905205&f=540181244212153158903934_pres.jpg

Opublikowano

nic nie pozmienial. :evil:

Ale zakończył aukcję.

Opublikowano

nic nie pozmienial. :evil:

Mordeczki sluchajcie może macie ochote podjechać dzisiaj ok 22-23 na cargo? bede ja i napewno sporo ludzi z a3-club.net i zawsze to okazja zeby wieczorek milo spędzić.

A jak się nie jeździ na głośnym wydechu, nie pali gumy itd. to psy nie trzepią. :good:

A moze byc karetka?? :naughty:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

eSa zostaje ze mną :D Za bardzo się z ta suką zżyłem żeby ją oddać w cudze ręce.

meska decyzja :good:

w takim razie wpadne na spota i oddam Ci te 13PLN za Twistera :decayed:

Opublikowano

eSa zostaje ze mną :D Za bardzo się z ta suką zżyłem żeby ją oddać w cudze ręce.

meska decyzja :good:

w takim razie wpadne na spota i oddam Ci te 13PLN za Twistera :decayed:

Oddaj mi najpierw 5 dych za popielniczkę :gwizdanie:

Opublikowano

Aloha :decayed:

studio.html?s=vhs&s=vhs&n=12235928&f=576101253677402118606567_orig.jpg

Jakas fanka Rolling Stones :naughty:

Opublikowano

eSa zostaje ze mną :D Za bardzo się z ta suką zżyłem żeby ją oddać w cudze ręce.

meska decyzja :good:

w takim razie wpadne na spota i oddam Ci te 13PLN za Twistera :decayed:

Oddaj mi najpierw 5 dych za popielniczkę :gwizdanie:

Mam dobrą firmę windykacyjną ze wschodu :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mam dobrą firmę windykacyjną ze wschodu :polew: :polew:

słyszałem i widziałem nawet jednego z tej firmy

selection_247_08.jpg

Opublikowano

:hi: ponownie

Dzisiaj wieczorem kolega namówił mnie na spot logo.gif przy Forcie Wola

Było OK :good:

Ale na spocik przyjechało aż 6 samochodów (z czego jeden trafił tam tylko przez przypadek a drugie było moje :a4fan:)

:naughty:

Spoty w Promce biją ich na głowę.

W każdym razie pozdrowienia dla kolejnej "drużyny pierścieni" :cool1:

Opublikowano

W Promce i Arkadii same :audi: się spotują :naughty:

Opublikowano

:hi: ponownie

Dzisiaj wieczorem kolega namówił mnie na spot logo.gif przy Forcie Wola

Było OK :good:

Ale na spocik przyjechało aż 6 samochodów (z czego jeden trafił tam tylko przez przypadek a drugie było moje :a4fan:)

:naughty:

Spoty w Promce biją ich na głowę.

W każdym razie pozdrowienia dla kolejnej "drużyny pierścieni" :cool1:

Własnie jak wyjezdzalem z fortu ok 19 to widzialem jakies 2 A6 i czarna A4. Tak sie zastanawialem czy to jakis spot sie szykuje czy tylko zbieg okolicznosci :). Gdybym wiedział to bym został, to by się pogadało :tongue4:.

Opublikowano
  • Autor

na dobranoc :kox::slina:

bom_09_08.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.