Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczora

wybieracie sie moze w niedziele na bemowo? na 1/4 ?

Dajcie znac kto by chciał podjechać to ogarne więcej miejsca zeby w kupie stac. Na razie mamy wydzielone dla a3-clubu ale i nas tez mozemy pod to podlaczyc tylko musze wiedziec mniej wiecej ile autek bedzie zeby wiedzial ile miejsca nam odgrodzic :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: z wieczora

wybieracie sie moze w niedziele na bemowo? na 1/4 ?

Dajcie znac kto by chciał podjechać to ogarne więcej miejsca zeby w kupie stac. Na razie mamy wydzielone dla a3-clubu ale i nas tez mozemy pod to podlaczyc tylko musze wiedziec mniej wiecej ile autek bedzie zeby wiedzial ile miejsca nam odgrodzic :)

kuuurw...de z chęcią bym się przejechał, ale już zaplanowany wyjazd na weekend :decayed:

Opublikowano

siema dzieciaki :hi:

Opublikowano

siema dzieciaki :hi:

i znowu pierFszy :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: hi
Opublikowano
:spam: :cwaniak1:
Opublikowano

Sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

:dance:

Opublikowano

Siema afro ziomale :afro:

Opublikowano

Siema afro ziomale :afro:

Polska dla Polaków !!!!!!!!!!!!!! :baseball:

:acute:

Opublikowano




:shocked::polew:
Ta piosenka mnie rozjebala - nie ma to jak pozytywne nastrojenie z samego rana :good:
- podzielę się tym z Wami :)





:polew: :polew:
Opublikowano

:shocked::polew:

Ta piosenka mnie rozjebala - nie ma to jak pozytywne nastrojenie z samego rana :good:

- podzielę się tym z Wami :)

:polew: :polew:

o kurva :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ZACNE :good:

może mi ktoś to ściągną z YT ??

Opublikowano

:hi: ponownie

Dzisiaj wieczorem kolega namówił mnie na spot logo.gif przy Forcie Wola

Było OK :good:

Ale na spocik przyjechało aż 6 samochodów (z czego jeden trafił tam tylko przez przypadek a drugie było moje :a4fan:)

:naughty:

Spoty w Promce biją ich na głowę.

W każdym razie pozdrowienia dla kolejnej "drużyny pierścieni" :cool1:

Własnie jak wyjezdzalem z fortu ok 19 to widzialem jakies 2 A6 i czarna A4. Tak sie zastanawialem czy to jakis spot sie szykuje czy tylko zbieg okolicznosci :). Gdybym wiedział to bym został, to by się pogadało :tongue4:.

Voucher trzeba było podejść i po prostu zapytać :>

Człowiek od A6, który była tam przypadkiem, właśnie wczoraj się dowiedział o istnieniu A6.klub.pl... :wink4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 08:30_________________________________________________

może mi ktoś to ściągną z YT ??

Polecam programy TubeHunter albo Save2Pc

Rippujesz z YT do dowolnego formatu... :good:

:shocked::polew:

Ta piosenka mnie rozjebala - nie ma to jak pozytywne nastrojenie z samego rana :good:

- podzielę się tym z Wami :)

:polew: :polew:

:dziura: WRONG HOLE powiadasz... :mysli:

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

Opublikowano

Polecam programy TubeHunter albo Save2Pc

Rippujesz z YT do dowolnego formatu... :good:

nie mogę nic instalować w robocie - działają online ?

Opublikowano

Polecam programy TubeHunter albo Save2Pc

Rippujesz z YT do dowolnego formatu... :good:

nie mogę nic instalować w robocie - działają online ?

Dobre pytanie... :mysli:

Nigdy ich nie potrzebowałem on-line.

Musisz poszukać w necie, albo znajdź wersję portable...

Opublikowano

Trzeba chłopakom pomóc z A6. Musimy do nich pojechać na spota, zagadać z nimi, i wciągnąć ich w nasze tłumy.

A potem będziemy upalać ich fury.

Opublikowano

:hi: ponownie

Dzisiaj wieczorem kolega namówił mnie na spot logo.gif przy Forcie Wola

Było OK :good:

Ale na spocik przyjechało aż 6 samochodów (z czego jeden trafił tam tylko przez przypadek a drugie było moje :a4fan:)

:naughty:

Spoty w Promce biją ich na głowę.

W każdym razie pozdrowienia dla kolejnej "drużyny pierścieni" :cool1:

Własnie jak wyjezdzalem z fortu ok 19 to widzialem jakies 2 A6 i czarna A4. Tak sie zastanawialem czy to jakis spot sie szykuje czy tylko zbieg okolicznosci :). Gdybym wiedział to bym został, to by się pogadało :tongue4:.

Voucher trzeba było podejść i po prostu zapytać :>

Człowiek od A6, który była tam przypadkiem, właśnie wczoraj się dowiedział o istnieniu A6.klub.pl... :wink4:[br

:bry:

Akurat jak wyjeżdzałem to nikt nie stał przy furkach... ;)

To kiedy następny spot :decayed:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.