Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko mordeczki :hi:

eSa zostaje ze mną :D Za bardzo się z ta suką zżyłem żeby ją oddać w cudze ręce. Wczoraj koles dzwonił się pytać i powiedziałem mu, że już nieaktualne. Także klamka zapadła.

Będzie program i wydech - licze na jakieś 320-330 kuni i 450-470 niutków. :kox:

http://nasza-klasa.pl/profile/25488937/gallery/album/2

dajcie jej zdjęcia tu bo nie moge w robocie na n-k wejść. :confused4:

Opublikowano

Dobre.. ku*rwa.. naprawde dobre :kox:

Opublikowano

Dzwonie i pytam - czy jeździł do tyłu przez ostatnie 2 lata że tak spadło ..poprosił o link do aukcji na którym widac licznik :polew: :polew: :polew: :polew:

no kurva myślałem że się zeszcze ze śmiechu jak z nim gadałem :polew:

Opublikowano

Wysłałem mu takiego samego maila :polew:

Opublikowano

Dzwonie i pytam - czy jeździł do tyłu przez ostatnie 2 lata że tak spadło ..poprosił o link do aukcji na którym widac licznik :polew: :polew: :polew: :polew:

no kurva myślałem że się zeszcze ze śmiechu jak z nim gadałem :polew:

mogłeś nagrać , przeciez wiedziałeś ze bedzie kupa śmichu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzwonie i pytam - czy jeździł do tyłu przez ostatnie 2 lata że tak spadło ..poprosił o link do aukcji na którym widac licznik :polew: :polew: :polew: :polew:

no kurva myślałem że się zeszcze ze śmiechu jak z nim gadałem :polew:

mogłeś nagrać , przeciez wiedziałeś ze bedzie kupa śmichu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fakt :decayed: zacinał się niesamowicie

powiedział że sprawdzi to i ................ oddzwoni ;-)))))))))) ale chyba niestety wpadnie na HL :decayed: może mu wcisną jakiś telefon :decayed:

Opublikowano

Jak ktos moze niech przerobi mojefoty zeby byly bez linków tylko wklejone na strone,ja nie umiem :decayed:

Opublikowano

Jak ktos moze niech przerobi mojefoty zeby byly bez linków tylko wklejone na strone,ja nie umiem :decayed:

:doh1:

Opublikowano

siemka :hi:

takie dobre auto że stówka w tą czy w tamtą nie robi różnicy :polew:

Opublikowano

Jak ktos moze niech przerobi mojefoty zeby byly bez linków tylko wklejone na strone,ja nie umiem :decayed:

:doh1:

Ty sie tak nie bij po czole bo cie bedzie bolało :decayed:
Opublikowano

dzieki Tukan. Fajna sztuka nawet, tyle ze wyglada na straaaasznie tepą. Ale w sumie gadac z nia nie trzeba :polew:

A koles od Volvo dobry. jak będe miał dłuższą przerwe to też do niego sobie zadzwonie chyba :naughty:

Opublikowano

Szamanie. Za karę rzuć mu wróżbę, że przez tydzień będzie miał śluzowaty odbyt :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Oszczędzę go tym razem, ale niech przypomni sobie sytuację Ragusia i ma się na baczności :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

wiecej jest tego w sieci

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9766688

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8838598[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 13:43_________________________________________________Nie można kolesia na Policje podkablowac? :evil:

Opublikowano

Panowie

Musze kupic zawieche do mojego pazdzierza

czytam i sie robie glupi normalnie.

czy to zawieszenie bedzie pasowalo do mojej padliny http://www.allegro.pl/item738811611_zawieszenie_sportowe_audi_a4_b5_40_40mm_od_mts.html ?

tutaj link do sklepu online tego kolesia i opis produktu

http://www.venom24.pl/audi-a4-b5-p-15946.html

jedni na aukcjach pisza ze tak

inni ze bez kombi

MTS technix = TA technix ?

poradzcie bo glowa boli a autko stoi

Opublikowano
  • Autor

eSa zostaje ze mną :D Za bardzo się z ta suką zżyłem żeby ją oddać w cudze ręce. Wczoraj koles dzwonił się pytać i powiedziałem mu, że już nieaktualne. Także klamka zapadła.

Będzie program i wydech - licze na jakieś 320-330 kuni i 450-470 niutków. :kox:

:good:

Panowie

Musze kupic zawieche do mojego pazdzierza

czytam i sie robie glupi normalnie.

czy to zawieszenie bedzie pasowalo do mojej padliny http://www.allegro.pl/item738811611_zawieszenie_sportowe_audi_a4_b5_40_40mm_od_mts.html ?

tutaj link do sklepu online tego kolesia i opis produktu

http://www.venom24.pl/audi-a4-b5-p-15946.html

jedni na aukcjach pisza ze tak

inni ze bez kombi

MTS technix = TA technix ?

poradzcie bo glowa boli a autko stoi

Moro pogadaj z Edmondo on ma MTS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.