Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, dobra...

Nosfer, słyszałem że masz Vag'a...

:>

<i w tym momencie kolega Nosfer szuka tysiąca wymówek, aby mi nie pomóc>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:Moskal chłopie Ty wracaj do WGM a nie tam sie przenosisz :tongue4:
Opublikowano

Dobra, dobra...

Nosfer, słyszałem że masz Vag'a...

:>

<i w tym momencie kolega Nosfer szuka tysiąca wymówek, aby mi nie pomóc>

Nie obrażaj moich altruistycznych cech charakteru :bicz3:

Poza tym nie potrzebuje tysiąca.. Wystarczy jedna :naughty: yyyyy.. Meteoryt przywalił mi w komputer :shocked:

Coś chciał ? :wink4:

"mature" :) - http://nasza-klasa.pl/profile/4457946/gallery/album/8/78

Opublikowano

Coś chciał ?

Potrzebuje twojej "fachowej" opini :decayed:

Skoro tez mieszkam w WPR, to może jakoś na początku października bym do ciebie podjechał - do tego czasu zdążysz doprowadzić kompa do stanu używalności po tym pierdolniecu meteorytu :cool1: - wtedy pogrzebalibyśmy w tych helmuckich systemach mojej A'czwórki...

Not for free, of course :naughty:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 13:00_________________________________________________

Twarz do poprawy, ale ciałko tylko do posuwania :naughty:

Opublikowano

Zasadziłbym ją w dupala :dziura:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 13:08_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1620737,0,,lazienkowska_pobila_rekord_mandat_co_26_sek,wiadomosc.html

Opublikowano

Siema Dupotrzepy :decayed:

Opublikowano

Będzie mi brakowało, ale tego jak moskal jeździł po Nosferze... :naughty:

Pierwsze słysze żebym kiedykolwiek "jeździł" po Przemku. My z Nosferem dwa bratanki , żyjemy jak medalik z krzyżakiem

Paraf... Paraf.... Paraf.... Kiedy Ty się chłopino ogarniesz... :dontknow: :gwizdanie: :polew: :polew:

ja tez sie nad tym zastanawiam :wink4:

:siema:Moskal chłopie Ty wracaj do WGM a nie tam sie przenosisz :tongue4:

nie wiem czy WGM jest godne abym tam zawitał :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siema Dupotrzepy :decayed:

Witamy rookiepedofiloskodojeźdźca :kox:

Opublikowano

ZTM się kłania ... w pas :decayed:

Opublikowano

Z tym radarem, pierwszego dnia obowiązywania to qurestwo

Jestem za pasami dla autobusów z głową i po tym jak się zrobi porządek w mieście.

W innych europejskich miastach jest komunikacja która pozwala dojechać szybciej do pracy niż samochodem.

Tyle że tam stworzono dobrą komunikację aby zachęcić to przesiadki z auta.

U nas chcą zniechęcić kierowców umiemożliwiając poruszanie się po mieście i jeszcze na tym zarobić, a komunikacji jak nie było tak nie ma. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ja z ursusa mógłbym spokojnie jeździć do pracy kolejką .... jak uda mi się do niej wsiąść :thumbdown:

Traktują nas jak stado baranów .. a przecież de facto to kierowcy płacą za te drogi a nie pasażerowie autobusów.

Opublikowano

Traktują nas jak stado baranów .. a przecież de facto to kierowcy płacą za te drogi a nie pasażerowie autobusów.

nie panikujmy - transport miejski musi mieć przywileje żeby ktoś wogóle nim jeździł ..pozatym my sobie siedzimy, słuchamy muzyczki w klimatyzowanym wnętrzu a tam stado na kupie w smrodzie ma stać w korku .... niech jadą :hi:

kuźwa coś litościwy się robię na starość :decayed:

Opublikowano

i na spota za tydzien wszyscy przyjezdzaja MZK :)

Opublikowano

i na spota za tydzien wszyscy przyjezdzaja MZK :)

Jakbym zobaczył Oniaka wysiadającego z przegubowca to bym chyba pierdolnął ze śmiechu :D

To lepsze niż Szwagier w Nexiolocie :decayed:

Opublikowano

siema dziewuchy :wink4:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.