Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...i od rana cięte riposty - to lubię :naughty:

bo sie gówniarzeria strasznie rozbrykała ostatnimi czasy :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://allegro.pl/item748077737.html

palnijcie do jakieś 100zł - źle ustawiłem koszt wysyłki i chyba mi się nie będzie nawet oplacało ich sprzedać za tą cenę. Wolę oddać je komuć na forum.

Opublikowano

http://allegro.pl/item748077737.html

palnijcie do jakieś 100zł - źle ustawiłem koszt wysyłki i chyba mi się nie będzie nawet oplacało ich sprzedać za tą cenę. Wolę oddać je komuć na forum.

proszzzzzz :decayed:

Opublikowano

proszzzzzz :decayed:

ty jesteś "czujflow" ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

http://allegro.pl/item748077737.html

palnijcie do jakieś 100zł - źle ustawiłem koszt wysyłki i chyba mi się nie będzie nawet oplacało ich sprzedać za tą cenę. Wolę oddać je komuć na forum.

s1537 do usług.

ale foteli nie chce wiec mnie wycofaj jak będę na gorze ;)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 09:23_________________________________________________Może i rysunkowe, ale tematyka bardzo ciekawa

http://www.youtube.com/watch?v=ocF8ujULQNM&feature=player_embedded

Opublikowano

dzięki :good:

Jak ktoś ich nie weźmie to wylądują w ODDAM.. :wink4:

Opublikowano

proszzzzzz :decayed:

ty jesteś "czujflow" ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to "dziki beduin" ma dwa konta :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

proszzzzzz :decayed:

ty jesteś "czujflow" ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dziki beduin :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poźka xywy mnie rozpierdalają :D

Opublikowano

Dzięki PIXI właśnie miałem pytać. Przewrażliwiony chyba jakiś jestem :)

Opublikowano

carlos zwrocil ci sie chociaz twoj zaklad ?

Opublikowano

carlos zwrocil ci sie chociaz twoj zaklad ?

Tia. :polew: trafiliśmy w pozostałych zakładach zwykłych na chybił trafił dwie 3. Więc jest całe 32 PLN do podziału na 30 osób :good:

A systemem lipa :thumbdown: W sumie wtopiłem 60 PLN

Opublikowano

proszzzzzz :decayed:

ty jesteś "czujflow" ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to "dziki beduin" ma dwa konta :decayed: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi: Jak się spot wczoraj udał? mało osób podobno było. Sorki ale nie dałem rady wpaść. :decayed:

W totka udalo mi sie wczoraj trafic chyba 2 dwójki to daje razem czwórke wiec xle nie jest., Udupilem tylko 20 zł i mam spokój z graniem przynajmniej na rok.

Opublikowano

nikt nic nie pisze...

to macie

striptizerka_gisele_amerykany_5.jpg[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:53_________________________________________________kurde te fatalne pasowania reflektorów psuja caly efekt :)

Opublikowano

:hi: Jak się spot wczoraj udał? mało osób podobno było. Sorki ale nie dałem rady wpaść. :decayed:

W totka udalo mi sie wczoraj trafic chyba 2 dwójki to daje razem czwórke wiec xle nie jest., Udupilem tylko 20 zł i mam spokój z graniem przynajmniej na rok.

.. a mnie jakoś strasznie suszyło - niewiem od czego :cool1:

jak tam spocik się udał ?

Opublikowano

jak tam spocik się udał ?

Ja bylem na Torwarze i było przec**j :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::naughty:

Opublikowano

jak tam spocik się udał ?

Ja bylem na Torwarze i było przec**j :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::naughty:

Ściemniasz :decayed:

Ja byłem na Torwarze i Ciebie nie widziałem :naughty:

Opublikowano

Aż po powrocie do domu zrobiłem jeszcze parę okrążeń :kox::good:

Opublikowano

Co to za spoty na torwarze? :gwizdanie:

Opublikowano

za***iste

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.