Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ta! i jeżeli dobrze pamiętam to ten ktoś jeszcze dostał browara którego nie chciał.

ja ci dałem browara ???? :shocked:

nie , pomyliłeś mnie z kimś innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oświadczam" od następnego spota na którym będę, to przyjeżdżam z Vagiem i będę vagował wszystkim którzy mnie o to poproszą, nawet i świerzakom.

Od następnego spota będę stał obok ciebie i wspierał cie psychicznie, mentalnie i fizycznie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta! i jeżeli dobrze pamiętam to ten ktoś jeszcze dostał browara którego nie chciał.

ja ci dałem browara ???? :shocked:

nie , pomyliłeś mnie z kimś innym

Moskal, miałeś wtedy jeszcze w sobie ostatki człowieczeństwa

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co podniecac bo jak sie przychodzi do pracy gdzie nikt cie nie zna to tez na poczatku trzeba zagadac, poczekac kilka dni, probowac nawiazac rozmowe.

Na spotach stale ekipy znaja sie juz dlugo i ciezko sie tak poprostu zaaklimatyzować.

Moskala tez dopiero poznalem jak sie spotkalismy w lesie pod warszawa i mimo tego ze nie wyglada to jest spoko :naughty: :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta! i jeżeli dobrze pamiętam to ten ktoś jeszcze dostał browara którego nie chciał.

ja ci dałem browara ???? :shocked:

nie , pomyliłeś mnie z kimś innym

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskala tez dopiero poznalem jak sie spotkalismy w lesie pod warszawa i mimo tego ze nie wyglada to jest spoko :naughty: :gwizdanie: :decayed:

no nie mogę dziś z Wami :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oświadczam" od następnego spota na którym będę, to przyjeżdżam z Vagiem i będę vagował wszystkim którzy mnie o to poproszą, nawet i świerzakom.

Od następnego spota będę stał obok ciebie i wspierał cie psychicznie, mentalnie i fizycznie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Czyli ja będę vaginował Evelin, a Ty będziesz przekładał kiełbaski z grilla :good: Mi pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, miałeś wtedy jeszcze w sobie ostatki człowieczeństwa

to było tak dawno że juz nie pamiętam

Moskala tez dopiero poznalem jak sie spotkalismy w lesie pod warszawa i mimo tego ze nie wyglada to jest spoko :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za***iste :kox:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 16:46_________________________________________________Adriano kto jest w awatarze ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiasz żone i dziecko ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

ty świnio !!!!

ok dziadki , tatuś spada na hotel skuć jakiegoś batona :wink4:

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oświadczam" od następnego spota na którym będę, to przyjeżdżam z Vagiem i będę vagował wszystkim którzy mnie o to poproszą, nawet i świerzakom.

:good: :good:

a ode mnie... :decayed:

zidealniegladkacipa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem nie zauważyłeś że się tu ostatnimi czasami nic nie dzieję?

BO ja wyjechałem :decayed::D

Ale spodobało mi się i zostałem.

i później ja przyjechałem i zvagowałeś mi auto i zostałem :decayed:

Flyer

Michał ..Ty nie grasz przypadkiem w tej reklamie AVIVA Comercial Union? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies dziwny dzień dzisiaj. Bez gadania o dupeczkach i piciu. W takim razie zapraszam na piwo do mnie na Ursus dzisiaj. :) 2-3 osoby moga spac :good:

A co do tematu nowych to w sumie ja calkiem niedawno przyszedłem i mój pierwszy spot nie był po to zeby zvagowac mi auto. Przyjechalem z zamiarem poznania nowych ludzi i samo tak wyszło ze po niedługim czasie czułem sie jak swój wśród starej gwardii ;) i wcale nie odczulem ze ktos jest zamkniety na nowych itd. wystarczy tylko chciec i nie zamykac sie w sobie a podchodzic, pogadac i idzie łatwo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...