Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal - widzialem ta aukcje - niestety na chwilke obecna nie mam dziengow na wydanie. Furacz stoi u mechaniora i nowe amorki i springi zaklada. ale bede musial szukac takich aukcji

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co tu tak nudą wieje? :gwizdanie:

:polew:

- Panie doktorze, mam problem. Czlonek mi nie staje.

Doktor ujal czlonka w dlon i po chwili czlonek sie naprezyl.

– Przeciez staje!

- No tak, ale nie mam wytrysku!

Doktor poruszal troche reka i wytrysk nastapil.

– No i czego Pan jeszcze chce?

– Buzi.

Opublikowano

Zdjęcia rozlazłych rozklapioch są z lekka przesadne :wink4:

Wklejajcie fajne foty cycków,d*p..ale obwisłe naleśniki ?

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

bom09_322.jpg[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 21:24_________________________________________________

Zdjęcia rozlazłych rozklapioch są z lekka przesadne :wink4:

Wklejajcie fajne foty cycków,d*p..ale obwisłe naleśniki ?

nie wybrzydzaj kolega jest tu nowy :wink4:

Opublikowano

nie wybrzydzaj kolega jest tu nowy :wink4:

Sprawdź mejla cycu :acute::lol1:

Opublikowano

Zboczuchy śpicie już ?

2e042223d0bb4730med.jpg:tongue4:

Opublikowano

:siema:

W końcu wytrzeźwiałem !!!

Nie sądziłem, że własne wesele to taki maraton :mysli:

W ciągu dnia :drunk::drinks: a w nocy :sexinbed::sex: z żoną :naughty::wink4: !!!

Widzę, że przez weekend nic szczególnie nowego nie wymyśliliście... :wallbash:

BTW

Zostały mi jakieś booteleczki woodeczki - może bym wpadł na spocik :mysli:

Opublikowano

MoorPH Ciebie nie widziałem ale chyba Twoją furę jeśli to byłeś Ty :wink4: a czy przypadkiem nie masz antenki na klapie bagaznika

Hmm.. Po prawej stronie.. Tak mam. Ale mnie tam nie bylo.. Chyba że mechanior byl nią.. bo stoi u fachmana rozrząd i inne pierdoly robi. Jesli na tablicach WL 79*** to napewno moja.

jeśli była w damskim różowym kolorze to na pewno on :good:

Kur** odezwał się.. Moja A4 jest ruda a Twoja jest różowa.. :gwizdanie:

Aleś mnie zezlościl :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:52_________________________________________________

Zboczuchy śpicie już ?

musti pamietaj my nigdy nie sypiamy.. Zawsze ktos na Ciebie patrzy.. :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:54_________________________________________________

Zostały mi jakieś booteleczki woodeczki - może bym wpadł na spocik :mysli:

Ooo.. Paraf widze ze nie zapominasz o kolegach.. ;)) Tylko niewiem czy masz na tyle pojemny bagażnik by przywieźć nam male conieco.. ;))

Opublikowano

musti pamietaj my nigdy nie sypiamy.. Zawsze ktos na Ciebie patrzy..

i widzi jak bujasz skórą :kox:

siema chłopcy :evil:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

Eloł mongolskie krzywe dzyndzle :hi:

Opublikowano

siemano z rana race.gif

Opublikowano

BRY dziady :hi:

Opublikowano

Znowu na spocie mnie nie będzie :kox: Cieszycie się? :decayed:

Opublikowano

Eloł mongolskie krzywe dzyndzle :hi:

a skąd wiesz ??? przecież MoorPH nie rozbierał sie na Pejntbolu :kox:

Opublikowano

hejka :>

Opublikowano

Gdzie kupię hamulcowe zestawy naprawcze do B5 ? :mysli: (śruby, uszczelki, gumki, sprężynki etc, smary,)

Myślałem, że nie będzie to problem, a okazuje się, że nie ma tak łatwo :thumbdown:

Zrobiłbym sobie generalny remont, ale nie mam pojęcia gdzie uderzyć po części.. :disgust:

Opublikowano

Gdzie kupię hamulcowe zestawy naprawcze do B5 ? :mysli: (śruby, uszczelki, gumki, sprężynki etc, smary,)

Myślałem, że nie będzie to problem, a okazuje się, że nie ma tak łatwo :thumbdown:

Zrobiłbym sobie generalny remont, ale nie mam pojęcia gdzie uderzyć po części.. :disgust:

Tom77?

Opublikowano

Gdzie kupię hamulcowe zestawy naprawcze do B5 ? :mysli: (śruby, uszczelki, gumki, sprężynki etc, smary,)

Myślałem, że nie będzie to problem, a okazuje się, że nie ma tak łatwo :thumbdown:

Zrobiłbym sobie generalny remont, ale nie mam pojęcia gdzie uderzyć po części.. :disgust:

uderzaj do Carixu

ul. Jarosława Dąbrowskiego 27 tel. 22 845 04 54

albo Nowolipie 25 tel. 22 838 84 31[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 09:51_________________________________________________

Znowu na spocie mnie nie będzie :kox: Cieszycie się? :decayed:

Tnę właśnie pierwszą żyłę lewej ręki...

Jak zaraz nie napiszesz, że jednak będziesz to wpadnę w szauuu i utnę całą rękę :evil::shocked: :shocked: :shocked::blink::naughty: :naughty:

Opublikowano

Gdzie kupię hamulcowe zestawy naprawcze do B5 ? :mysli: (śruby' date=' uszczelki, gumki, sprężynki etc, smary,)

Myślałem, że nie będzie to problem, a okazuje się, że nie ma tak łatwo :thumbdown:

Zrobiłbym sobie generalny remont, ale nie mam pojęcia gdzie uderzyć po części.. :disgust:

[/quote']

Tom77?

NIGDY.... PRZENIGDY BYM NA TO NIE WPADŁ !!! !!! !!! :buhaha::evil2::decayed::polew:

uderzaj do Carixu

ul. Jarosława Dąbrowskiego 27

tel. 22 845 04 54

albo Nowolipie 25 tel. 22 838 84 31

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.