Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Na Dzin do :bry: i Dobranoc

Facet miał problem z przedwczesnym wytryskiem wiec poszedł do lekarza. Zapytał co ma zrobić, żeby problemu nie było. Lekarz mu poradził:

- Jak już będziesz dochodził, to spróbuj się jakoś wystraszyć.

Więc facet tego samego dnia poszedł do sklepu i kupił sobie pistolet startowy (starter), który robi dużo huku i potrafi nastraszyć jak cholera. Podniecony myślą wypróbowania nowego sposobu poleciał szybko do domu. W domu zastał żonę czekająca nago w łóżku. Zaczęli od pozycji 69 i facet momentalnie poczuł że zaraz dojdzie, wiec wystrzelił żeby się przestraszyć. Następnego dnia znów wybrał się do lekarza. Lekarz pyta:

- No i jak było?

Facet na to:

- Niezbyt fajnie. Kiedy wystrzeliłem, to żona zesrała mi się na twarz, odgryzła mi 5 cm penisa, a z szafy wyszedł sąsiad z rękami w górze ... :kox:

Nie mogłem się powstrzymać :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie moze sprzedac bo juz kilka razy sie pojawia

Ja pierwszy raz widzę :naughty:

wracasz do :audi:?? :tongue4

Powoli, a nawet bardzo powoli...ale nie do tego modelu co miałem.. :przebiegly:

Pewno ktoś se zasadził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 czy zona nie pozwoli :naughty: :gwizdanie:

Ciekawe kiedy w polsce ktos wpadnie na taki pomysl:

http://moto.onet.pl/1578865,1,200-km-h-przez-czerwone-swiatla,artykul.html?node=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 czy zona nie pozwoli :naughty: :gwizdanie:

Na RS4 trza miec kasę.. albo bogatych rodziców..albo bogatą Żonę..albo kochankę.. :decayed::tongue4::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem "trailer" taki jakby - 30 minutowy. Mocne kino jak dla mnie. Człowiek był świadomy, że coś takiego istnieje, ale że istnieje to w taki dość wulgarny sposób :/...

Nie mniej warto obejrzeć i mieć większą świadomość otaczającego świata i dorastających córek :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Jestem młodą 14 letnią dziewczyną o ciekawych kształtach, szukam sponsora wymagane:

-25-40 lat

-stała praca

-samochód (najlepiej bmw lub audi)

-hojność

-sprawny języczek

gówniary, a na furach się znają

Ja oglądałem "trailer" taki jakby - 30 minutowy. Mocne kino jak dla mnie. Człowiek był świadomy, że coś takiego istnieje, ale że istnieje to w taki dość wulgarny sposób :/...

Nie mniej warto obejrzeć i mieć większą świadomość otaczającego świata i dorastających córek :przebiegly:

problem leży nie tylko po stronie młodych gówniar chcących się modnie ubierać, ale także po stronie bananowych chłoptasiów i podstarzałych biznesmenów z pedofilskimi zapędami...

W ogóle to :siema: kuciapki

czas chyba na kawałek dorosłego i dorodnego ciałka :wink4::naughty:

bom_03_08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 06:49_________________________________________________

moskal zalozylem dzisiaj nowy N75 z aso i dalej to samo... juz mnie wkurwienie max bierze :wallbash::rant:

nie mam pomysłów , może kup ode mnie mój , a ja sobie założe nowy :kox:

ja mam N75 po tjuningu :good: pompka daje do 0,9 bara :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 06:56_________________________________________________Kolkov wpadaj dzisiaj po sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolkov wpadaj dzisiaj po sprzęt

spoko spoko będę dzwonił ok 10 :kox:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 07:12_________________________________________________

ktoś od nas :?: :mysli:

http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1623126,0,1,obrzucili_samochod_ceglami_na_srodku_ulicy,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"galerianki" to cos w stylu "czesc tereska". wydaje mi sie ze pelnometrazowy film bedzie calkiem, calkiem

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo

Pany wie któryś jak zrobić żeby w polu tekstowym ogłoszenia allegro umieścić zdjęcie - w sensie jak opisać kod źródłowy żeby była edycja zdjęcia

thnx from the mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...