Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurva jakie korki ja pitole :sick3:

wczoraj suli w TVN Warszawa zaciekle się wypowiadał ze będzie walczył jak lew z Busspaskami

Jakbym zobaczył duchy :blink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet na spocie byłem tydzień temu, powoli zaczynam odrabiać :decayed:

Opublikowano

myślę że paru z was było w poprzednim życiu psem lub kotem :gwizdanie:

oto dowody

1249980457_raz_35.jpg

1249980457_raz_36.jpg

Opublikowano

nawet na spocie byłem tydzień temu, powoli zaczynam odrabiać :decayed:

i nadal rozowy jestes ;)[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

:wtf:

dsc01586ek.jpg

OCB?[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:11_________________________________________________Co za różnica...? Czy zaparkuje przodem czy tyłem?

wiele administracji osiedli warszawskich wymaga tego w regulaminie mieszkancow

a jak ktos zle zaparkuje to pan z ochrony dostaje po premii[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

Moskal pogoń tych swoich robotników bo nie zdążą na euro 2012 :naughty: siedzą i się opieprzają :decayed:

021.jpg

ja jestem sprite a Ty pragnienie ;D

Opublikowano

[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

:wtf:

dsc01586ek.jpg

OCB?[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:11_________________________________________________Co za różnica...? Czy zaparkuje przodem czy tyłem?

wiele administracji osiedli warszawskich wymaga tego w regulaminie mieszkancow

a jak ktos zle zaparkuje to pan z ochrony dostaje po premii

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ALe dziś cisza...

Opublikowano

no

Opublikowano

jak c**j

Opublikowano

k**wa zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...

Opublikowano

ku***a zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...

pierdolnij bude[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:32_________________________________________________ja skończyłem technikum ,siedze na budowie w biurze ,biore 5500 na łape i jest git :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

znaczy sie , oprócz siedzenia w biurze mam na głowie jeszcze pół budowy ale to szczegół. :kox::tongue4:

Opublikowano

Moskal to powinieneś Rsem popierdalac a nie ceglastą parówą :decayed:

Opublikowano

ku***a zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...

pierdolnij bude[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:32_________________________________________________ja skończyłem technikum ,siedze na budowie w biurze ,biore 5500 na łape i jest git :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

znaczy sie , oprócz siedzenia w biurze mam na głowie jeszcze pół budowy ale to szczegół. :kox::tongue4:

Piszę się na samo siedzenie w biurze za czwórkę na rękę :decayed:

Ty za resztę rób za ważnego na budowie :naughty:

Opublikowano

wlasnie to dlaczego RS4 5xxKM nie smigasz ?? :tongue4:

dopoki nie musze placic za studia to jeszcze musze siedziec :kwasny:

Opublikowano

ku***a zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...

pierdolnij bude[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:32_________________________________________________ja skończyłem technikum ,siedze na budowie w biurze ,biore 5500 na łape i jest git :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

znaczy sie , oprócz siedzenia w biurze mam na głowie jeszcze pół budowy ale to szczegół. :kox::tongue4:

ja tez tak chcę :kox: może sie zamienimy :gwizdanie: Ty pojdziesz na budowę a ja do biura :naughty: oprócz tego że siedzisz w biurze to i ludziom karteczki z pozdrowieniami wkładasz za wycieraczkę :good::decayed:
Opublikowano

Off top.

Cieszę się, że podjechałem na spot. Nie wiem kto był ale i tak dziękuję, że spróbowaliście mi pomóc zlokalizować ssssssssss syk.

PIXI, chyba tylko Ciebie skojarzyłem (osoba do nicku).

NO problemo Kolego ... ale ja tak naprawdę nic nie zrobiłem :)

Opublikowano

Pierwszy

Opublikowano

Moskal to powinieneś Rsem popierdalac a nie ceglastą parówą :decayed:

Raguś ceglaste autka są spoko.. :>[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 00:36_________________________________________________

Pierwszy

Witek nie liczy sie bo jakby to moskal powiedzial.. jest ciemno.. :gwizdanie:

Opublikowano

RSa w kolorze ceglastej parowy nie robili :\

Opublikowano

Moskal woli parówke niż Rs-a :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.