Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś wymyślę.. :polew:

Jebnij jej VGA między cycoliny i powiedz, że łapiesz zasięg :decayed:

Albo przyłap ją na masturbacji w WC :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś wymyślę.. :polew:

podrap ją za uchem gałą :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Nic nikomu nie powiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kaśka by mu zrobiła szturm na trzeźwe myślenie :D

Dobra Nosfrerczak..masz czas do zachodu słońca..jak nie będzie foto to wyśle po Ciebie Moskala i będzie krwawa bitka na noże do smarowania masła :naughty::decayed:

Opublikowano

Kaśka by mu zrobiła szturm na trzeźwe myślenie :D

Taaaa. :D

To mi przypomniało, że powinienem iść do koleżanki na parę słów... :naughty: :naughty:

Opublikowano

To mi przypomniało, że powinienem iść do koleżanki na parę słów... :naughty: :naughty:

Kurrwa kup Sagę i paczkę herbatników i uderzaj na bajerę . :D:boobs::punish:

Opublikowano

Dobra Nosfrerczak..masz czas do zachodu słońca..jak nie będzie foto to wyśle po Ciebie Moskala i będzie krwawa bitka na noże do smarowania masła :naughty::decayed:

o kurewa..... miałem dzisiaj do niego jechać :kox:

Opublikowano

Dobra Nosfrerczak..masz czas do zachodu słońca..jak nie będzie foto to wyśle po Ciebie Moskala i będzie krwawa bitka na noże do smarowania masła :naughty::decayed:

o kurewa..... miałem dzisiaj do niego jechać :kox:

No widzisz..zorganizowałem Ci robotę po godzinach :naughty: :naughty: :D

Opublikowano

Dobra Nosfrerczak..masz czas do zachodu słońca..jak nie będzie foto to wyśle po Ciebie Moskala i będzie krwawa bitka na noże do smarowania masła :naughty::decayed:

o kurewa..... miałem dzisiaj do niego jechać :kox:

No widzisz..zorganizowałem Ci robotę po godzinach :naughty: :naughty: :D

juz nie dam rady , ale dziekuje za pamięć :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moskal niby siedzi na budowie ale caly czas odpisuje na posty

taki to ma dobrze

Opublikowano

moskal niby siedzi na budowie ale caly czas odpisuje na posty

taki to ma dobrze

trzeba tak robić zeby sie nie narobić :wink4:

Opublikowano

Kali kiedy uderzamy na Cargo?

ja się dzisiaj wybieram po spocie A3. czyli tak realnie ok 22 powinien sie tam zjawić. Jak coś to dzwon to się ustawimy :)[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 15:24_________________________________________________

moskal niby siedzi na budowie ale caly czas odpisuje na posty

taki to ma dobrze

trzeba tak robić zeby sie nie narobić :wink4:

jak widac moskal jestes w tym mistrzem :good:

Opublikowano

ktos moze mi z etki podac jaki nr ma zawiecha 1BE ? do B5 (chce sie upewnic ze to co mialem to 1BE jest:P )

Opublikowano

ktos moze mi z etki podac jaki nr ma zawiecha 1BE ? do B5 (chce sie upewnic ze to co mialem to 1BE jest:P )

zerknij we wlepke w kole zapasowaym

Opublikowano

moskal na wlepce nic ciekawego nie widze oprocz tego 1be :\ slepym albo co

Opublikowano

moskal na wlepce nic ciekawego nie widze oprocz tego 1be :\ slepym albo co

Masz tam napisane 1BE, i chcesz się upewnić czy to jest 1BE ?? Bezsensu.

Opublikowano

moskal na wlepce nic ciekawego nie widze oprocz tego 1be :\ slepym albo co

Masz tam napisane 1BE, i chcesz się upewnić czy to jest 1BE ?? Bezsensu.

:polew:

Opublikowano

Żona do męża w czasie kłótni:

- Co ty sobie myślisz, ja też chcę mieć jakieś kieszonkowe! W związku z tym od dzisiaj za seks w pościeli płacisz mi 100 zł, a na dywanie 30 zł.

Na to mąż:

- A żeby cię babo szlag jasny strzelił... - po czym wyszedł z domu.

W celibacie wytrzymał tydzień, po tym czasie przychodzi w milczeniu do żony, kładzie stówkę na stół i patrzy na nią. Żona bez słowa zaczyna się rozbierać i kieruje się w stronę pościeli. Mąż widząc to odpowiada szybko:

- Nie, nie, nie, kochana, nie myśl sobie... trzy razy na dywanie i dycha z powrotem! :kox:

Opublikowano

jakby ci to powiedziec ....

na wlepce mam 1be owszem ale mam tez nr amorka np z tylu - i chcialbym sie upewnic ze ten numer odpowiada zawiasowi 1be.

chce wystawic na allegro zawias i zeby nue bylo sciemy :D

Opublikowano

To wpisz proszę ja ciebie ten numer z amortyzatora w google i zobacz co Ci wyskoczy. ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.