Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi o laptopa dla 18-nastki :naughty:

Ciągnie starego lisa do młodej nory :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mam prośbę sprawdzi mi ktoś orginalność przebiegu w wolnym czasie A4 B5 ? :mysli:

Po co ..pomnóż razy dwa i dodaj 133 tysiące :decayed::naughty: :naughty: :D

Poważnie sprawdziłby mi ktoś orginalność przebiegu ? :hi:

Opublikowano

Chodzi o laptopa dla 18-nastki :naughty:

Ciągnie starego lisa do młodej nory :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czekalem az to napiszesz zboczencu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Nie wepchną :decayed: - co nieco wiem czego chcę

Chodzi o laptopa dla 18-nastki :naughty:

- 2000

- Dell lub IBM

- tak, żeby w przyszłości bez problemu pociągnął Win 7

Zaproponuj Jej lenovo sl500 ala czarne piano może sie Jej spodoba. Ma matryce z zewnątrz pokrytą lakierowaną powłoką a matryca od właściwej strony jest MATOWA!!!!!

http://www.allegro.pl/item759234212_szok_ibm_sl500_t5870_2x2_0ghz_4gb_250gb_hdmi_win.html

Trochę zamierzony budżet przewyższa ale win 7 powinien pociągnac

Jak dla mnie zarąbek :good:

Tylko 64 bit :disgust:

Ale pewnie nie byłoby problema, żeby wpiąć coś innego[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 21:07:55_________________________________________________

Chodzi o laptopa dla 18-nastki :naughty:

Ciągnie starego lisa do młodej nory :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No, wiem, wiem, ze na sam dźwięk słowa się zaśliniłeś :naughty::D[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 21:09:23_________________________________________________

(...)nbd

:mysli: eeee, ze nieby jak? :D
Opublikowano

No, wiem, wiem, ze na sam dźwięk słowa się zaśliniłeś :naughty:

No musiałbym twoją latorośl jeszcze raz oblookać. :decayed:

Nie masz czasem jej profilu na NK z fotkami up to date ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Nie wepchną :decayed: - co nieco wiem czego chcę

Chodzi o laptopa dla 18-nastki :naughty:

- 2000

- Dell lub IBM

- tak, żeby w przyszłości bez problemu pociągnął Win 7

Zaproponuj Jej lenovo sl500 ala czarne piano może sie Jej spodoba. Ma matryce z zewnątrz pokrytą lakierowaną powłoką a matryca od właściwej strony jest MATOWA!!!!!

http://www.allegro.pl/item759234212_szok_ibm_sl500_t5870_2x2_0ghz_4gb_250gb_hdmi_win.html

Trochę zamierzony budżet przewyższa ale win 7 powinien pociągnac

Jak dla mnie zarąbek :good:

Tylko 64 bit :disgust:

W tej kasie co napisałes to raczej nic juz sie nie da. Trzeba becelować za nowinki techniczne nic sie nie poradzi

O dell na wypasie raczej mozna zapomnieć.[br]

Opublikowano

No, wiem, wiem, ze na sam dźwięk słowa się zaśliniłeś :naughty:

No musiałbym twoją latorośl jeszcze raz oblookać. :decayed:

Nie masz czasem jej profilu na NK z fotkami up to date ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie o moją chodzi :naughty:

Opublikowano

Nie o moją chodzi :naughty:

Masz taką młodą kochankę ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wit-owi galerianka powiedziała że się odda za laptopa, więc spragniony szuka czegoś ładnego i niedrogiego aby sobie poużywać :polew:

Opublikowano

No, wiem, wiem, ze na sam dźwięk słowa się zaśliniłeś :naughty:

No musiałbym twoją latorośl jeszcze raz oblookać. :decayed:

Nie masz czasem jej profilu na NK z fotkami up to date ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Czekałem , aż wyleci z takim tekstem :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie o moją chodzi :naughty:

Masz taką młodą kochankę ? :naughty: :naughty: :naughty:

Wit edukuje młode licealistki w technice dobrego sexu.. Ponoc wykłada nawet na KUL'u i u Łazarskiego :decayed:

Opublikowano

Ponoc wykłada nawet na KUL'u i u Łazarskiego :decayed:

dokładnie

przedmiot nazywa się " Jak zostać pantoflem" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ponoc wykłada nawet na KUL'u i u Łazarskiego :decayed:

dokładnie

przedmiot nazywa się " Jak zostać pantoflem" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew:

Opublikowano

Ponoc wykłada nawet na KUL'u i u Łazarskiego :decayed:

dokładnie

przedmiot nazywa się " Jak zostać pantoflem" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No, nawet Cię ostatnio na paru wykładach widziałem.

Wszyscy w końcu do mnie traficie :decayed:

P.S. Poź. Przyklejanie samych wąsów nie skutkuje - trzeba trochę mocniej pokombinować

[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 23:52:12_________________________________________________

Nie o moją chodzi :naughty:

Masz taką młodą kochankę ? :naughty: :naughty: :naughty:

No masz. Powyłaziły z ciemnych kątów :D

Opublikowano

No, nawet Cię ostatnio na paru wykładach widziałem.

Wszyscy w końcu do mnie traficie :decayed:

aaaa tak pamiętam jak przez mgłę zajęcia u Was mieszkaniu :naughty: :naughty: :naughty:

dałeś dobry popis :decayed:

dlatego od tamtej lekcji już nie uczęszczam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wszyscy w końcu do mnie traficie :decayed

Ja jestem stałym słuchaczem na " Cyckologi" :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Spać idźcie dyndzle :decayed:

Opublikowano

No, nawet Cię ostatnio na paru wykładach widziałem.

Wszyscy w końcu do mnie traficie :decayed:

aaaa tak pamiętam jak przez mgłę zajęcia u Was mieszkaniu :naughty: :naughty: :naughty:

dałeś dobry popis :decayed:

dlatego od tamtej lekcji już nie uczęszczam :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Neee...

U nas to raczej coponiektórzy robili niezbyt udane prezentacje :decayed:

Choć zdziwiłbym się gdybyś pamiętał :D

Opublikowano

:bry: dzień

Widzę, że w sobotni wieczór obudziły sie dzikie rządze i najskrytsze fantazje.

Panowie popuścili wodze wyobraźni, a co niektórzy pewnie nawet popuścili w majtki... :naughty:

Opublikowano

BRY

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.