Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taa.. Bedziemy na spocie na łyżwach śmigać.. :decayed:

Przyniosę kije i krążek i ponapierdalamy w hokeya :evil:

Ok jak w hokeya to ja jestem za

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie można :evil:

15 o wiele ładniejsze to raz a dwa nie wpierd***laj sie na siłe bo możesz osiągnąc tylko gorszy efekt. jak ktos będzie chciał to zagłosuje. Ave!

Rozluznij poslady :tongue4:

Opublikowano

Taa.. Bedziemy na spocie na łyżwach śmigać.. :decayed:

Przyniosę kije i krążek i ponapierdalamy w hokeya :evil:

Ok jak w hokeya to ja jestem za

A tak na poważnie, to w hokeja bym ponapieprzał. Jak ktoś może coś takiego zorganizować, to się piszę...

Opublikowano

ja juz nie pamietam jak sie jedzi na łyżwach.. :polew:

Opublikowano

ja juz nie pamietam jak sie jedzi na łyżwach.. :polew:

... a ja pamiętam bardzo dobrze - cały czas przypomina mi o tym blizna na nodze.

A tak na serio, to w okresie zimowym zamiast paintball'a to może gdzieś dałoby radę pośmigać za krążkiem...

Opublikowano

...albo w piłkę nożną halową. :good:

Opublikowano

Rozluznij poslady

Zawodowo walcze m.in. ze spamem to i tutaj trzeba :decayed:

A pośladeczki luźniutkie tylko troche owłosione :wink4:

Opublikowano

Ma ktos kable do odpalenia auta i przelatuje codziennie przez Ursynow/Puławską rano? :hi:

Opublikowano

Kali wracając do zakładania opon ...

lepiej dobre założyć na przód ... z nadsterownością można powalczyć ale brak kontroli i podsterowność to dla mnie znacznie gorszy wybór .. większość hamowania i większy nacisk mamy na przednich kołach.

Opublikowano

Rozluznij poslady

Zawodowo walcze m.in. ze spamem to i tutaj trzeba :decayed:

A pośladeczki luźniutkie tylko troche owłosione :wink4:

Kali sadząc po futerku to raczej nie troche :naughty:

Opublikowano

Ma ktos kable do odpalenia auta i przelatuje codziennie przez Ursynow/Puławską rano? :hi:

Widzę że we stolycy zimnawo się zrobiło :gwizdanie:

Fly zdycha bateryja ?

Opublikowano

Ok jak w hokeya to ja jestem za

A tak na poważnie, to w hokeja bym ponapieprzał. Jak ktoś może coś takiego zorganizować, to się piszę...

Oooo, to i ja! Sam chętnie pogram i mogę jeszcze z jednego czy dwóch zawodników załatwić.

JaroD

Opublikowano

Myślę że Arkadia będzie ok :wink4:

Opublikowano

Myślę że Arkadia będzie ok :wink4:

Oddałeś WAŻNY głos w ankiecie? :blink:

:nabijasie:

Opublikowano

Nawet był w Promce więc w sumie też niech ma szanse wybrać, gdzie mu wygodniej :kox::naughty::polew:

Opublikowano

I na podstawie tej ankiety macie zamiar wybierać lokalizację spotów na najbliższe kilka miesięcy :?:

To ja chciałbym swój głos przenieść na "Torwar".

Opublikowano

arkadia arkadia arkadia

Opublikowano

wczoraj wyhaczyłem na ulicy

jak widać audi można wszystko

Zdjecie042.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.