Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

biliardylion

A ile to jest?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

biliardylion

A ile to jest?

lubelska miara wielkości :gwizdanie:
Opublikowano

biliardylion

A ile to jest?

pincet razy tyle co masz palców u jednej ręki nie licząc kciuka, pomnożone przez 100 dodane palce u drugiej ręki bez wskazującego i podzielone przez magiczną liczbę 7 :wink4:

biliardylion

A ile to jest?

lubelska miara wielkości :gwizdanie:

Krzyniek Ty stara dewoto :tongue4:

Opublikowano

biliardylion

A ile to jest?

pincet razy tyle co masz palców u jednej ręki nie licząc kciuka, pomnożone przez 100 dodane palce u drugiej ręki bez wskazującego i podzielone przez magiczną liczbę 7 :wink4:

:polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 14:13_________________________________________________

biliardylion

A ile to jest?

28572

Opublikowano

Widzisz..jak chcesz to potrafisz :decayed:

Opublikowano

Mówisz i masz.. Kurde gdyby to mialobyc w watku Warszawskim to musialobybyć czesciej jak w co 2 poscie ;p

Opublikowano

biliardylion

A ile to jest?

Diabeł złapał Polaka, Ruska i Niemca i powiadział im, że wypuści tego, który powie mu taką liczbę, której on nie będzie znał.

Pierwszy wyskoczył Niemiec: "TrylionoMiliard" - powiedział.

Diabeł na to: "No co ty?! Myślisz, że nie wiem ile to jest...!"

Otworzył Wrota Piekieł i wepchnął tam Niemca.

Drugi był Rusek: "TysiącPięćsetStoDziewięćset"

Diabeł lekko się uśniechnął i powiedział: "och*jałeś?! Muślałem, że bardziej się postarasz."

Otworzył Wrota Piekieł i wepchnął tam Ruska.

Polak był jako trzeci: "Wwwwwwwwwwwwwwwww c**j...!"

I tu Diabeł zaczął sie zastanawiać...

Myślał, myślał i powiedział:

"No dobra, nie wiem ile to jest i cię wypuszczę, ale powiedz mi ile to jest to Wwwwwwwwwwwwwwww c**j"

Na to Polak: "Widzisz to dzrwo?"

"No widzę." - odpowiedział Diabeł

"To stąd wp***u!!!"

Opublikowano
2fbd96f365992fd2486855b.jpg
Opublikowano

Opublikowano

Krzyniek przeciez obie juz byly.. :thumbdown:

a ten link juz chyba ostatnio ktos podawał..

Opublikowano

Czy ktoś z głosujących za Arkadią jechał tam koło 18-19 w dzień powszedni, wszystkie drogi dojazdowe do ronda stoją tam codziennie.

Opublikowano

Czy ktoś z głosujących za Arkadią jechał tam koło 18-19 w dzień powszedni, wszystkie drogi dojazdowe do ronda stoją tam codziennie.

Dokładnie!!! :good:

Opublikowano

Czy ktoś z głosujących za Arkadią jechał tam koło 18-19 w dzień powszedni, wszystkie drogi dojazdowe do ronda stoją tam codziennie.

:thumbdown: Fort ! :)

Glosujcie na Fort.. Nie bójcie się wyrazić siebie.. :cool1:

Opublikowano

Czy ktoś z głosujących za Arkadią jechał tam koło 18-19 w dzień powszedni, wszystkie drogi dojazdowe do ronda stoją tam codziennie.

Zależy z której strony jedziesz :decayed:

Opublikowano

Czy ktoś z głosujących za Arkadią jechał tam koło 18-19 w dzień powszedni, wszystkie drogi dojazdowe do ronda stoją tam codziennie.

Nio jacyś ludzie są przeciwko nam... :/ :P . Ja też byłem za Fortem... - nauczony rok temu (w korkach po ponad godzine stania od ronda ONZ), już nie głosowałem za Arkadią.

Opublikowano

Ja bym szybko wszystkich pogodził TORWAREM :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja bym szybko wszystkich pogodził TORWAREM :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Tia, już widzę, jak chociaż raz tam się pojawiasz.

Opublikowano

Będzie Arkadia to na spoty wpadać będzie kilka osób bo nikomu nie będzie sie chciało jechać na spota typu - stanie 1h w korkach żeby wogóle dojechać :good: Fort Wola najlepsze rozwiązanie

Opublikowano

Czy ktoś z głosujących za Arkadią jechał tam koło 18-19 w dzień powszedni, wszystkie drogi dojazdowe do ronda stoją tam codziennie.

Zależy z której strony jedziesz :decayed:

:good: Prawda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.