Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pisz do lukas lub oskaro

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie musi być czerwona mariooo ja mam teraz jakies szaro czarne :hi:

Opublikowano

ok, teraz mam tylko problem która to??

Opublikowano

Nie znalazlem zdjecia na ktorym był Poziowy ale jest jego auto to z takimi swiecącymi lustrami :decayed: obok auta Kuniaka

Nawet Zółw z żoną przyjezdzał wtedy i jaki był zadowolony :naughty:

76d71b4ae0e5a1b1med.jpg

Opublikowano

Nie znalazlem zdjecia na ktorym był Poziowy ale jest jego auto to z takimi swiecącymi lustrami :decayed: obok auta Kuniaka

Nawet Zółw z żoną przyjezdzał wtedy i jaki był zadowolony :naughty:

76d71b4ae0e5a1b1med.jpg

Ooo, swojego paździerza też widzę :naughty:

Było, minęło, nie wróci. Zamknięty rozdział.

Opublikowano

Wee no mnie takich propozycji na kacu nie składaj :tongue4::polew: ..bo mnie wybiera na uściski z klozetem :evil:

A no Arkadia..taka prawda..tam najlepsze d*py się kręcą..no i jeszcze na przereklamowanych Tarasach :decayed::good:

Po sakramentalnym YES YES YES d*py to tylko w TV.

A na spotach to d*p faktycznie zatrzęsienie. W ostatni wtorek była m.in. pupa PIXIego, Kaltiego, edmondo, Kokosa, Toma77, moja pupa też była a innych d*p też było trochę jka na taką lodówę. (niewymienionych przepraszam). W Arkadii pewnie będzie też pupa boberka, ale po tylu kilometrach na siodełku to może być z nią różnie.

JaroD

Ale mnie rozbawiłeś :polew::dance: :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

(niewymienionych przepraszam)

sie nie gniewam sie :gwizdanie:

PIXI nie unoś się tak, kontroluj ciśnienie :wink4:

[br]Dopisany: 15 Październik 2009, 20:03_________________________________________________bom09_356.jpg

tylko ta twarz jakaś nie teges :disgust:

Opublikowano

Ale mi pindolnoł :baseball: . No masz rację w moim wieku to chyba tylko ciśnienie się podnosi :polew: dzięki za troskę :good:

P.S. Żona dobra gospodyni a dobrej gospodyni ciasto w rękach rośnie :naughty:

Kolkov a ty biedaku jeszcze w pracy ??? czy na necie w domu przy pifku ??

Opublikowano
  • Autor

Kolkov a ty biedaku jeszcze w pracy ??? czy na necie w domu przy pifku ??

work suicide.gif:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Karwa pindolnij to i do domu na piffko albo :sexinbed: .

A tak na poważnie to współczuje :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

zaraz jadę

:naughty:

gifko_02.gif

Opublikowano

zimówki założyłeś ??? ja właśnie przed chwilą - inna jazda tylko samochód kiepsko wygląda na ( 16") :no:

Opublikowano

Ku* :doh1: Ty i ten twój Torwar !! :bicz: :bicz: :bicz::kox:

byłeś choć raz ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Nie przeszkadza.. Zima idzie.. :cool1:

_________________________________________________

b221cb4fcd9015d1a9f946d.jpg

Mihaó nie wciągniesz mnie w taką imprezkę Torwarową :decayed:

Opublikowano

bom09_356.jpg

tylko ta twarz jakaś nie teges :disgust:

No Twarz to ma końską :decayed:

..ale usta stworzone do Algidy :naughty:

Kolkov a ty biedaku jeszcze w pracy ??? czy na necie w domu przy pifku ??

work suicide.gif:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Pracownik miesiąca :good:

Gregor zgarnia wszystkie nagrody..nawet posiada laur konsumenta :D

Opublikowano

Raggaman Ktoś pracuje :) żeby odpoczywać mógł ktoś :pali:

Opublikowano

Dzięki właśnie jadłem Łakotki ... zauważ, że powiedziałem to w czasie przeszłym :sick3::decayed:

Fajna A6 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wybacz stary :cool1:

w ramach rekompensaty możesz jej dać wirtualnego klapsa :kox:

bom_09_01.jpg

Opublikowano

A ja jako stary tatuś przytrzymam ją na kolanie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.