Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co?

Żeby jezdzić.. :gwizdanie: A po co sie kupuje samochód?

Dla Lansu?!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co już Ci Twoje ałdi nie pasuje? To zmień na inne ale nie Skode... Ja rozumiem, ze to mało awaryjne auta itd. ale... to nie Ałdji.

Opublikowano

Po co?

Żeby jezdzić.. :gwizdanie: A po co sie kupuje samochód?

No, niby taaak.

Ale Dacia Logan (mój faworyt :decayed: ) też do jazdy służy, a nie pytasz :D

Ja tam bym się Klubowych aut bał - wystarczy u nas popatrzeć :D :D :D

U innych nie jest inaczej :polew: :polew: :polew:

Ale jakbyś szedł trochę bardziej na zdecydowanie się - daj znać.

Mam dalszego znajomka w OCP (przed odkryciem Dacii Logan, interesowałem się flagową marką Romana Polańskiego :D) , mogę spróbować popytać.

Opublikowano

Po co?

Żeby jezdzić.. :gwizdanie: A po co sie kupuje samochód?

No, niby taaak.

Ale Dacia Logan (mój faworyt :decayed: ) też do jazdy służy, a nie pytasz :D

Ja tam bym się Klubowych aut bał - wystarczy u nas popatrzeć :D :D :D

U innych nie jest inaczej :polew: :polew: :polew:

Ale jakbyś szedł trochę bardziej na zdecydowanie się - daj znać.

Mam dalszego znajomka w OCP (przed odkryciem Dacii Logan, interesowałem się flagową marką Romana Polańskiego :D) , mogę spróbować popytać.

TA byla walona w prawy bok.. To fura mojego kumpla. A jej "kupno" bylo pewnego rodzaju popduchą z mojej strony :naughty:

Opublikowano

Jak robią skoki tak jak strony to dziekuję :)

Ja raz skoczyłem z 35m. I to było na prawde wysoko. 90m to jest hiper :kox:

Jak widać już troche istnieja, ludzie się przewineli u nich i jest ok.

Widze nawet, ze mój znajomy skakał u nich i jest na stronce a widziałem go ostatnio całego i zdrowego. Napewno żył :decayed:

edyta.JPG

Wogóle mam taki moment w życiu, że musze coś pozmieniać, przerwać monotonie. I dlatego ide na siłke, basen do tego MMA i mam nadzieje że będzie lepiej :) A taki skok też byłby niezłym urozmaiceniem :good:

Opublikowano

Wogóle mam taki moment w życiu, że musze coś pozmieniać, przerwać monotonie. I dlatego ide na siłke, basen do tego MMA i mam nadzieje że będzie lepiej :) A taki skok też byłby niezłym urozmaiceniem :good:

Napraw moto. I bedziesz mógł pośmigać..

Opublikowano

moto przez zime ogarniam i na wiosne startujemy. :)

Opublikowano

Ja zastanawiam się nad kupnem na wiosnę Kawasaki Z750 lub Yamahe R6 :kox:

Opublikowano

Ja zastanawiam się nad kupnem na wiosnę Kawasaki Z750 lub Yamahe R6 :kox:

Bierz Kawe, R6 to już przeżytek..

Opublikowano

Ja zastanawiam się nad kupnem na wiosnę Kawasaki Z750 lub Yamahe R6 :kox:

Ty se najpierw te węże w adeli poskładaj do kupy :kox:

Opublikowano

Dobra ludki ja spadam na kjebaba i potem do domku. 3majta sie

Opublikowano

Ja zastanawiam się nad kupnem na wiosnę Kawasaki Z750 lub Yamahe R6 :kox:

Ty se najpierw te węże w adeli poskładaj do kupy :kox:

Moskalisko już wszystko poskładałem :good: Kiedy coś rezamy drinkujemy :naughty:

Opublikowano

Ja zastanawiam się nad kupnem na wiosnę Kawasaki Z750 lub Yamahe R6 :kox:

Bierz Kawe, R6 to już przeżytek..

A ja słyszałem , że Kawałsuki to kupa :decayed:

Opublikowano

Dobra ludki ja spadam na kjebaba i potem do domku. 3majta sie

nara kondonie :hi:

Kiedy coś rezamy drinkujemy :naughty:

nie wiem , terminarz mam napięty jak baranie jaja

Opublikowano

cudo! Szkoda, e nie na tarchominie. Wtedy wiadomo kto by sie ujawnil :)

Opublikowano

musti te dwa sprzęty, które podałes to dwie różne bajki. Kawa Z 750 to naked a R6 to scigacz. Czyli mamy róznie pozycje za kierownicą, odmienne style prowadzenia, oddawania mocy itd.

Kwestia więc co Ci bardziej pasuje. Ile czasu jeździsz na moto?

Opublikowano

Naked lepszy..człowiek nie po to przeszedł ewolucję do człowieka wyprostowanego, żeby się garbic :cool1:

Mi się mani WR 250 i Ducati Monster :kox:

..albo jakiś power bike Yamaha Warrior , Suzuki M109 :kox:

..marzenia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

..marzenia :decayed:

może za parę lat :gwizdanie:

ja już kombinuję żeby zrobić praffko na moto, bo jak zaczną drugą linię metra robić to będzie masakra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.