Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::kawa: nie ma to jak sie dopiero zj***c z lozka :kox:

Niektórym to dobrze.. Ja to juz w polowie.. [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 13:42_________________________________________________

i w tym momencie masz przej****e :kox::cool1:

<boisie> :naughty:

tak , ale tam to pierwsze 40 postów dziennie wygląda tak : " :hi: "

Wita sie z każdym osobiście.. :polew: :polew:

Opublikowano

:bry::kawa: nie ma to jak sie dopiero zj***c z lozka :kox:

:hi:

Poznań Style :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:bry::kawa: nie ma to jak sie dopiero zj***c z lozka :kox:

siemka :decayed:
Opublikowano

Poznań Style :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

W ten sposób mozemy ich szybko dogonić.. :kox::cool1:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 13:50_________________________________________________To co? Od jutra przeprowadzamy atak na Poznań :mysli:

Opublikowano

ja pier***e ,toż to Anioł :shocked: :shocked:

Fajna jest :naughty:

150308.jpg

elisha-cuthbert1.jpg

elisha-cuthbert-diet-and-exercise.jpg

elisha_cuthbert_11.jpg

19810-elisha-cuthbert-sex-e-screensaver1.jpg

elisha_cuthbert57.jpg

elisha-cuthbert-500-2.jpg

elisha_cuthbert_gm_l2.jpg

elisha_cuthbert_k2.jpg

fap5.jpg

Opublikowano

:bry::kawa: nie ma to jak sie dopiero zj***c z lozka :kox:

:hi:

Poznań Style :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

Opublikowano

To co? Od jutra przeprowadzamy atak na Poznań :mysli:

po co ? i tak mamy najwięcej wyświetleń :naughty: to chyba dzięki superfajnej atmosferze jak tu panuje :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 13:53_________________________________________________

:slina: :slina:

ciezko o rozwod teraz??

to zależy ile masz kasy :decayed:
Opublikowano

ciezko o rozwod teraz??

mam dobrego frenda, który zajmuje się takimi rzeczami

jakby co to dzwoń ;)

Opublikowano

TRWas2658186.jpeg

czyj to pies :naughty:

Opublikowano

obstawiam, że to pies nowego VIPa u nas :P

Opublikowano

obstawiam, że to pies nowego VIPa u nas :P

Michalino skąd ten pomysł ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Grałes kiedys w skojarzenia? byles pierwsza osobą o ktorej pomyślałem jak zobaczylem tego pieska. Ma taki swój, wyjątkowy i niezrozumiały dla nikogo styl. :P

Opublikowano

:slina: :slina:

ciezko o rozwod teraz??

Zadzwoń, pogadamy.. Mogę pomóc Ci w unieważnieniu małżeństwa poprzez tzw. dyspensę :gwizdanie: Może coś wymyślimy :naughty: Rozwód cywilny to pryszcz... :cool:

Opublikowano

byles pierwsza osobą o ktorej pomyślałem jak zobaczylem tego pieska

ja też Poźka skojarzyłem z tym psem ale to nie jego :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 14:26_________________________________________________AL zastanów się dobrze bo w tym tempie to nim się obejrzysz to do końca tygodnia będziesz kawalerem :polew:
Opublikowano

Zadzwoń, pogadamy.. Mogę pomóc Ci w unieważnieniu małżeństwa poprzez tzw. dyspensę :gwizdanie: Może coś wymyślimy :naughty: Rozwód cywilny to pryszcz... :cool:

Bo ja wiem... Rozwód z Sędzia, która ma same "ciocie" w rodzinnym... moze niezle dac po d*pie :)

No więc chyba sobie tylko na te Panie na ekranie popatrze :)

Opublikowano

Grałes kiedys w skojarzenia? byles pierwsza osobą o ktorej pomyślałem jak zobaczylem tego pieska. Ma taki swój, wyjątkowy i niezrozumiały dla nikogo styl. :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zadzwoń, pogadamy.. Mogę pomóc Ci w unieważnieniu małżeństwa poprzez tzw. dyspensę :gwizdanie: Może coś wymyślimy :naughty: Rozwód cywilny to pryszcz... :cool:

Bo ja wiem... Rozwód z Sędzia, która ma same "ciocie" w rodzinnym... moze niezle dac po pupie :)

No więc chyba sobie tylko na te Panie na ekranie popatrze :)

Mówię o kościelnym :naughty:

Cywilny to pikuś.. :cool1: - wyłączyc sędziego też się da.. :decayed:

I zawsze można zrobic to w innym mieście :tongue4:

To co... :mysli: Wysylam twojej żonie dokumenty.. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.