Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MoorPH zajrzyj na spot Miński tam jest polisz wersjon "dziewczyny na dyskotece"

Opublikowano

W pierwszej chwili odebralem to jako żart i rozwalilo mnie walenie w szyje ale potem pomyślałem sobie, że przeciez takie rzeczy mają miejsce i się przeraziłem. Nigdy nie chciałbym żeby ktoś walił mnie czy moją rodzine po smierci dlatego zamierzam się spalić jeszcze przed śmiercią a potem prochy wrzuce do morza. Po tym zabiegu będe mógł spokojnie umrzeć ze świadomością, że jestem bezpieczny :wink4:

Opublikowano

dlatego zamierzam się spalić jeszcze przed śmiercią a potem prochy wrzuce do morza. Po tym zabiegu będe mógł spokojnie umrzeć ze świadomością, że jestem bezpieczny :wink4:

tak to na pewno Ci się uda ...
Opublikowano

dzizas k**wa ja pier**le! :shocked::blink::shocked::blink:

Też na początku myślałem, że to jaja, ale... SZŁOK!!!

Opublikowano

Ale ludzie mają posrane w głowach :doh1:

Opublikowano

tym razem ty wchodzisz w te ślicznotkę pierwszy bo ostatnim razem narzekałeś, że po mnie jakoś luźno masz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek, z tego co pamiętam to mówił wszystkim, że tylko pierwsze 7 centrymetrów. Dalej to już nówka nieśmigana ;-)

Opublikowano

13 stron najebane. szok :good:

Opublikowano
  • Autor

13 stron najebane. szok :good:

zima idzie...

Ja właśnie skończyłem ponad 16 stron interesującego wątku :naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 18:17_________________________________________________

magiczny przebieg :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Oniak te wszystkie zdjecia to jedna laska jest :kox: :kox:

..nieletnia, niedoświadczona, nierozdziewiczona ? :decayed:

jest gdzie moczyć tylko trzeba wybrac się na odpowiednie mokradła i szukac swojego jeziorka :decayed:

Trzeba mieć jeszcze dobrą wędkę :kox::naughty::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Panowie jest sprawa , kolega (kawał chooja zresztą)

:decayed::polew:

[br]Dopisany: Październik 28, 2009, 07:09:10 _________________________________________________ Axe moim idolem !! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_ostrzezenie_moja_przygoda_z_zakupem_turbosprezarki_na_naszym_forum-t100445.0.html;msg1153931;boardseen#new

Opublikowano

heja :decayed:

RS6 MTM VS EVOTECH :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

:decayed:

Dziś pojechał po porach temu Piotrekcośtamgo :kox: Ktoś mu naświetlił kropa i edytował posta :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

Dziś pojechał po porach temu Piotrekcośtamgo :kox: Ktoś mu naświetlił kropa i edytował posta :decayed::polew:

się dzieje się :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 21:00_________________________________________________wow :slina:

bom09_122.jpg

Opublikowano

http://www.adrenalinemotorsport.pl/viewPage.action?page.pageId=69#

Piekna bestia :D

Załóżcie sobie konto jak nie macie i obejrzyjcie filmik do tego. Zapier**** az miło :slina:

Nie to co Twoja 1,6 :polew: . Siema :hi:

Opublikowano

Żółwik studiujesz lekturkę postów :decayed:

Opublikowano

Żółwik studiujesz lekturkę postów :decayed:

Chyba nie bo wczoraj Tosik wymienił w końcu Mu przepływkę ( na spocie )... i teraz pewnikiem śmiga jak ta lala :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.