Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wimbledony :decayed:

Dzwonił do mnie Karwa i wymyślił :kox:

Zamontuje przekaźnik, który sekunde po zgaszeniu silnika uzbroi alarm :good: , myśle że pomysł ok , co ???

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko dziewczyny i menszczyźni :kox:

Opublikowano

Siema wimbledony :decayed:

Dzwonił do mnie Karwa i wymyślił :kox:

Zamontuje przekaźnik, który sekunde po zgaszeniu silnika uzbroi alarm :good: , myśle że pomysł ok , co ???

Dobry :kox::decayed:

Opublikowano

yoł bitches :hi:

za***isty dzien dzisiaj :D w koncu pozytywna energia a nie szaro i ponuro... ;)

jak po weekendzie zyjecie?

Opublikowano

po wczorajszych 70 km na rowerze wręcz rewelacyjnie :)

Opublikowano

po wczorajszych 70 km na rowerze wręcz rewelacyjnie :)

rozumiem, że bez siodełka ? :naughty:

looknijcie na skosnych: http://www.youtube.com/watch?v=mKBO6TqPFXU&translated=1

a w przeciwieństwie do Ciebie nie lubie jak mi cos wchodzi w pupe :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

po wczorajszych 70 km na rowerze wręcz rewelacyjnie :)

rozumiem, że bez siodełka ? :naughty:

looknijcie na skosnych: http://www.youtube.com/watch?v=mKBO6TqPFXU&translated=1

a w przeciwieństwie do Ciebie nie lubie jak mi cos wchodzi w pupe :kox: :kox: :kox:

rozumiem, że na swoim jednośladzie masz zamontowane takie:

siodo.jpg

???? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

yoł bitches :hi:

za***isty dzien dzisiaj :D w koncu pozytywna energia a nie szaro i ponuro... ;)

jak po weekendzie zyjecie?

Z przyszłym teściem wczoraj troche poplynalem... :naughty:

Opublikowano

No na takim siodle to i ja bym może pojeździł. Wersja lux :>

Paweł dałes rade? wstydu nie przyniosłeś? Schlałeś teścia, położyłeś go spać, dokończyłes flaszke i dopiero sam sie położyłeś? Będzie teściu dumny? :decayed:

Opublikowano

No na takim siodle to i ja bym może pojeździł. Wersja lux :>

Paweł dałes rade? wstydu nie przyniosłeś? Schlałeś teścia, położyłeś go spać, dokończyłes flaszke i dopiero sam sie położyłeś? Będzie teściu dumny? :decayed:

Dałem rade. Plamy nie bylo. Zadowolony bo ciagle miał pełen kieliszek(bo co wypił to ja odrazu za butelke) ;P[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 11:12_________________________________________________Co tu taka cisza? Moskala niet, Nosfera tez.. :mysli:

Opublikowano

Paweł fajny avatarek :D Troche jej cycki wiszą ale nie patrzyłbym na to jakby się wypinała :slina:

Opublikowano

_________________________________________________Co tu taka cisza? Moskala niet, nosfera tez.. :mysli:

czuwam... :przebiegly:

Opublikowano

Paweł fajny avatarek :D Troche jej cycki wiszą ale nie patrzyłbym na to jakby się wypinała :slina:

Wiedzialem ze trafie tym w twój gust.

Nosfer - tyle pracy masz, ze nic nie piszesz?

Opublikowano

Paweł fajny avatarek :D Troche jej cycki wiszą ale nie patrzyłbym na to jakby się wypinała :slina:

Wiedzialem ze trafie tym w twój gust.

Nosfer - tyle pracy masz, ze nic nie piszesz?

No ostatnio nie narzekam na brak pracy, ale nie ma tragedii.

Nie piszecie nic ciekawego to i Ja siedzę cicho :P

Opublikowano

Co tu taka cisza? Moskala niet, Nosfera tez.. :mysli:

jestem obecny , zarzućcie ciekawy temat to pobajerujemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

temat tygodnia: '"TWOJA STARA" za i przeciw jechaniu po starej'

Opublikowano

Nowy gadżecik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

xxxlv.jpg

Opublikowano

Brzydki :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.