Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziek do kórwy nedzy , cztery chamskie szydercze texty a ty nic , zero riposty , zakochałeś sie do chója czy co ????

Bo strace reszte szacunku... :kox:

siema ogry :wink4:

a jakby Tobie wyciągnęli jakieś intymne foto :kox::polew: i zapodali na forum to czy nie zamknął byś się :dziura: w sobie :naughty::decayed:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 06:26_________________________________________________

pingle :kox:

:naughty:

:polew:

Poziek mógłbyś se zmienic bryle na jakieś bardziej twarzowe, tredni :naughty::decayed:

Od przedszkola je ma :kox::cool1: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Głowa mu urosła tylko wzdłuż.. Wszerz jest taka jak w przedszkolu.. :D

Poziek do kórwy nedzy , cztery chamskie szydercze texty a ty nic , zero riposty , zakochałeś sie do chója czy co ????

Bo strace reszte szacunku... :kox:

joł bicze

poziek zbiera siły

albo łukasz mu cos powiedział i umilkł

Opublikowano

Yo peaches :hi:

Opublikowano

albo łukasz mu cos powiedział i umilkł

Widziałem sie wczoraj z :witch1: , powiedział Poźkowi ,że jak bedzie wam ubliżał to przybedzie mu pod nickiem znowu takie małe czerwone okrągłe coś

Opublikowano

To jest Wombat, a nie bóbr :polew: :polew: :polew:

Bóbr :polew: :polew: Za dużo pracujesz :kox:

dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew: Poziom -> korepetycje u Gucwińskich chyba się szykują :decayed:

BTW: stary ale mnie rozwalił z rańca

Do Urzędu Stanu Cywilnego przychodzi Indianin i mówi:

Chciałbym zmienić nazwisko.

A jak się Pan nazywa?

Waleczny Orzeł Spadający z Nieba na Wrogów Uderzający Ich Znienacka. :decayed:

A jak chce się Pan nazywać?

Jebudu.

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 06:26_________________________________________________

pingle :kox:

:naughty:

:polew:

Poziek mógłbyś se zmienic bryle na jakieś bardziej twarzowe, tredni :naughty::decayed:

Od przedszkola je ma :kox::cool1: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Głowa mu urosła tylko wzdłuż.. Wszerz jest taka jak w przedszkolu.. :D

Poziek do kórwy nedzy , cztery chamskie szydercze texty a ty nic , zero riposty , zakochałeś sie do chója czy co ????

Bo strace reszte szacunku... :kox:

No, coś jest na rzeczy.

Dzisiejsze wiadomości radiowe:

"W dniu wczorajszym kierowca sportowego masturbaczi wjechał pod tramwaj - nic nikomu się nie stało, bo zarówno kierowca, jak i pasażer uciekli na piechotę"

Poziomka - na piechotę do nadarzyna :shocked:???

No było dzwonić, to jakąś kimę na Pragie bym Ci załatwił :D

Opublikowano

:polew: :polew: ten drugi to pewnie Norbiak

i słowo sprostowania dla tych co łańcucha jeszcze nie mają :naughty: podkreślam jeszcze :decayed:

1257204305_by_fiszu90_500.jpg

Opublikowano

13a34d5551.jpeg

Przyjemna :)[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 09:46_________________________________________________kurde takie zdjecie na gronie? Myślałem, że tylko nastolaty to robia a nie mężatki :)

57e7b7972f.jpeg

Opublikowano

Poziek do kórwy nedzy , cztery chamskie szydercze texty a ty nic , zero riposty , zakochałeś sie do chója czy co ????

Bo strace reszte szacunku... :kox:

tez jestem zalamany .. wczoraj myslalem ze ma kiepski dzien .. ale widze ze poprostu ten koles jest miętki :naughty:

Opublikowano

:naughty: Nosfer zaproś ja na spota :gwizdanie:

a i jeszcze jedno: czy ten brak rozumu nadrabia jakoś czy nie ?

Opublikowano

kol. ze studiów.. :gwizdanie: http://nasza-klasa.pl/profile/15418416/gallery/album/2/3

Ale wg. zasady 3/4 ta ostatnia część "rozum" nie przypadł jej w kolejce :wink4:

twarz ma jak skrzyżowanie mongolskiego paganiacza kóz z burakiem pastewnym :kox: :

http://nasza-klasa.pl/profile/15418416/gallery/album/2/1

Opublikowano

siema zboczuchy. :hi:

skrzyżowanie mongolskiego paganiacza kóz z burakiem pastewnym

padłem :polew: :polew:

Mordeczki zmieniacie już opony na zimowe? bo ja sie zastanawiam czy już to zrobić czy jeszcze poczekać... :mysli:

Opublikowano

Mordeczki zmieniacie już opony na zimowe? bo ja sie zastanawiam czy już to zrobić czy jeszcze poczekać... :mysli:

Zonie zmieniam co by nie panikowała, ale ja... jeszcze trochę pojeżdżę.

Zamieniać 17 alu na 15 stal... :sick3:

Opublikowano

Mordeczki zmieniacie już opony na zimowe? bo ja sie zastanawiam czy już to zrobić czy jeszcze poczekać... :mysli:

Zmieniaj, bo pozniej bedziesz czekal w kolejce 3 tygodnie :decayed:

Opublikowano

Mordeczki zmieniacie już opony na zimowe? bo ja sie zastanawiam czy już to zrobić czy jeszcze poczekać... :mysli:

Paulinka dziś podjeżdza do mnie na budowe i moi niewolnicy zmienią :evil:

Zmieniaj, bo pozniej bedziesz czekal w kolejce 3 tygodnie :decayed:

kolego trzeba miec dwa komplety felg i nigdzie nie trzeba stać :tongue4::wink4:

Opublikowano

kolego trzeba miec dwa komplety felg i nigdzie nie trzeba stać :tongue4::wink4:

Jak jest c**jnia to sam się ubrudzę i zmienię, ale sam se nie wyważę kręcąc na palcu :)

Opublikowano

Jak jest c**jnia to sam się ubrudzę i zmienię, ale sam se nie wyważę kręcąc na palcu :)

ja ich nie wyważam od dwóch lat i nic sie nie dzieje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.