Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słuchajcie mordeczki (wiem wiem Nosfer to nie ejst dział techniczny ale musze, licze się z tym, że mogę otrzymać kropka :decayed: )

Czy na najbliższego spota mógłby wziąć ktoś klucze potrzebne do wymiany świec i jakieś do wymiany zaworków DV ?

Ja nawet nie wiem co tam potrzeba bo jestem zielony w tym temacie ale Czarek ma mi wymienić tylko potrzebujemy klucze odpowiednie do tego. Będe bardzo wdzięczny za wszelką pomoc :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

klucze potrzebne do wymiany świec i jakieś do wymiany zaworków DV ?

Ja nawet nie wiem co tam potrzeba bo jestem zielony w tym temacie

na technicznym tak szalejesz a tu nie wiesz jak świece wymienić ? :kox:

Opublikowano

nie moge ,wiesz tu chodzi o tą dópe z podpisu, nie chce żeby reszta zzieleniała z zazdrości :kox:

dobra zagadałem do Prezesa, właśnie wyłączył możliwość podglądania PW ale jedynie na 15min. Więc pisz...śpiesz się :kox:

Opublikowano

nie moge ,wiesz tu chodzi o tą dópe z podpisu, nie chce żeby reszta zzieleniała z zazdrości :kox:

dobra zagadałem do Prezesa, właśnie wyłączył możliwość podglądania PW ale jedynie na 15min. Więc pisz...śpiesz się :kox:

Poziek, moskal chce Ci po prostu powiedzieć że będziecie ojcami... :naughty:

Opublikowano

Kali nie bój się. . .

Nie kwalifikuję tego pytania jako pytania technicznego.. To jest jak najbardziej odpowiedni wątek na tego typu prośby.. :cool1:

Opublikowano

nie moge ,wiesz tu chodzi o tą dópe z podpisu, nie chce żeby reszta zzieleniała z zazdrości :kox:

dobra zagadałem do Prezesa, właśnie wyłączył możliwość podglądania PW ale jedynie na 15min. Więc pisz...śpiesz się :kox:

juz napisałem

Opublikowano

Poziek, moskal chce Ci po prostu powiedzieć że będziecie ojcami... :naughty:

Będzie miał na imię Adam :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

na technicznym tak szalejesz a tu nie wiesz jak świece wymienić ? :kox:

szaleje jedynie tam gdzie coś wiem na temat. A świece wiem jak wymienić, to proste.

1. Ide do Czarka prosze go o przysługe (załatwione)

2. Proszę o potrzebne klucze (załatwione)

3. pojawiam się na spocie

4. dostaje odpowiednie klucze (mam nadzieje)

5. wspieram Czarka mentalnie przy wymianie świec

Toż to banalnie proste :polew:

Opublikowano

kluz do swiec to 12 pln - moge ci sprzedac swoj za ta wlasnie cene :)

Opublikowano

kluz do swiec to 12 pln - moge ci sprzedac swoj za ta wlasnie cene :)

Cholera wiedzialem ze nawet na koledze chce zarobić..

Opublikowano

tyle zaplacilem w sklepie - nie mam zamiaru byc stratny :)

Opublikowano

kluz do swiec to 12 pln - moge ci sprzedac swoj za ta wlasnie cene :)

Cholera wiedzialem ze nawet na koledze chce zarobić..

Zamiast pożyczyć :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

nie bywam na spotach :)

Kali jak chcesz pozyczyc to smialo :)

Opublikowano

ten klucz jest używany, wiesz amortyzacja i te sprawy.. wiec sprzedaj go za 11,99 :kox:

Opublikowano

Z dowozem - 1zł za kilometr..

Opublikowano

możemy się dogadać ale konieczna jest zniżka oraz uwzględnienie kosztów amortyzacji (klucz nie jest nowy, zapewne nie jest w oryginalnym pudełku i był jak sadze używany) Czyli wychodzi ok 5-7 zł. :decayed:

Oczywiście rozpiszemy kredyt na 3 lata poniewaz nie stać mnie na tak duze jednorazowe wydatki.

Obczajcie to:

512_274949ca7b4324wife1.jpg

Opublikowano

Siema kondony :decayed::hi:

Pupka na dziendobry :)

z7225737X.jpg

Normalnie powiesze se to zdjęcie w Ragga Garage :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.