Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale żeście OT przyje***li :polew:

sorrka Kali nie było mnie ale widzę że już sprawę wyjaśnili :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz wszystko jasne. Troche jestem w plecy niestety. Ale za niedokładność tez się płaci.

SPRZEDAM N75 od 1.8 T BAM - 310 zł z wysyłką DHL :naughty:

Opublikowano

Nie pier**lcie , że gadacie o motoryzacji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie pier**lcie , że gadacie o motoryzacji :decayed:

:polew: :polew: :polew:

już myślałem, że otworzyłem nie ten wątek

Opublikowano

Moskal to ta podkreślona na zielono ?

d4e71300460ebe34med.jpg

Krzyniek czytasz a4 - club?

Opublikowano

Krzyniek czytasz a4 - club?

:wink4: ale to nie ełu :decayed: to stare forum a4cp.xt.pl

LEGIA :kox:

Opublikowano

Krzyniek czytasz a4 - club?

wtf ?

Masz na pasku w screenie z ETKI :naughty:

Opublikowano

Krzyniek czytasz a4 - club?

wtf ?

Masz na pasku w screenie z ETKI :naughty:

już wiem, wedytowałem posta wyżej :naughty:
Opublikowano

Krzyniek czytasz a4 - club?

:wink4: ale to nie ełu :decayed: to stare forum a4cp.xt.pl

LEGIA :kox:

dobra dobra :naughty:

Opublikowano

Nie pier**lcie , że gadacie o motoryzacji :decayed:

W ogóle nie rozumiem o czymk Oni mówią.. :kox:

Opublikowano

d*py byście jakieś powklejali a nie o turbawkach

Opublikowano

gieje

Opublikowano

gieje

javascript:void(0);

Mogę wjebutać jednu fotu ale dwie osoy pewnie już się nie pojawią na spocie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 23:48_________________________________________________

to stare forum a4cp.xt.pl

Czy tam wątki i wkleja tu błyszcząc inteligencją szpagatową :kox::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 23:49

Opublikowano

Nie pier**lcie , że gadacie o motoryzacji :decayed:

:polew: :polew: :polew:

już myślałem, że otworzyłem nie ten wątek

No nie..dżumią gejowską gadką o zaworkach :decayed:

Opublikowano

Hey Hello z rańca :tongue4: Wstawać do roboty :kox:

A tak na marginesie , potrzebuję instrukcję obsługi B6 jeśli ma ktoś to niech podeśle linka czy cuś będę wdzięczny :good:

Opublikowano

Krzyniek czytasz a4 - club?

:wink4: ale to nie ełu :decayed: to stare forum a4cp.xt.pl

LEGIA :kox:

dobra dobra :naughty:

no tak :wink4: administrator tamtego forum jest z siedlec :naughty: byłem tam moderatorem :kox::tongue4: a potem on się dogadał z murzynem i połączył to stare forum z ełu, teraz wchodząc na stary link zostajesz przekierowany na ełu, użytkowników też chyba przenieśli już nie pamiętam....[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 08:41_________________________________________________

Czy tam wątki i wkleja tu błyszcząc inteligencją szpagatową :kox::polew: :polew: :polew:

panie nie da się tak

ostatnio murzyn kazał gościowi worek sprawdzać przez klimę :kox:

"Lecisz tak:

Wybor sterownika (lewy górny róg)

08 - Klimatyzacja

Odczyt bledów

(zapisz ten blad zeby bylo wiadomo ktora poducha)

Kasuj blad" ....więc sam rozumiesz :decayed:

Opublikowano

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 09:13_________________________________________________

mam komplet tych blaszek w garage :kox::decayed:

:notworthy:

Moskal to ta podkreślona na zielono ?

dokladnie te

kurde na technicznym to ty jesteś rzadkim gościem :kox: :kox:

z taką wiedzą , non stop by z kropkiem śmigał :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal to ta podkreślona na zielono ?

dokladnie te

to nie ma ich numeru

Opublikowano

Moskal to ta podkreślona na zielono ?

dokladnie te

to nie ma ich numeru

troche dziwne , wezme od Poziomki

Opublikowano
:hi: bydlaki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.