Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych predkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

\

Mam to samo..

zmieńcie sobie dziewczynki kodowanie na US i problem zniknie - Wasze padliny nie dokręcą się już nawet do 100 :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych predkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

\

Mam to samo..

zmieńcie sobie dziewczynki kodowanie na US i problem zniknie - Wasze padliny nie dokręcą się już nawet do 100 :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

qrva a od kiedy wygląd facetów jest dla Was istotny ?? :polew: :polew: ja jebie co za maniery :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kolkov był przed chwilą , , karwa jaki on jest brzydki :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

qrva a od kiedy wygląd facetów jest dla Was istotny ?? :polew: :polew: ja jebie co za maniery :decayed:

dokładnie...

mnie mówiły, że im brzydszy a dłuższy i grubszy tym lepiej :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

to twoja tyle pójdzie ???

Zazdrość przez Ciebie przemawia..

V-max mialem i to na LPG ;p

205km/h leciałem i autostadą i obwodnicą wyszkowa.. [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 13:37_________________________________________________

zmieńcie sobie dziewczynki kodowanie na US i problem zniknie - Wasze padliny nie dokręcą się już nawet do 100 :decayed: :decayed:

A Ty nie bądź taki tampon.. :gwizdanie:

Opublikowano

205km/h leciałem i autostadą i obwodnicą wyszkowa..

tiaa - a obok siedział królik i Cię dopingował ?

:polew: :polew:

ze specjalną dedykacją - Numer 3 dla Ciebie i Wyszkowskiej przygody :decayed: :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=HN9tVfT7_O8

Opublikowano

V-max mialem i to na LPG ;p

205km/h leciałem i autostadą i obwodnicą wyszkowa..

tyle to ja mam na 4 biegu dwie kreski przed odcięciem :wink4:

Opublikowano

Zaczyna się mierzenie zawartości kaleson :decayed::naughty::polew:

Opublikowano

V-max mialem i to na LPG ;p

205km/h leciałem i autostadą i obwodnicą wyszkowa..

tyle to ja mam na 4 biegu dwie kreski przed odcięciem :wink4:

Tyle to ja mam przy 3400 obr :wink4:

Opublikowano

V-max mialem i to na LPG ;p

205km/h leciałem i autostadą i obwodnicą wyszkowa..

tyle to ja mam na 4 biegu dwie kreski przed odcięciem :wink4:

Tyle to ja mam przy 3400 obr :wink4:

Ty nigdy do 5-ki nie dojdziesz Mikey - pojemność baku kończy się na 4 biegu - żal :decayed:

Opublikowano

Mojej dobrej kumpeli urwało sie koło podczas jazdy , przytarła Tira z przeciwka , odbiła sie i zaliczyła dwa drzewa , przy okazji dachowanie

chojq.jpg

chojnas.jpg

Opublikowano

Dziewczynie nic się nie stało ? :wink4:

B4 szrot :blink:

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych predkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

To są wycieraczki ze spojlerkami.

:szukaj: w Norauto lub na allegro, np. Champion SX 53.

Opublikowano

Dziewczynie nic się nie stało ? :wink4:

coś tam sie z kręgosłupem stało ale powinna wyjść z tego :good:

Opublikowano

Mojej dobrej kumpeli urwało sie koło podczas jazdy , przytarła Tira z przeciwka , odbiła sie i zaliczyła dwa drzewa , przy okazji dachowanie

dobrze że miała relingi :decayed: .... kurcze ale szyba z tyłu i bok cała :shocked:

mam nadzieję że koleżanka cała i zdrowa !

Opublikowano

mam nadzieję że koleżanka cała i zdrowa !

cała tylko leży na dechach

Pany , w związku z tym ,że byłem wezwany na komisje lekarską do Bydgoszczy , pozwoliłem sobie wystosować pismo do tow ubezp. o zwrot kosztów podróży. czy stawka 0,88 pln/km nie jest zbyt wygórowana ???

daje to sumę 492,80 pln bo do brzydgoszczy jest 280 w jedną strone. [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 14:04_________________________________________________o karwa Kolkov wrócił , teraz mi wpierdoli :decayed:

Opublikowano

Jedyna dobra cześć filmu "Fame" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:slina:

Opublikowano
  • Autor

Kolkov był przed chwilą , , karwa jaki on jest brzydki :sick3:

Ja przynajmniej nie marudzę że mam za krótkie gumiaki :polew: :polew: :polew:

8046b5dfc8dd7275med.jpg

Co to za lewe interesy z Gregorem robisz ? :decayed:

zjebane radio za zjebane lampy, zdrowy dil :decayed:

Opublikowano

Kolkov był przed chwilą , , karwa jaki on jest brzydki :sick3:

Ja przynajmniej nie marudzę że mam za krótkie gumiaki :polew: :polew: :polew:

8046b5dfc8dd7275med.jpg

Nie ma to jak praca biurowa :polew::decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

Co to za lewe interesy z Gregorem robisz ? :decayed:

zjebane radio za zjebane lampy, zdrowy dil :decayed:

Ty to zawsze robisz dobre interesy :decayed:

Jakie lampy ?

Opublikowano
  • Autor

Ty to zawsze robisz dobre interesy :decayed:

Jakie lampy ?

ja wieeem :wink4:

lampy bosz moje stare :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.