SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Kolkov

• Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• poziek

• Reggi

• moskal

• Flyer

Top użytkownicy w tym temacie

My z ŁukaszemR też się nie obijaliśmy w weekend. Prace nad kierą zakończone. Wszystko działa super, żadnych błędów.

IMG_4207.JPG?imgmax=720

IMG_4211.JPG?imgmax=720

IMG_4234.JPG?imgmax=720

Cała historia tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html

Fajnie się prowadzi - aż przyjemnie było prowadzić autko - rozdziewiczyłem auto Malika jako pierwszy, gdy już wszystko działało :polew:

Norrrrrrmalnie się dzieje, jak nie wiem co, więc i ja się powstrzymać nie mogę od paru komentarzy :kox::

- Poź - gratulejszyn. Najwyższy kurna czas, bo już myślałem, że na rezaniu bez końca się skończy :D

- Norbi - noo,nieźle, jednocześnie zalecam mniej wieśmaków :polew:

- Oniak - dzięki za pożyczenie świeżych majtek. Następnym razem, jak będę wpadał na upalanie Bullita, wezmę własne na zmianę. Muszę przyznać, ze było :shocked::decayed:

- A!!! Malik! Ja pierdziutam :blink::shocked::notworthy: . Norrmalnie, widzę Cię we wtorek!!!

[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 20:49:16_________________________________________________A tak BTW.

Przyznać się, któremu się zachciewa rozmów o moralności i złodziejstwie, w niedzielę wieczorem? :chytry:

A przedstawić się to nie łaska?

Dziś żadnych rozmów nie będzie - nie da rady :wink4:

Super wyglądają te wasze białe rączki przy tak pięknej czarnej kierze.

To i ja wstawię braterski pojedynek :naughty:

Widać że czarny Pożiowów trzyma przednią machę niżej, czy to spóźniony start? czy też u Norbiego zawiecha za miękka?

Ale przyznać można jedno! Q żądzi na mokrym nawet z 600hp

OOOO ludzie ...żona dzwoniła właśnie że "godzina 0" wybiła - jade na porodówke - trzymajcie kciuki :thumbup:

Wow, to zdaj relację jak tylko będziesz coś wiedział :wink4:

"do porodu zostało 15 dni" :polew:

Skąd ja to znam .... :gwizdanie:

Trzymam kciuki. :thumbup:

Pisz kiedy idziemy :drunk: :drunk: :th:

trzymam , mnie tez to za miesiac czeka :>

:th: trzymaj się chłopie.. i nie śpij w robocie :decayed: