Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no gratki dla pozia ET 13,3.. wciągnął kuligową rs4 :kox:

Z tym wciągnięciem w pełnym tego słowa znaczeniu to bym się z lekka kłócił Adasiu :tongue4:

Wyniki były praktycznie identyczne. Były chyba 4 starty po zawodach (czy nawet 5), ale niestety 2 z nich były z falstartem (raz Ania, raz Poziek).

Jeden z wyników był taki (czas Poźka - Ania strzeliła falstart, ale na mecie prawie - różnica około kilkudziesięciu cm na mecie - byli równo więc można powiedzieć, że czasy podobne):

nowe376zv0.jpg

Ostatni wynik był akurat na korzyść Poźka (Poziek: 13:49; Ania: 13:57).

Wszystko zależało jak im wychodził start.

Za to obydwoje przebili siebie jeżeli chodzi o czas reakcji - Ania potrafiła trzasnąć 0,02s i to przy 3 oficjalnych startach (zrobiliśmy duże oczy), a Poziek walnął poza konkursem 0,01s :shocked::wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Z pokoju do lodówki ?? cheesy wink4

Prosze cie bardzo , pod koniec 2 jest 100 . http://picasaweb.google.pl/KlubA4ono/Bullitt02/photo#5219574638069835474

Andzia co sie stalo z bryką ?

No to widze ładne jaja , 300 Konne B6 Poźka jedzie tak samo jak 420 konne Rs4, hyhyhy masakra , ja bym sie pochlastał.

Opublikowano

Andzia co sie stalo z bryką ?

rozkraczyla sie...... 50 km przed Lublinem ;(

cos sie stalo z pompa wody......a co dokladnie to nie wiem, bo sie nie znam....

w kazdym badz razie nie dalo rady wrocic na wlasnch kolach....

Opublikowano

Andzia co sie stalo z bryką ?

Ktoś przy wymianie rozrządu zapomniał o wymianie pompy wody.Pompa się zatarła i pasek się zerwał.Płyn chłodniczy uciekł i pupka

Opublikowano

Padła pompa wody i zerwał sie pasek :thumbdown:

Opublikowano
Z pokoju do lodówki ?? cheesy wink4

Prosze cie bardzo , pod koniec 2 jest 100 . http://picasaweb.google.pl/KlubA4ono/Bullitt02/photo#5219574638069835474

Andzia co sie stalo z bryką ?

No to widze ładne jaja , 300 Konne B6 Poźka jedzie tak samo jak 420 konne Rs4, hyhyhy masakra , ja bym sie pochlastał.

http://img399.imageshack.us/img399/4518/nowe005it7.jpg

popatrz na auto pozka! chcesz to sie pochlastaj ja nie mam zamiaru RS nie jest autem na 1/4 jest za ciezkie i kazdy Ci to powie kto jezdzi Rs-em.

Opublikowano

hyhy o 2 w nocy skończyłem to rezać :naughty:

Co się tak spinacie? Kuligowóz zapierda la aż miło, ma sobie panna 19" fele, skórkę, podgrzewane fotele pełen ekwipunek i lata 13,3-13,4. Dla mnie git.

Ja pojechałem wykręcić czas. Zadowoliłbym się 13,5 z wybebeszeniem. To że udało sie walnąć 13,3 to tylko zasługa Anki, że miała chęć się zmierzyć :notworthy::good:

Kulig to może zapodaj te NAJLEPSZą FOTKę... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Co się tak spinacie? Kuligowóz zapierda la aż miło, ma sobie panna 19" fele, skórkę, podgrzewane fotele pełen ekwipunek i lata 13,3-13,4. Dla mnie git.

Ja pojechałem wykręcić czas. Zadowoliłbym się 13,5 z wybebeszeniem. To że udało sie walnąć 13,3 to tylko zasługa Anki, że miała chęć się zmierzyć :notworthy::good:

I to jest uważam bardzo ładne podsumowanie całości tych dzisiejszych cięć :good:

Opublikowano

A wy wiecie co Bryńka odpierdzielała dzisiaj.... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Brynia Tobie trzeba kupić pasy które zablokują ruchy Twojego ciała przy zmianie biegów :kox: i będą niskie 15 :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek dzięki za pierwsze lekcje :naughty: zabawa przednia sprzęgło żyje

To dobrze, bo w pewnej chwili (jak nie dało się ze smrodu wytrzymać w aucie i trzeba było wietrzyć) myśleliśmy, że trzeba będzie robić zrzutę na zdjęcie skrzyni i już zaczynaliśmy szukać lawety ... :polew: :polew: :polew:

A wy wiecie co Bryńka odpierdzielała dzisiaj.... :gwizdanie: :kox:

Czy masz na myśli to co odpierdzielała, jak na mój nie fart siedziałem w jej aucie ? :naughty:

Czy chodzi o te latanie w środku od drzwi do podłokietnika :polew:

Opublikowano

Bryńka a powiedz nam jak emocje po pierwszym razie startu na 1/4..

Opublikowano

prawie :kox: ja bym się nie śmiał dać takiego porównania :shocked:

Opublikowano

Ale oponki będne dzisiaj były :naughty:

A dodatkowo miałaś na pokładzie 100kg żywej wagi więc jeszcze bardziej dostały po d... :polew:

Opublikowano

Brynia dobry tekst masz w podpisie :cool1::decayed:

Opublikowano

To się trzeba było zaprzeć o drzwi albo deskę. :polew: :polew: :polew:

A co ja robiłem niby ? :polew:

Ale kolesie a Seate wytrzymali ciśnienie i nie uciekli do rowu- szacuneczek dla nich

Przykro było patrzeć na to jak nie wiedzieli czy sami uciekać czy ratować auta, bo jakaś wariatka świruje po pasie :nabijasie:

Opublikowano

Tak wiem, a jak chciałam pojechać dzisiaj na "sprawnościówkę" ( bo była) to nasz TEAM wpierdzielał karkówkę i kaszankę zagryzając ogórkiem zamiast ruszyć d*py i silniki :polew:

Nie marudź :wink4:

A to była jedna z atrakcji gdzie nie mogliśmy się z poźkiem skupić:

img4764xs4.th.jpg

Opublikowano

Na drugi raz to Ty się lepiej zaprzyj i pasy zapnij!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż tak mi ufasz?????

Kozak bez pasów jechał na siedzeniu pasażera :polew: :polew: :polew:

Nie bądź taka mądra, bo sama też byłaś bez pasów :acute:

Poza tym skoro "latałem" na fotelu pasażera to byłaś za mnie odpowiedzialna :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Chyba nie chciałaś się mnie pozbyć co ??? :jaaaaa::guma:

Opublikowano

,, Orgazm" był później - jak Poźkowóz dorwałam

miałaś nikomu nie mówić...teraz się nie opędzę od lasek na zlocie... :naughty: Cóż dzień jak co dzień :decayed:

Opublikowano

Cóż dzień jak co dzień :decayed:

Jasne :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::brawo: :brawo: :brawo:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.