Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdziee ta impreza była?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest GIT, meshroom nie miał racji, serie trzymał ładnie, AndyN jeździj i się ciesz :good:

To jest GIT ??????????? Sebek, już nie przesadzajmy. Na pewno Witek zrobił co się dało, ale nie skusiłbym się na chipa dla tak niewielkiego przyrostu. Sam wykres jest praktycznie identyczny jak w serii - trzeba przyznać, że całkiem dobry.

pisałem o serii a nie o chipie :decayed:

Opublikowano

a nasz drugi klubowy RS4 Pawełka lansował sie u mnie na wsi na tych nowych felgach, jakoś tak dziwnie wyglada :blink:

Opublikowano

mnie też się nie podobi :kox: do rsa pasują tylko jedne felgi :evil:

Opublikowano
tn_IMGP6271.JPG?imgmax=576
Opublikowano

no no ciekawe momenty kolego uchwycil :cool1:.pogratulowac

Opublikowano

no no ciekawe momenty kolego uchwycil :cool1:.pogratulowac

stary poczekaj jeszcze ciut na najlepsza fotę... :gwizdanie:

Opublikowano

stary poczekaj jeszcze ciut na najlepsza fotę... :gwizdanie:

Ja mam jeszcze lepszą fotkę - poziek nie wiedziałem, że masz syna :polew:

989b79519d640eed.jpg

Opublikowano

Ja mam jeszcze lepszą fotkę - poziek nie wiedziałem, że masz syna :polew:

noo nawet podobny do Pozia :decayed::polew:

Opublikowano

Poziu:

nowe279mg9.jpg

Brynia:

nowe469ko4.jpg

Opublikowano

Poziek, coś ta jedna się za bardzo zasłoniła tą kutreczką :wink4:

Poziek ją zawstydził ... dobrze, że nie strzelił buraka takiego jak przy wrzucaniu głosu do urny :nabijasie:

Opublikowano
coś ta jedna się za bardzo zasłoniła tą kutreczką

za to druga chętnie rozchyliła :evil:

Opublikowano
coś ta jedna się za bardzo zasłoniła tą kutreczką

za to druga chętnie rozchyliła :evil:

mocniej ja uszczypłem... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Nooo...

Widzę, że się działo.

Poźkowy - dociera do mnie powoli, że przerobiłeś Toi-Toi'a na kibel w Hiltonie :notworthy:

Chyba czas się odhibernować i przestać żyć tylko robotą :disgust:

Opublikowano
Oceńcie i powiedzcie które byście wybrali dla swojej kobiety. Poziek nie ma prawa głosu

moja dziewczyna obstawia te pierwsze, tylko czarne, a mógłbyś rzucić linka gdzie znajazłeś? :> :slina:

Opublikowano

Chyba czas się odhibernować i przestać żyć tylko robotą :disgust:

Ogarnąłbyś sie w końcu Wiciu, bo jakoś tak ostatnio nie jesteś sobą :polew:

Opublikowano

Chyba czas się odhibernować i przestać żyć tylko robotą :disgust:

Ogarnąłbyś sie w końcu Wiciu, bo jakoś tak ostatnio nie jesteś sobą :polew:

Zawsze jestem sobą :evil:

Tylko czasem gdzie indziej :D

Opublikowano

Zawsze jestem sobą :evil:

Tylko czasem gdzie indziej :D

Dobra dobra ... to widzimy się we wtorek ? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

hmm było już głosowanie nad moją kandydaturą ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.