Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ragga,sąsiedzie, a co Ty tak korki na Grocie zagęszczasz :decayed: musze Cię wziąć na pare lekcji "oblatywania" tego syfu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie lubi kiczu. :polew:

Kiczowate sa w romby :naughty:

Do sandałków i krótkich spodenek. :naughty:

To juz hardcore :decayed:[br]Dopisany: Sierpień 25, 2008, 10:03:28 _________________________________________________

Ragga,sąsiedzie, a co Ty tak korki na Grocie zagęszczasz :decayed: musze Cię wziąć na pare lekcji "oblatywania" tego syfu :good:

Kurna ..raz postanowiłem sobie , że pojade jak w książce napisali :decayed: Ale widze , że to nie ma przyszłoci .. wqrwiłem sie tylko nieziemsko :wallbash:.... zawsze pocikało sie za ciągłą linią :kox:

Aaaa poznałem Cie ..wychaczyłem w lusterku i mówie do kobiety ..jak nic Adaho pociska ..godzina ..15:20 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie lubi kiczu. :polew:

Kiczowate sa w romby :naughty:

Do sandałków i krótkich spodenek. :naughty:

To juz hardcore :decayed:

Hardcore to białe soxy i klapki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga,sąsiedzie, a co Ty tak korki na Grocie zagęszczasz :decayed: musze Cię wziąć na pare lekcji "oblatywania" tego syfu :good:

A jak je objeżdżasz? :mysli: Ja często jeżdzę Marywilską i ciągnę do Ronda Żaba. Później wbijam się na Wybrzeże Helskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga,sąsiedzie, a co Ty tak korki na Grocie zagęszczasz :decayed: musze Cię wziąć na pare lekcji "oblatywania" tego syfu :good:

A jak je objeżdżasz? :mysli: Ja często jeżdzę Marywilską i ciągnę do Ronda Żaba. Później wbijam się na Wybrzeże Helskie.

Adaho jak jest na grota to pewnie wciska sie ostatnim prawym pasem i ciągnie do rozjazdu po czym szuka jelenia ktory za poźno podjedzie i wskakuje przed niego :decayed: albo wali za ciągłą linią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa poznałem Cie ..wychaczyłem w lusterku i mówie do kobiety ..jak nic Adaho pociska ..godzina ..15:20 :polew:

Zgadza się - jak dojeżdzałem widziałem że już szybe opuszczasz ... a Twój WIELKI BŁĘKIT wypatrzyłem już na dole na wjeździe z wisłostrady i piłowałem żeby Cię dogonić

Stać nie ma co - miałem faze na "grzecznego" żeby ludzi nie blokowac ale.... jedyny efekt to boląca noga od sprzegła i 20 min później na Tacho więc pierdziele i lece z prądem :cool1: [br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 10:20 _________________________________________________

Ragga,sąsiedzie, a co Ty tak korki na Grocie zagęszczasz :decayed: musze Cię wziąć na pare lekcji "oblatywania" tego syfu :good:

A jak je objeżdżasz? :mysli: Ja często jeżdzę Marywilską i ciągnę do Ronda Żaba. Później wbijam się na Wybrzeże Helskie.

Adaho jak jest na grota to pewnie wciska sie ostatnim prawym pasem i ciągnie do rozjazdu po czym szuka jelenia ktory za poźno podjedzie i wskakuje przed niego :decayed: albo wali za ciągłą linią :D

no niestety ale Ragga ma rację .. miasto dróg nie robi a samochodów i bloków ciągle więcej więc trzeba sobie radzić albo ... stać i trenować nogę

Andy - samo osiedle to już 10-15 min do przodu jak znasz objazdy - ale opisywać mi się ich tu nie chce

Jak jeździsz od strony Choszczówki to nie ma o czym gadac - jedyny możliwy objazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo szczęśliwa :>

Dzisiaj ubłagałam Ukcia i kupił mi jamnika szorstkowłosego. Jest najcudowniejszy na świecie, nazwaliśmy go Mimi, (...)

Brynia takie moje subiektywno/czepliwe zdanie...ostatnio chyba sufit na łeb ci sie zwala... :tongue4: :tongue4: :polew:

Poź wziął sobie mocno do serca stwierdzenie z Czukundurowego wątku, że dziewczyny wcale nie lecą na romantyków.

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat,za rok będzie kolejny miot to dam Ci namiary, hodowla rzut beretem od Warszawy.

Będziemy razem na wystawy jeździć :naughty:

Ja będę celował jednak w krótkowłosego albo w króliczego.

00126big.jpg

dlug.jpg

A wystawy to wole jednak omijać z daleka. Na ostatniej mój jamnior ze stresu nasrał na stół sędziowki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo szczęśliwa :>

Dzisiaj ubłagałam Ukcia i kupił mi jamnika szorstkowłosego. Jest najcudowniejszy na świecie, nazwaliśmy go Mimi, (...)

Brynia takie moje subiektywno/czepliwe zdanie...ostatnio chyba sufit na łeb ci sie zwala... :tongue4: :tongue4: :polew:

Poź wziął sobie mocno do serca stwierdzenie z Czukundurowego wątku, że dziewczyny wcale nie lecą na romantyków.

:polew: :polew: :polew:

Nie nie nie :naughty: Szkoda mi Ukcia, że tak wszystkie zachcianki musi spełniać :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po igrzyskach...

Michau to foty z prywatnej kolekcji ? :polew:

To juz druga salwa śmiechu w dzisiejszym dniu ..jedną zakończyłem przed chwilą po rozmowie z naszym kolegą ... :decayed::przebiegly::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy mają na tę okoliczność stosowne ochraniacze :kox: :decayed

Pewnie napewno :polew:

takie ...

korek3dgo1.jpg

korek3dgo1.fddb3b3e2c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...