Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde, chciałbym się z nią przespać. Ciekawe ile ma lat. :kox:

EDIT: Tylko czy bym potrafił..? :mysli:

No "zapietnaście trzecia " i " noga za ucho" w tej wersji to czysty hardcore :decayed::guma::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "zapietnaście trzecia " i " noga za ucho" w tej wersji to czysty hardcore :decayed::guma::D

Chciałeś powiedzieć kolano na ucho.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chciałbym się z nią przespać. Ciekawe ile ma lat. :kox:

EDIT: Tylko czy bym potrafił..? :mysli:

W pozycji horyzontalnej wszystko się wyrównuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "zapietnaście trzecia " i " noga za ucho" w tej wersji to czysty hardcore :decayed::guma::D

Chciałeś powiedzieć kolano na ucho.. :decayed:

Tak czy siak ..jakby Ci taka dosiadła to cienko byś piszczał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chciałbym się z nią przespać. Ciekawe ile ma lat. :kox:

EDIT: Tylko czy bym potrafił..? :mysli:

no Tomek jakby CI nogi na ramiona założyła to :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 10:42_________________________________________________

Tak czy siak ..jakby Ci taka dosiadła to cienko byś piszczał :polew:

ostatnie soki by z niego wycisnęła :gwizdanie: ale próbować to by chyba każdy chciał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chciałbym spróbować. :lol1:

Ciekawe co Twoja na to by powiedziała :guma::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chciałbym spróbować. :lol1:

Ciekawe co Twoja na to by powiedziała :guma::decayed:

Moja wie, że mam takie jazdy i już nawet mnie pyta czy z tą chciałbym spróbować. :kox:

Przecież mówiłem kilka stron wcześniej, że doprowadzam do idealnego partnerstwa. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chciałbym spróbować. :lol1:

Ciekawe co Twoja na to by powiedziała :guma::decayed:

Moja wie, że mam takie jazdy i już nawet mnie pyta czy z tą chciałbym spróbować. :kox:

Przecież mówiłem kilka stron wcześniej, że doprowadzam do idealnego partnerstwa. :naughty:

jasne Tomku do czasu....uśpi Twoją czujność, będziesz myślał że to idealne partnerstwo a tu bach :baseball: i skończył się dzień dziecka :cool1:

a tu co do wczorajszej dyskusji (obrazek w prawym dolnym rogu) http://komiks.interia.pl/zdjecie,862585,9,485

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniu, widzę, że ładnie mi życzysz. :tongue4:

życzę CI jak najlepiej, ale życzenia swoją drogą a rzeczywistość swoją :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne Tomku do czasu....uśpi Twoją czujność, będziesz myślał że to idealne partnerstwo a tu bach :baseball: i skończył się dzień dziecka :cool1:

Zazdrość, pragnienie poczucia bezpieczeństwa (z którego może wynikać zazdrość), zaufanie lub jego brak to nieodłączne elementy każdego (poważniejszego) związku.

Czysta biologia ubrana w kulturę przez tysiące lat ewolucji .... :evil:

Bo kobieta więcej "inwestuje" w urodzenie i wychowanie dziecka i takie "latanie na boki" JEJ samca/partnera/męża (jak zwał tak zwał) nie spotka się ze zrozumieniem :baseball:

A prędzej czy później głos natury/tykający zegar biologiczny się w niej odezwie (zacznie przebąkiwać o powiększeniu stadła) i skończy się rumakowanie. "Masz zarobić na NASZE utrzymanie i kropka" :naughty: "I nie ma skakania z kwiatka na kwiatek" :decayed:

--------------------------

:przebiegly::naughty:

allegropq2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne Tomku do czasu....uśpi Twoją czujność, będziesz myślał że to idealne partnerstwo a tu bach :baseball: i skończył się dzień dziecka :cool1:

..i obudzisz sie z obrączką na palcu ..i stadem małych Szustków ..skaczących po Twojej głowie i krzyczących głosno ..Tatooo :decayed::D

Wizja uprawiania sexu z jedna kobietą do końca życia jest przerażająca :laghing2: :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja uprawiania sexu z jedna kobietą do końca życia jest przerażająca :laghing2: :nose:

widze kolego ze juz masz troszke doswiadczenia :good::polew: w tym temacie :wink4: " nastepna laska, nastepna dziewczyna,jedno sie konczy drugie sie zaczyna " raggaman moze Ty masz dla mnie jakas kolezanke z Wawy :naughty::kox::banan1::guma: chcialbym troszke zaczerpnac przyjemnosci z pobytu w stolicy :gwizdanie: :kox::seksiasty::JC_fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja uprawiania sexu z jedna kobietą do końca życia jest przerażająca :laghing2: :nose:

widze kolego ze juz masz troszke doswiadczenia :good::polew: w tym temacie :wink4: " nastepna laska, nastepna dziewczyna,jedno sie konczy drugie sie zaczyna

Aktualnie to ja jestem w stałym związku od 1,5 roku :polew: :gwizdanie:

raggaman moze Ty masz dla mnie jakas kolezanke z Wawy :naughty::kox::banan1::guma: chcialbym troszke zaczerpnac przyjemnosci z pobytu w stolicy :gwizdanie: :kox::seksiasty::JC_fan:

No niestety ja nie pomoge .... Ja mam same porządne koleżanki ..a jak jest jakaś zwariowana to ma murzyńskie fantazje :tongue4::D

[br]Dopisany: Wrzesień 19, 2008, 12:47:32 pm_________________________________________________Pogadaj z Krzyńkiem on sprowadził ostatnio cały kontener Chinek na użytek prywatny :D:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Krzyńkiem on sprowadził ostatnio cały kontener Chinek na użytek prywatny :grin::guma:

ckiekawa propozycja :naughty: chyba sie pokusze i skontaktuje sie z Krzyńkiem :decayed: ale mowisz ze na uzytek prywatny to ciekaw jestem czy bedzie chcial udostepnic cociaz z jedna Chinke dla mnie :sarcastic::seksiasty::banan2:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 13:11_________________________________________________jak przypadkiem byscie znalezli cos ciekawego na NK to dajcie znac :guma::song::sarcastic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zrzutka na Chinke dla Tomka na dzisiejszy wieczór w Sofii.

Podjedziemy busikiem to się wiecej osob zmiesci ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mowisz ze na uzytek prywatny to ciekaw jestem czy bedzie chcial udostepnic cociaz z jedna Chinke dla mnie :sarcastic::seksiasty:

Z tego co wiem to on je ponazywał dniami tygodnia ..i na bank nie odstapi bo cały harmonogram legnie w gruzach :D:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...