Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Poźmisz... bedzie Ty dzisiaj na spoocie? Karnety ino przyjdo do Ciebie :wink4:

Będzie.Rozmawiałem z nim wczoraj i powiedział , że na takim za***istym spocie , nie może zabraknąć "kręcenia śmigłem" :decayed:

o kręceniu śmigłem to i koleżanka na a3 pisała :naughty: ciekawe czy to o to samo chodzi :mysli: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Poźmisz... bedzie Ty dzisiaj na spoocie? Karnety ino przyjdo do Ciebie :wink4:

Będzie.Rozmawiałem z nim wczoraj i powiedział , że na takim za***istym spocie , nie może zabraknąć "kręcenia śmigłem" :decayed:

Tłum na to czeka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy to o to samo chodzi :mysli: :gwizdanie: :kox:

Zawsze można zerknąć do słownika http://www.miejski.pl/slowo-Kr%C4%99ci%C4%87+%C5%9Bmig%C5%82em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy to o to samo chodzi :mysli: :gwizdanie: :kox:

Zawsze można zerknąć do słownika http://www.miejski.pl/slowo-Kr%C4%99ci%C4%87+%C5%9Bmig%C5%82em

dobre :naughty: cyt: "po prostu trzepanie kapucyna itp."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaarwa - dzisiaj rano na Modlińskiej mijam czarne A3 - pacze, a na klapie logo A3-club.net ... pacze dalej, a w środku dwie laseczki :gwizdanie:

trochę wczesnie na tego spota lecą :decayed: no ale wiadomo ..Arkadia, sklepów ocean to się pewnie na 19:00 i tak spóźnią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaarwa - dzisiaj rano na Modlińskiej mijam czarne A3 - pacze, a na klapie logo A3-club.net ... pacze dalej, a w środku dwie laseczki :gwizdanie:

trochę wczesnie na tego spota lecą :decayed: no ale wiadomo ..Arkadia, sklepów ocean to się pewnie na 19:00 i tak spóźnią :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Moja też dziś na łowy wyrusza ... w poprzedni wtorek złowiła mi buty w " Bata " ...które trzeba dziś zanieść bo nie wtrzymały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaarwa - dzisiaj rano na Modlińskiej mijam czarne A3 - pacze, a na klapie logo A3-club.net ... pacze dalej, a w środku dwie laseczki :gwizdanie:

trochę wczesnie na tego spota lecą :decayed: no ale wiadomo ..Arkadia, sklepów ocean to się pewnie na 19:00 i tak spóźnią :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Moja też dziś na łowy wyrusza ... w poprzedni wtorek złowiła mi buty w " Bata " ...które trzeba dziś zanieść bo nie wtrzymały :decayed:

:polew: high quality

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzedni wtorek złowiła mi buty w " Bata " ...które trzeba dziś zanieść bo nie wtrzymały :decayed:

Zapięcie nie wytrzymało ?? Ogólnie taki fajny RS-owy kolorek tych Twoich butów http://www.bata.pl/artykul/62041

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzedni wtorek złowiła mi buty w " Bata " ...które trzeba dziś zanieść bo nie wtrzymały :decayed:

Zapięcie nie wytrzymało ?? Ogólnie taki fajny RS-owy kolorek tych Twoich butów http://www.bata.pl/artykul/62041

Zapięcie nie dało rady..urwało sie od wciskania gazu :polew:

Pełen lans ..buty pod kolor auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaarwa - dzisiaj rano na Modlińskiej mijam czarne A3 - pacze, a na klapie logo A3-club.net ... pacze dalej, a w środku dwie laseczki :gwizdanie:

trochę wczesnie na tego spota lecą :decayed: no ale wiadomo ..Arkadia, sklepów ocean to się pewnie na 19:00 i tak spóźnią :polew:

spokojnie panowie bo to już jakaś psychoza się robi.... tylko żeby wieczorem nie było rozczarowania że laski od chłopaków auta pożyczyły :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie bo to już jakaś psychoza się robi.... tylko żeby wieczorem nie było rozczarowania że laski od chłopaków auta pożyczyły :gwizdanie:

Takie to może być. Żeby się tylko nie okazało, że to chłopaki od dziewczyn pobrali auta... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że spocik dzisiaj na bogato będzie.Zapewne ponad 50 autek :shocked:

to juz podchodzi pod Zlot ... :naughty:

No to na większości zlotow byłeś więc wypadałoby, żeby VIP się pojawił i dzisiaj. :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na większości zlotow byłeś więc wypadałoby, żeby VIP się pojawił i dzisiaj. :polew: :polew: :polew:

bede ... wiec uprasuj dresy ... zebys mi wstydu nie przyniosl .... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na większości zlotow byłeś więc wypadałoby, żeby VIP się pojawił i dzisiaj. :polew: :polew: :polew:

bede ... wiec uprasuj dresy ... zebys mi wstydu nie przyniosl .... :polew: :polew: :polew:

Poziu tylko pamiętaj o kanciku na dresikach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede ... wiec uprasuj dresy ... zebys mi wstydu nie przyniosl ....

spoko...wpierdulu ci nie spuszczę, za dużo obcych ludzi, szkoda wstyd klubowi przynosić :cool1:

Mam wpaść w dresikach ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...