Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ragga tern łon gy gy

Łoooo przysiacielu ... musisz trzaskać na PW ..bo ja obecnie ma mam dostępu do GG .."pracuje" :decayed:

Witam klub 69 :decayed:

Dobry szwagra :decayed::D

[..] Nie mamy w klubie jakiegoś taksówkarza ?? ** żeby nie jeździł polonezem, znał angielski chociaż trochę i był normalnym gościem

Ja mogę być ..wszystko zależy ile płacą :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 14, 2008, 10:02:01 _________________________________________________

raggaman

Wiek: 21

Poland

Miejsce pobytu: Warszawa (kiedyś Lubartów)

Województwo: mazowieckie

Imię: Łukasz

Model: A4 B5

Silnik: AFN 1.9 110PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Avant

Rocznik: 1997

Spalanie:

5-7

Wiadomości: 2369

:kox: :kox: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry szwagra :decayed::D

Patrz jaki do przodu :polew:

Nastawiam wcześniej psychicznie Poźka ..co by później nie dostał szoku .. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiam wcześniej psychicznie Poźka ..co by później nie dostał szoku ..

Jestem pewien, że po S. nie dostanie szoku - to co przeżywał do tej pory nadal tkwi w nim i nie może się chłopak pozbierać więc Ty jeszcze nie będziesz takim najgorszym szwagrem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiam wcześniej psychicznie Poźka ..co by później nie dostał szoku ..

Jestem pewien, że po S. nie dostanie szoku - to co przeżywał do tej pory nadal tkwi w nim i nie może się chłopak pozbierać więc Ty jeszcze nie będziesz takim najgorszym szwagrem :polew:

:polew:

Nie mówta hop :decayed: Postaram sie nie zajmować długo łazienki rano ..nie stawiać "Viagry" na Poźkowym miejscu parkingowym ..i naucze go ..segregacji pranka ..na kolory :D

W dodataku obiecuje nie wyrzucać gumeczek do gibla ..i nie robić "tego" z M. na pralce bez włączonego trybu wirowania :kox::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga skąd ty czerpiesz inspiracje do tych twoich wypowiedzi :P:kox: :kox: :kox:

Z głów :decayed::D

:polew:

Panowie bez ściemy teraz :tongue4:

Potrzebuje napisać pracę kontrolną ( jeszcze w szkole mnie krwa kontrolują :D) z ekonomii..

Praca kontrolna z podstaw ekonomii: (do wyboru)

Elastyczność dochodowa popytu

Elastyczność cenowa popytu.

Scharakteryzować rynek.

Potrzeby, sposobu zaspokojenia ..nie wiem dlaczego ..ale juz mi sie podoba..tylko coś czuję , że mogę sie nie wstrzelić w temat :D

Istota pieniądza.

Czynniki wytwórcze i ich ograniczoność.

Cena, jaka rola, czym jest.

Gdzie znaleźć jakieś ciekawe info na takie tematy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać kto do fiuta wafla skasował moją rozmowę z Witem ?? I jednocześnie chciałem zakomunikować, że jeżeli ktoś już kasuje to wypadałoby wysłać mi PW o takiej czynności. Taka czysta moderatorska kurtuazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać kto do fiuta wafla skasował moją rozmowę z Witem ?? I jednocześnie chciałem zakomunikować, że jeżeli ktoś już kasuje to wypadałoby wysłać mi PW o takiej czynności. Taka czysta moderatorska kurtuazja.

Moje też były kasowane i nie miałem PW. Jakieś dziwne rzeczy zaczynają się dziać na tym forum. Z resztą nie tylko na forum ale w całym klubie. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać kto do fiuta wafla skasował moją rozmowę z Witem ?? I jednocześnie chciałem zakomunikować, że jeżeli ktoś już kasuje to wypadałoby wysłać mi PW o takiej czynności. Taka czysta moderatorska kurtuazja.

Moje też były kasowane i nie miałem PW. Jakieś dziwne rzeczy zaczynają się dziać na tym forum. Z resztą nie tylko na forum ale w całym klubie. :disgust:

już bez przesady...tylko między moderatorami była umowa, że jak coś ktoś komus kasuje to piszemy PW. W tym przypadku chyba komuś się zapomniało. Także czekam na info kto i dlaczego to wywalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga skąd ty czerpiesz inspiracje do tych twoich wypowiedzi :P:kox: :kox: :kox:

Z głów :decayed::D

:polew:

Panowie bez ściemy teraz :tongue4:

Potrzebuje napisać pracę kontrolną ( jeszcze w szkole mnie krwa kontrolują :D) z ekonomii..

Praca kontrolna z podstaw ekonomii: (do wyboru)

Elastyczność dochodowa popytu

Elastyczność cenowa popytu.

Scharakteryzować rynek.

Potrzeby, sposobu zaspokojenia ..nie wiem dlaczego ..ale juz mi sie podoba..tylko coś czuję , że mogę sie nie wstrzelić w temat :D

Istota pieniądza.

Czynniki wytwórcze i ich ograniczoność.

Cena, jaka rola, czym jest.

Gdzie znaleźć jakieś ciekawe info na takie tematy ?

Mam gotowe prace :evil: dawaj maila na PW to coś Ci podeśle. :good:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 11:17_________________________________________________

A ja chciałem się zapytać kto do fiuta wafla skasował moją rozmowę z Witem ?? I jednocześnie chciałem zakomunikować, że jeżeli ktoś już kasuje to wypadałoby wysłać mi PW o takiej czynności. Taka czysta moderatorska kurtuazja.

Moje też były kasowane i nie miałem PW. Jakieś dziwne rzeczy zaczynają się dziać na tym forum. Z resztą nie tylko na forum ale w całym klubie. :disgust:

już bez przesady...tylko między moderatorami była umowa, że jak coś ktoś komus kasuje to piszemy PW. W tym przypadku chyba komuś się zapomniało. Także czekam na info kto i dlaczego to wywalił.

A modzi to co - wyjątki niczym leper w sejmnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet

[email protected]

Flache masz jak złoto :decayed:

To ma być makro czy mikro ekonomia ? To są prace pochodzące pod mgr albo lic

Może w przyszłym tygodniu będe we stolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet

[email protected]

Flache masz jak złoto :decayed:

To ma być makro czy mikro ekonomia ? To są prace pochodzące pod mgr albo lic

Może w przyszłym tygodniu będe we stolicy

Nie mam pojęcia :gwizdanie: Wymagają ode mnie aby była czytelna ..i nie za długa :wink4:

Co masz to podeslij ..najwyżej porzycinam to troszkę . Możesz to podesłać teraz ? Bo nie ukrywam , że troszkę mnie czas goni :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A modzi to co - wyjątki niczym leper w sejmnie ?

lepiej :polew: :polew: :polew:

A niby czemu? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać kto do fiuta wafla skasował moją rozmowę z Witem ?? I jednocześnie chciałem zakomunikować, że jeżeli ktoś już kasuje to wypadałoby wysłać mi PW o takiej czynności. Taka czysta moderatorska kurtuazja.

Moje też były kasowane i nie miałem PW. Jakieś dziwne rzeczy zaczynają się dziać na tym forum. Z resztą nie tylko na forum ale w całym klubie. :disgust:

już bez przesady...tylko między moderatorami była umowa, że jak coś ktoś komus kasuje to piszemy PW. W tym przypadku chyba komuś się zapomniało. Także czekam na info kto i dlaczego to wywalił.

sorry to byłem ja :decayed: wykasowałem Ci bo złapałeś większego pstrąga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet

[email protected]

Flache masz jak złoto :decayed:

Dobra poszło

Pozmieniaj trochę :gwizdanie:

Pieniądz i współczesny system bankowy (13 stron)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia :gwizdanie: Wymagają ode mnie aby była czytelna ..i nie za długa :wink4:

Co masz to podeslij ..najwyżej porzycinam to troszkę . Możesz to podesłać teraz ? Bo nie ukrywam , że troszkę mnie czas goni

przekopałem moje pozostałosci ze studiów - ale lipa brachu, co najwyżej Analize Strategiczną przedsiębiorstwa mogę Ci podesłać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...