Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet

[email protected]

Flache masz jak złoto :decayed:

Dobra poszło

Pozmieniaj trochę :gwizdanie:

Pieniądz i współczesny system bankowy (13 stron)

:notworthy:

Dzięki Panie :good: Zaraz zrobie z tego ..1,5 strony :lol1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hornet

[email protected]

Flache masz jak złoto :decayed:

To ma być makro czy mikro ekonomia ? To są prace pochodzące pod mgr albo lic

Może w przyszłym tygodniu będe we stolicy

Nie mam pojęcia :gwizdanie: Wymagają ode mnie aby była czytelna ..i nie za długa :wink4:

Co masz to podeslij ..najwyżej porzycinam to troszkę . Możesz to podesłać teraz ? Bo nie ukrywam , że troszkę mnie czas goni :kox:

Masz ??? Mam jeszcze takie na 30 -50 stron :kox:

Z innych dziedzin też mam

Opublikowano

wykasowałem Ci bo złapałeś większego pstrąga

i to trzy :naughty::decayed::tongue4:

Opublikowano

Dzięki Panie :good: Zaraz zrobie z tego ..1,5 strony :lol1:

Nie bądź lamer 1,5 strony to definicje same :polew:

Opublikowano

Dzięki Panie :good: Zaraz zrobie z tego ..1,5 strony :lol1:

nasze emerytury są w rękach młodego pokolenia .... Ragga już się boję :decayed:

Opublikowano

A ja chciałem się zapytać kto do fiuta wafla skasował moją rozmowę z Witem ?? I jednocześnie chciałem zakomunikować, że jeżeli ktoś już kasuje to wypadałoby wysłać mi PW o takiej czynności. Taka czysta moderatorska kurtuazja.

Wiem kto to zrobił, ale to już decyzja tej osoby, żeby powiedziała - ja się w to nie mieszam - nie mam zamiaru się stresować :wink4:

Moje też były kasowane i nie miałem PW. Jakieś dziwne rzeczy zaczynają się dziać na tym forum. Z resztą nie tylko na forum ale w całym klubie. :disgust:

Ty akurat wiesz co się dzieje w Klubie - proszę Cię nie komentuj jeżeli nie wiesz i nie podjudzaj lepiej.

Jeżeli coś się Tobie nie spodobało jakiś czas temu to czemu do mnie nie napisałeś albo do kogoś innego z modów lub Huga tylko dopiero teraz o tym piszesz ?

Opublikowano

Ty akurat wiesz co się dzieje w Klubie - proszę Cię nie komentuj jeżeli nie wiesz i nie podjudzaj lepiej.

Jeżeli coś się Tobie nie spodobało jakiś czas temu to czemu do mnie nie napisałeś albo do kogoś innego z modów lub Huga ?

1. Wiem.

2. Pisałem i otrzymałem standardową odpowiedź więc szkoda pisać

3. Hugo ma inne sprawy :tongue4:

Opublikowano

Huga

Hugona :wink4:

:naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :polew:

Opublikowano

Dzięki Panie :good: Zaraz zrobie z tego ..1,5 strony :lol1:

Nie bądź lamer 1,5 strony to definicje same :polew:

Wybiore te , które zrozumiem :lol1:

nasze emerytury są w rękach młodego pokolenia .... Ragga już się boję :decayed:

Ty dostaniesz emere..prosąsiedzką.. :polew: ..reszta dostanie refundacje na Viagre i pękusie z biedronki :decayed::D

Opublikowano

2. Pisałem i otrzymałem standardową odpowiedź więc szkoda pisać

Cóż.

3. Hugo ma inne sprawy :tongue4:

Ale on potrafi walnąć pięścią w stół i ma silną psychikę więc warto się do niego zwrócić z problemem.

Opublikowano

Cóż.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 11:40_________________________________________________Regga pasi pracka bo muszę lecieć i nie wiem czy jeszcze bedzię Ci coś potrzebne

Opublikowano

Masz ??? Mam jeszcze takie na 30 -50 stron :kox:

Z innych dziedzin też mam

O widzi...juz wiem wrazie czego ...za która klamkę szarpać :decayed::good:

Opublikowano

Masz ??? Mam jeszcze takie na 30 -50 stron :kox:

Z innych dziedzin też mam

O widzi...juz wiem wrazie czego ...za która klamkę szarpać :decayed::good:

:good: :good:

Opublikowano

Regga pasi pracka bo muszę lecieć i nie wiem czy jeszcze bedzię Ci coś potrzebne

Musi pasić :notworthy: Zabieram sie za czytanie :naughty:

Opublikowano

Ty dostaniesz emere..prosąsiedzką.. :polew: ..reszta dostanie refundacje na Viagre i pękusie z biedronki

dobra jest :good: dorzuć jeszcze 2 z tych 4 co masz ( ju noł ) i będzie dziadek Adaho szczęsliwy :decayed:

Opublikowano
Ja mogę być ..wszystko zależy ile płacą :decayed:

A kasę fiskalną masz ? :gwizdanie:

Serio się pytam o tego taksówkarza.. Jak nie znacie to spoko, poszukam "na mieście" :wink4:

Opublikowano

Ty dostaniesz emere..prosąsiedzką.. :polew: ..reszta dostanie refundacje na Viagre i pękusie z biedronki

dobra jest :good: dorzuć jeszcze 2 z tych 4 co masz ( ju noł ) i będzie dziadek Adaho szczęsliwy :decayed:

Stary ...odżyłbyś dzięki tym 2 :kox::naughty: Pierwszym strzałem powypadała by Ci siwizna ..pozbył byś się reumatyzmu .. i na Ch*j..komu Ciechocinek :polew: :polew:

[br]Dopisany: Listopad 14, 2008, 11:48:48 _________________________________________________

A kasę fiskalną masz ? :gwizdanie:

Dwie przenośne Elemis Piko :good::naughty:

Serio serio :wink4:

Opublikowano

Ragga.. no to ekstra a działalność przewozową masz ? (przewożenie ludzi, a nie cegieł) :doh1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.