Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis miał samotną noc :P

Wręcz przeciwnie..może ze 3 godziny :giveheart::pleasantry:..

:decayed:

:polew: :polew: :polew: ja ty bidulo będziesz dzis pracował :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis miał samotną noc :P

Wręcz przeciwnie..może ze 3 godziny :giveheart::pleasantry:..

:decayed:

:polew: :polew: :polew: ja ty bidulo będziesz dzis pracował :P

Dziś nie pracuje..mam szkołe..egazamin z Historii Sztuki..nic nie czaje :kox:

Ale ..warto było :tongue4::decayed:

Chyba juz nie bede Poziowym szwagrem :wink4:

Opublikowano

Raggaman Prawa ręka pewnie boli. :polew: :polew: :polew:

Krzyniek mam w piwnicy kolumnę kierownicy od jakiegoś fiata, chyba seicento, może przypasuje.

Opublikowano

Norbi jak tam pizza smakowała? :wink4:

Opublikowano

Norbi jak tam pizza smakowała? :wink4:

Taaa i jeszcze zostało, będzie dziś na śniadanie , obiad i kolację :tongue4:
Opublikowano

Adecneo jeśli poważnie to muszę ją zobaczyć :naughty::decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 10:58_________________________________________________

Norbi jak tam pizza smakowała? :wink4:

Taaa i jeszcze zostało, będzie dziś na śniadanie , obiad i kolację :tongue4:

to co Wy zamówiliście taką pizzę jak my w Gdańsku :kox:
Opublikowano

To nie my tylko kolega Norbi zamówił :wink4: już prawie 24 mówie dobra pojade z ostatnim kursem i do domu, patrze na Piastów mówie ok przejade się...dojechałem wchodze na piętro a tu mi drzwi otwiera kolega Norbi w swojej czarnej koszulce z napisem S4 :kox: :kox: :cool1: z wrażenia aż mi sosy na ziemie spadły heheh :decayed: pewnie kolega Norbi miał jakiś wieczorek towarzyski i zachciało się papu to zamówili :wink4: ale bardzo miłe spotkanie przeważnie nie lubie kursów o tej porze bo już troche zmęczony jestem i chce jak najszybciej iść do domu ale przez spontaniczne spotkanie z Norbim od razu mi się humor poprawił :)

Opublikowano

Norbi napiwek dałeś koledze :mysli:

:wink4:

Opublikowano

(...)

Krzyniek - nie wierzę, ze wstałeś o tej porze w niedzielę. Dobrowolnie :D

Opublikowano

Norbi napiwek dałeś koledze :mysli:

:wink4:

No co Ty!!! wytargowałem za pół ceny i od tego rabat 67% :decayed:
Opublikowano

(...)

Krzyniek - nie wierzę, ze wstałeś o tej porze w niedzielę. Dobrowolnie :D

uwierz :naughty: ja się w ogóle nie kładłem :decayed:

Opublikowano

Jak będziesz w Wawie to możesz do mnie zajechać, to ci w razie czego dam.

Jak nie, to we wtorek na spocie.[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 12:49_________________________________________________Jakiegoś potwora rezasz?

Opublikowano

Norbi zamawiaj częściej pizze wieczorami bo wtedy pracuje to będzie częściej rabat 67% :kox:

Opublikowano

Siemano

Mam prośbe - zabierze ktos z szanownych klubowiczów vag'a na spota we wtorek

air bag mnie sie zaswiecił trzeba zdiagnozowac :>

dzieki pozdr

Darek

Opublikowano

Konkurs w sam raz na niedzielnie popołudnie: "Podaj tytuł filmu" :naughty:Trochę nieostre zdjęcie. Lata nie te, łapy się trzęsą :decayed:

dsc00026lx7.th.jpg

Opublikowano

Konkurs w sam raz na niedzielnie popołudnie: "Podaj tytuł filmu" :naughty:Trochę nieostre zdjęcie. Lata nie te, łapy się trzęsą :decayed:

dsc00026lx7.th.jpg

uwlonij orke 10 :) zgadłem ?

Norbi to Ty w klubowej koszulce chadzasz po zasyfionym domu ? :slina:

w tej koszulce to na bankiety sie chodzi :kox::decayed:

Opublikowano

Czy to "Dzień Świra" scena na plaży? :cool1:Co wygrałem?

Opublikowano

Konkurs w sam raz na niedzielnie popołudnie: "Podaj tytuł filmu" :naughty:Trochę nieostre zdjęcie. Lata nie te, łapy się trzęsą :decayed:

Małgorzata ?

Albo Nic Śmiesznego albo Dzień Świra.

Opublikowano

Dzień Świra.

Jak to było?: "Posłuchać o tych ch**** co stoją w tych jeb*** autach"? :naughty::polew:

Opublikowano

Mam pytanie koledzy

Czy jest realne wziąć za moje Audi 25tys?? rocznik 1999 modelowo 2000 w same serwisowe sprawy wsadziłem 8tys nie licząc modów także wszystko zadbane itp posiadam wszystkie papiery książki i takie tam?

Także 25 kafli jest realne?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.