Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki ze nie chce sie sprzedac tego co sie ma :):polew:

no taaaaaak, nie pomyślałem o tym :polew:

K...wa jaki jest sens dać ogłoszenie, podać numer telefonu i wyłączyć telefon :?:

Jak ktoś już sprzedał coś to wyłączył telefon. Tak najlepiej nikt do Ciebie nie dzwoni więcej o pierdoły których już nie masz.

Ogłoszenie można usunąć, a wątpię, że ktoś wynajął mieszkanie 30min po ukazaniu się oferty :disgust:

Wziął zaliczke i wyłączył telefon. Szukaj wiatru w polu.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja to trzymam Cie za słowo :)

ale zeby pieczoną kaszanką a gorącym świniakiem był jeszcze bimberek to juz wogule :P

czuje sie zaproszony :)

Opublikowano

Ogłoszenie można usunąć, a wątpię, że ktoś wynajął mieszkanie 30min po ukazaniu się oferty :disgust:

Też tak miałem w sobote..chciałem wynając pokój na jedna noc..dzwonie i dzwonie i dzwonie i chj..cicho.. po godzinie sie dopiero dodzwoniłem :evil:

Opublikowano

i co juz było za późno :):polew: :polew:

Opublikowano

ja to trzymam Cie za słowo :)

ale zeby pieczoną kaszanką a gorącym świniakiem był jeszcze bimberek to juz wogule :P

czuje sie zaproszony :)

No BA..jeszcze bedziesz leżał napruty z Adaho w objęciach ...po tym bimberku :polew: :polew:

Opublikowano

Też tak miałem w sobote..chciałem wynając pokój na jedna noc..

A co w domu nie masz miejsca ? :naughty:

Opublikowano

i co juz było za późno :):polew: :polew:

Nie no ..akurat trafiłem tak ..że jeszcze był wolny :naughty:

A co w domu nie masz miejsca ?

Pewnych czynności nie da sie w domu wykonać :dance::lol1:

Opublikowano

Też tak miałem w sobote..chciałem wynając pokój na jedna noc..

A co w domu nie masz miejsca ? :naughty:

Nie chciał żeby mama przeszkodziła...

Opublikowano

ja to trzymam Cie za słowo :)

ale zeby pieczoną kaszanką a gorącym świniakiem był jeszcze bimberek to juz wogule :P

czuje sie zaproszony :)

No BA..jeszcze bedziesz leżał napruty z Adaho w objęciach ...po tym bimberku :polew: :polew:

no to ja juz sie doczekać nie moge ale będziemy napruci VAGować VIAGRE :P

Opublikowano

Pewnych czynności nie da sie w domu wykonać :dance::lol1:

W sumie racja ... moja A. też nie byłaby zachwycona jakbym w domu chciał ciachnąć jakąś inną laskę :polew:

Opublikowano

taki ze nie chce sie sprzedac tego co sie ma :):polew:

no taaaaaak, nie pomyślałem o tym :polew:

K...wa jaki jest sens dać ogłoszenie, podać numer telefonu i wyłączyć telefon :?:

Jak ktoś już sprzedał coś to wyłączył telefon. Tak najlepiej nikt do Ciebie nie dzwoni więcej o pierdoły których już nie masz.

Ogłoszenie można usunąć, a wątpię, że ktoś wynajął mieszkanie 30min po ukazaniu się oferty :disgust:

Wziął zaliczke i wyłączył telefon. Szukaj wiatru w polu.

Wiem od znajomego, który pracuje w gazecie, że bardzo często jest tak, że zanim ukaże się ogłoszenie to już ogromna ilość znajomych osób już dostała wcześniej namiary i to oni wynajmują najlepsze i najtańsze mieszkania.

Opublikowano

Pewnych czynności nie da sie w domu wykonać :dance::lol1:

W sumie racja ... moja A. też nie byłaby zachwycona jakbym w domu chciał ciachnąć jakąś inną laskę :polew:

no tu masz racje :P dlatego trzeba mieć wiecej lokalizacji :P

Opublikowano

Nie chciał żeby mama przeszkodziła...

No akurat ja nie miaszkam z rodzicami od 2 lat ..także nie mam tego kłopotu ... :naughty:

no to ja juz sie doczekać nie moge ale będziemy napruci VAGować VIAGRE

hehe nie mam takiej opcji.. vagine byś zvagował ..a nie tam za VIAGRE sie bedziesz brał :decayed:

Opublikowano

Nie chciał żeby mama przeszkodziła...

No akurat ja nie miaszkam z rodzicami od 2 lat ..także nie mam tego kłopotu ... :naughty:

no to ja juz sie doczekać nie moge ale będziemy napruci VAGować VIAGRE

hehe nie mam takiej opcji.. vagine byś zvagował ..a nie tam za VIAGRE sie bedziesz brał :decayed:

hmm nie wiec co na to przyszła twoja zona zebym to zrobił :) ale hmm lepiej nie nie namawiaj mnie do taich rzeczy bo sie D dowie i będzie lipa :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lukas/Lukaszr - wrzućta info do pierwszego posta, że jutro na spocie zbieramy kaskę na cele charytatywne.

Ja będę dopiero koło 20 (dentist)

Opublikowano

W sumie racja ... moja A. też nie byłaby zachwycona jakbym w domu chciał ciachnąć jakąś inną laskę :polew:

"...Kochanie ..idz pooglądaj skazanego ...ja se Tu ciachne zraza ..." :D

dlatego trzeba mieć wiecej lokalizacji

Jak coś to krzycz ..dam Ci namiary :naughty::kox:

:polew:

Opublikowano

a4-klub.eu :mysli: coś takiego ostatnio widziałem na b5 - wyszła kiedyś taka tura od nas?

Opublikowano

Ragga.

O przeKABLOWanie na PW poproszę :decayed:

Opublikowano

a4-klub.eu :mysli: coś takiego ostatnio widziałem na b5 - wyszła kiedyś taka tura od nas?

Wyszła...nie wróciła :naughty:

Opublikowano

W sumie racja ... moja A. też nie byłaby zachwycona jakbym w domu chciał ciachnąć jakąś inną laskę :polew:

"...Kochanie ..idz pooglądaj skazanego ...ja se Tu ciachne zraza ..." :D

dlatego trzeba mieć wiecej lokalizacji

Jak coś to krzycz ..dam Ci namiary :naughty::kox:

:polew:

spoko spoko :polew: :polew: :polew:

przez 3 miesiące nigdzie nie wyjde bo wczoraj spóźniłem sie 30 min :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.