Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziu

Dzwoniłem do Cię w sobotę :naughty:. Byłeś w teatrze czy filharmonii, że nie mogłeś odebrać :mysli: ;(

A co on tam miałby robić :polew: :polew: :polew: chyba sprzątać :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziu

Dzwoniłem do Cię w sobotę :naughty:. Byłeś w teatrze czy filharmonii, że nie mogłeś odebrać :mysli: ;(

pijany byłem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dostaje powiadomienie sms-em jak jest pisane Angela na Forum :naughty

To chyba jakaś opcja dla VIPów :kox: :gwizdanie:

Wiedziałem... Skubany.. Partyzant :decayed:

Opublikowano

Poziu

Dzwoniłem do Cię w sobotę :naughty:. Byłeś w teatrze czy filharmonii, że nie mogłeś odebrać :mysli: ;(

pijany byłem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

do Poźka nie dzwoin sie w sobote bo albo jest pijany albo na kacu albo pstrągi CIAGNIE :P

Opublikowano

Dostaje powiadomienie sms-em jak jest pisane Angela na Forum :naughty

To chyba jakaś opcja dla VIPów :kox: :gwizdanie:

:naughty:

Dostaje powiadomienie sms-em jak jest pisane Angela na Forum :naughty

To chyba jakaś opcja dla VIPów :kox: :gwizdanie:

Wiedziałem... Skubany.. Partyzant :decayed:

Mam nosa, kiedy wejśc na Forum i w jaki wątek :kox:

Opublikowano

do Poźka nie dzwoin sie w sobote bo albo jest pijany albo na kacu albo pstrągi CIAGNIE :P

NA DUBLERY :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

i ŚISTERY :):polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co on tam miałby robić :polew: :polew: :polew: chyba sprzątać :kox:

Siwy ładnie gra basem więc może na etat się wkręcił

Opublikowano

http://www.rathergood.com/2pumpkins1cup/ - dla znawców tematu.. :polew: :polew:

kurfa padłem :kox: i przypomniałem sobie oryginał :kox: :kox:

Opublikowano

kurfa padłem :kox: i przypomniałem sobie oryginał :kox: :kox:

Dokładnie :polew: :polew:

http://memetease.com/2g1c/shirt.png - zbiorowy zakup ?? :naughty:

Opublikowano

Znam takiego co 2 lata na fikcyjne szkolenia jeździł :D

Fajnie, a co było po tych 2 latach ?

Napisałeś "jeździł" czyli można się domyślać, że chyba już nie może, albo nie jest w stanie po tym jak żona się dowiedziała co i jak :polew:

Już nie ma żony, to nie musi dostawać poleconych :D

Opublikowano

Już nie ma żony, to nie musi dostawać poleconych :D

Pisze sie ! :decayed::naughty:

Poproszę tak na 29 listopada godzina 20: 00 :wink4::guma:

Opublikowano

Już nie ma żony, to nie musi dostawać poleconych :D

a na zwykłe dziewczyny też działa ? bo mam taki jeden adres gdzie można wysyłać regularnie :kox::naughty::polew:

Opublikowano

no co za koles :)

Opublikowano

He, he. "Parking" gdzie stałem ze 2 razy. Tragedia, wokół kilka biurowców. Oprócz tego menele zaczepiaja i chcą pilnować auta za 2PLN. Te widoki są normalne tam od pn do pt.

Opublikowano

no trzeba stawać gdzie popadnie jak nie ma gdzie :)

polak to głupie stworzenie i nic na to nie poradzisz :P

Opublikowano

no trzeba stawać gdzie popadnie jak nie ma gdzie :)

polak to głupie stworzenie i nic na to nie poradzisz :P

No ..jak komuś szkoda 3 zł na parking ..to niech zawiesi kluczyki na gwoździu ..i skitra sie głęboko pod pierzyne :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.