Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty się Ragga nie wykręcaj jutro na Dominikę zrzuta

No ..nawet dlatego wypadało by przyjechać :hi: Tylko żebym nie pocałował klamki i nie zastał Pietra buszującego na Naszej Klasie :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Włoskie parkowanie :polew::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=4pCfmqO197A

[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:55_________________________________________________

..odnoścnie picia ...to wypadało by kiedy na jakieś balety uderzyć :naughty::kox: :kox:

no popieram :good:

Też popieram :good: :good:

Opublikowano

będą teraz korki na Tarcho???

już nie ... ale most pewnie jeszcze zablokowany

Opublikowano

..odnoścnie picia ...to wypadało by kiedy na jakieś balety uderzyć :naughty::kox: :kox:

no popieram :good:

Też popieram :good: :good:

Wszyscy popieramy tylko nie ma żadnych konkretów. Jak myslicie może być to Bierhalle?

Opublikowano

Jak myslicie może być to Bierhalle?

Myśle ..że nie miejsce bedzie problemem ..ale czas :wink4:

Bierhalle ok..lubie towarzystwo ścisniętych piersi podczas picia ciemnego browara :polew:

Opublikowano

Jak myslicie może być to Bierhalle?

Myśle ..że nie miejsce bedzie problemem ..ale czas :wink4:

Bierhalle ok..lubie towarzystwo ścisniętych piersi podczas picia ciemnego browara :polew:

Piątek o 20tej i mamy już jakiś pierwszy termin. :)

Opublikowano

dzisiaj na Gdańskim w stronę Arkadii, kiele 14 suszyli super suszarą z super celownikiem...

Opublikowano

Jak myslicie może być to Bierhalle?

Myśle ..że nie miejsce bedzie problemem ..ale czas :wink4:

Bierhalle ok..lubie towarzystwo ścisniętych piersi podczas picia ciemnego browara :polew:

Piątek o 20tej i mamy już jakiś pierwszy termin. :)

Czyli mi pasuje w 50 % .. bo nie wiem czy nie bede śmigał do starych :kwasny:

Za tydzień ..jestem wolny jak sanki w maju :naughty: ..w piątek za tydzień .. :wink4:

Opublikowano

Jak myslicie może być to Bierhalle?

Myśle ..że nie miejsce bedzie problemem ..ale czas :wink4:

Bierhalle ok..lubie towarzystwo ścisniętych piersi podczas picia ciemnego browara :polew:

Piątek o 20tej i mamy już jakiś pierwszy termin. :)

Myślę że jutro musimy o tym temacie mocno porozmawiać.

Opublikowano

Ty się Ragga nie wykręcaj jutro na Dominikę zrzuta

No ..nawet dlatego wypadało by przyjechać :hi: Tylko żebym nie pocałował klamki i nie zastał Pietra buszującego na Naszej Klasie :polew:

Raggaman masz cos do mnie i naszej klasy?? :polew:

Jutro moze bede moze nie... pracuje jeszcze na Tarchominie jutro wiec moze sie zjawie :D

Opublikowano

Raggaman masz cos do mnie i naszej klasy?? :polew:

Kompletnie nic ...tylko poczekaj aż Arkadia wystawi Ci rachunek za prąd...popłyniesz bratku :polew: :polew:

Opublikowano

nie mam z czego i tak jestem splukany :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nie mam z czego i tak jestem splukany :wallbash: :wallbash:

..no to możemy se pjątke strzelić ..:D

Opublikowano

na kacie mi zostalo 20zl do konca miesiaca :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

na kacie mi zostalo 20zl do konca miesiaca :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Tobie 20zl, a spamerom tylko 105 stron do końca roku...

Opublikowano

Chciałeś powiedzieć że masz debet na koncie, bo jutro składka dla Dominiki.

Opublikowano

Adrian .. jutro wypłata :naughty:

Opublikowano

hehe nie wiem moze sie jutro pokaze na spocie a moze nie :kox: :kox:

Debet mam juz wykozystany ;/ A jeszcze jakos musze zatankowac samochod :wallbash: :wallbash:

To jest dopiero masakra...[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 19:42_________________________________________________tylko wziąć i strzelic sobie w łeb, bądź się powiesic :wallbash:

Opublikowano

tylko wziąć i strzelic sobie w łeb, bądź się powiesic :wallbash:

Proponuje ..hm...pozapierdlać troszkę ..wiesz praca na dwie zmiany , praca dorywacza ect . :good:

Od gadania głupot kaska nie rośnie :P

Mam nowe zajęcie w praxcy....liczę ile osób potknie sie o platformę :polew:

Opublikowano

wiesz właśnie wziąłem drugą robotę na Tarchominie i miałem właśnie prace 24h, myślałem że zwariuję :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.