Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak poznałem taką, po ktorej mi sie nie chce nigdzie indziej to sie ożeniełm :D

GAME OVER stary :decayed:

kaaarwa ... tylko mi smaku narobicie tym gadaniem ..wesele balety, dupeczki ...

pare lat za późno - teraz jedyne balety to mam jak 'se' wyjde dywany wytrzepać :polew:

...he...i to mówi ten co jako jedyne miał branie ...w sklepie wędkarskim :decayed::D

Bierhalle ..dobra kmina :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja z D juz 7,5 roku jestem :) a ślubu nie ma :P a kiedy będzie to nie wiem :)

ale jakos mi nie w głowie wyskoki :) jak narazie jest OK no prawie zawsze :) ale jakos nie jest mi śpieszno :)

gdzie ja taką D znajde drugą

Gotowac nie umie

Jak robi kanapki to trwa to 40 min

zarabia na siebie wiec hajs swój mam dla siebie

tankuje czasem A4

fajnie chrapie

długo śpi :)

czego tu chcec wiecej :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie łapie tego... Ja robiłem na boku wszystkie moje dotychczasowe partnerki. Jak poznałem taką, po ktorej mi sie nie chce nigdzie indziej to sie ożeniełm :D

Uff znaczy większość z nas ma jeszcze szansę :naughty: :naughty:

Opublikowano

a z D juz 7,5 roku jestem

Zazdroszę Ci ..ja właśnie pobiłem swój rekord..1,5 roku :decayed:

..ale coraz częściej myśle , że bigamia jest moim żywiołem :D

Opublikowano

UWAGA FRAJ...MAM WAŻNY KOMUNIKAT ! ! ! JUTRO ZDAJE EGZAMIN PRAKTYCZNY NA KAT B :kox: może jakaś zrzutka dla egzaminatora ? :gwizdanie: :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

Nie łapie tego... Ja robiłem na boku wszystkie moje dotychczasowe partnerki. Jak poznałem taką, po ktorej mi sie nie chce nigdzie indziej to sie ożeniełm :D

Uff znaczy większość z nas ma jeszcze szansę :naughty: :naughty:

no wnioskując ze Al kiedys był w KRC to wszyscy spokojnie mamy u niego szanse :P jemu to wszystko jedno :P

oby ciepło i wilgotno :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

UWAGA FRAJ...MAM WAŻNY KOMUNIKAT ! ! ! JUTRO ZDAJE EGZAMIN PRAKTYCZNY NA KAT B :kox: może jakaś zrzutka dla egzaminatora ? :gwizdanie: :naughty::decayed::kox:

ooo no to trzymamy kciuki a egzaminatora to mozemy załatwic poswojemu :)

albo mozesz spróbowac ale nie wiem czy w twoim przypadku to przejdzie

http://pl.youtube.com/watch?v=mGGfKWAagLs :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to tak jakbym poźka widział na miejście :kox:

no co ty :naughty: ja w dresach popitalam :decayed::polew:

Opublikowano

to tak jakbym poźka widział na miejście :kox:

no co ty :naughty: ja w dresach popitalam :decayed::polew:

z 4 paskami :P bo im wiecej tym lepiej :P

Opublikowano

to tak jakbym poźka widział na miejście :kox:

no co ty :naughty: ja w dresach popitalam :decayed::polew:

z 4 paskami :P bo im wiecej tym lepiej :P

z 4 paskami :P bo jeden gratis

Opublikowano

no promocja na paski była :):polew: :polew: i poziek teraz mysli ze jest GIT GOŚĆ :)

Opublikowano

z 4 paskami :P bo im wiecej tym lepiej :P

a tego nie wiem, muszę się podpytać mojego nowego speca od imagu (nota bene VIPa u nas na forum) jakie założyć aby były najzajebistrze :kox:

Opublikowano

white skarpety

and Black pantofel :) [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 12:45_________________________________________________and poolover by Konnonowicz

Opublikowano

UWAGA FRAJ...MAM WAŻNY KOMUNIKAT ! ! ! JUTRO ZDAJE EGZAMIN PRAKTYCZNY NA KAT B :kox: może jakaś zrzutka dla egzaminatora ? :gwizdanie: :naughty::decayed::kox:

Rozumiem że po mieście będziesz jeździł swoim paździochem

Opublikowano

no chyba to by był jakis fajny pomysł :P

moglibysmy gdzies potańczyć

ale D pewnie tez by chciął iść :(:polew: :polew:

a po co drzewo do lasu :P a tego jej nie wytłumacze ze wróce w nocy :P

Powiedz , że jedziesz na nocke na ryby ..jedziesz pomóc koledze wsadzić nowy zawias ..albo najlepiej zrób to z sakocznia.. :decayed:

Dobry tekst ..to nocny maraton horrorów :P

Kurna ...myślałem , że ja mam przejebane :polew: :polew: :polew:

Dajcie znać jak trzeba bedzie to Wam jakieś oficjalne wezwanie wyślę.

Może być nawet poleconym.

Tylko przynajmniej byście u mnie w Banku rachunek otworzyli - tak dla uwiarygodnienia :D

Opublikowano

tak TDI RS4 z L na dachu :P chciałbym to zobaczyć :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.