Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystaw na allegro lub otomoto..i zobaczysz czy się sprzeda za taką cene..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Także 25 kafli jest realne?

Dla kogoś kto sie zna ..i wie , że autko nie wymaga żadnego wkładu to ok..ale przyjdzie wiejski cmokacz z wykałaczką w kłach..bedzie zawracał Ci gitarre przez 30 minut..i w końcu powie ..że drogo :evil:

..ale próbować kolego ..próbować :wink4:

Opublikowano

A4 z tym silnikiem w tym roczniku można kupić za 21-22tys i wydaje mi się że za 25tys może być problem ale egzemplarze za 21tys nie miały książki serwisowej i paru innych pierdół co ma moja dlatego już sam nie wiem.

Nosze się z zamiarem sprzedania ale jeżeli mam sprzedawać za 20tys lub mniej to wtedy zostanie bo 20tys to ewidentnie za mało

Opublikowano

Norbi to Ty w klubowej koszulce chadzasz po zasyfionym domu ? :slina:

w tej koszulce to na bankiety sie chodzi

Kurde bo miałeś wpaść na picie, dlatego przyodziałem... dla Ciebie kochanie dla Ciebie :giveheart::heat::zyzol:
Opublikowano

Norbi to Ty w klubowej koszulce chadzasz po zasyfionym domu ? :slina:

w tej koszulce to na bankiety sie chodzi

Kurde bo miałeś wpaść na picie, dlatego przyodziałem... dla Ciebie kochanie dla Ciebie :giveheart::heat::zyzol:

:sexinbed::drinks: no właśnie miałem przygotowane limoncello ale pojechaliśmy do oniakowców :cygaro:

Opublikowano

Norbi to Ty w klubowej koszulce chadzasz po zasyfionym domu ? :slina:

w tej koszulce to na bankiety sie chodzi

Kurde bo miałeś wpaść na picie, dlatego przyodziałem... dla Ciebie kochanie dla Ciebie :giveheart::heat::zyzol:

:sexinbed::drinks: no właśnie miałem przygotowane limoncello ale pojechaliśmy do oniakowców :cygaro:

:polew: zawsze wolałeś z Oniakiem :polew:
Opublikowano

Oto moje okazy z ostatniego wypadu. Łącznie około 8 Kg.

img0235xn3.th.jpgthpix.gif

img0236pt3.th.jpgthpix.gif

img0237xq7.th.jpgthpix.gif

img0238fe2.th.jpgthpix.gif

img0244yl1.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

Widze na bogato połów :decayed:

Opublikowano

Adrian daj adres tego zieleniaka :naughty: i powiedz jaka cena za kg :gwizdanie:

Opublikowano

Połowy na prąd dają efekty :>

Opublikowano

to pochwal sie co złapałes ostatnio :)

Opublikowano

to pochwal sie co złapałes ostatnio :)

..wiatr w gacie ? :D:toon:

:decayed:

Opublikowano

No Spamery, jeszcze tylko 120 stron i Plan Roczny wykonany! :naughty::decayed:

Opublikowano

No Spamery, jeszcze tylko 120 stron i Plan Roczny wykonany! :naughty::decayed:

No ..pod koniec miesiąca trza wyslać fakturkę do Malikowego :tongue4:

Opublikowano

a co malik płaci za godziny spędzone na forum czy posty ? :evil::kox:

największy spamer w warszawskijch dostaje ESke na weekend do upalania :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

a co malik płaci za godziny spędzone na forum czy posty ? :evil::kox:

Zeta od posta :decayed:

Plus Esa na okoliczne Panny :naughty::kox:

Podobno :cool1:

Opublikowano

to pochwal sie co złapałes ostatnio :)

no przecież wrzuciłem fotki wcześniej. Parę karpi na kulki proteinowe i 2 pstragi

Opublikowano

Żuczki!

Przypominam, że na najbliższym spocie wtorkowym robimy zbiórkę kasy na cele charytatywne.

Każdy kto pojawi się na spocie coś wrzuca do czapki.

Ile to Krakusy zebrały? :mysli:

Nie, nie - żadnej rywalizacji w tym temacie. Wcale nie będzie nam przeszkadzać jak zbierzemy znacznie mniej .... :wink4::naughty:

Opublikowano

Oto moje okazy z ostatniego wypadu. Łącznie około 8 Kg.

img0235xn3.th.jpgthpix.gif

img0236pt3.th.jpgthpix.gif

img0237xq7.th.jpgthpix.gif

img0238fe2.th.jpgthpix.gif

img0244yl1.th.jpgthpix.gif

Lisy z wody to to nie są :)

Ale i tak gratulacje, fajny sposób na zapomnienie o codziennych problemach.

Ps. Karpie z Łazienek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.