Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz wiem , że dłubanie Viagry nie ma najmniejszego sensu . :kox:

Aleś Ty zmienny, a miales sie nigdy viagry nie pozbyc :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

A mnie on jakos nigdy nie smieszyl. W sumei to idiota :)

Moze moja wrodzona empatia mi przeszkadza bo mysle o tych ktorym robi burdel. np. jak robil topuchdown jak wyrwal kanaapke gosciowi, ktory jadl sniadanie i rzucil mu pod nogi... palant :)

Opublikowano

narazie to moim piachem śmigasz ...dla ścisłości :decayed:

Wahaczyk się sypnom :decayed:

wspominałeś coś o Twingo :gwizdanie

Jako tymczasowy środek lokomocji jasne ... ale czy jest sens kupować parcha za 5kk , żeby pojeździć nim pare miesiecy :embarrassed:

Spodobał Ci się mój paździoch :gwizdanie

:kox: :kox:

Aleś Ty zmienny, a miales sie nigdy viagry nie pozbyc :D

I wpakować 5 kafli żeby się toczył 180 KM/ XX NM .. No way .. :gwizdanie:

Opublikowano

No trudno zeby zeby 70PS kosztowalo 1000 PLN :decayed:

Za AFN + 5k nie kupisz S4.

Opublikowano

no cóż o gustach się nie rozmawia .. dla mnie to właśnie czysty bezpretensjonalny humor we francuskim stylu, latka mi lecą a on się bawi jak dziecko

Opublikowano

Bede mial pewnie do sprzedania swoje listwy wewnetrzne ze szczotkowanego aluminiomum - z logo QUATTRO lub bez logo. Ktos chetny?

Opublikowano

Bede mial pewnie do sprzedania swoje listwy wewnetrzne ze szczotkowanego aluminiomum - z logo QUATTRO lub bez logo. Ktos chetny?

hał macz

Opublikowano

Podobno kokos szuka listwy z QUATTRO, wiec mozesz sie z nim pozniej zamienic. Cena na PW :cool1:

Opublikowano

Pany powiedzcie mi gdzie moge pojechac wymienic olej w skrzyni? bylem w 5 serwisach i nie maja tego smiesznego klucza do spuszczenia oleju :wallbash:

Opublikowano

Podobno kokos szuka listwy z QUATTRO, wiec mozesz sie z nim pozniej zamienic. Cena na PW :cool1:

to juz wiem ;)

dogadamy sie :) chyba :) ale jeszce nie w tej chwili :P

Opublikowano

Za AFN + 5k nie kupisz S4.

Za AFN + 7-10 K kupie S4 .

Opublikowano

Jesli stac Cie na 4x mniejsze przeloty na baku, to spoko :)

Opublikowano

Szukam sprawdzonego (dobrego) lakiernika W-wie lub okolicach, chodzi o usunięcie rysy z maski i jej polakierowanie. Będę wdzięczny za namiary i przybliżony koszt.

Opublikowano

Za AFN + 5k nie kupisz S4.

Za AFN + 7-10 K kupie S4 .

Raguś a Ty co chcesz się pozbyć swoją Viagre?
Opublikowano

Jesli stac Cie na 4x mniejsze przeloty na baku, to spoko :)

Miachał .. ja Ci do sakwy nie zaglądam .. teraz i tak smiagam do pracy meterem ..a jak zrobie w ciągu miesiąca 1000-1500 KM to będzie MAX :embarrassed:

Raguś a Ty co chcesz się pozbyć swoją Viagre?

Mody zakonczone .. czy sie pozbędę .. nie wiem ..nic nie mowie :)

Opublikowano

..a jak zrobie w ciągu miesiąca 1000-1500 KM to będzie MAX :embarrassed:

Ha , ale jakie to bedzie 100-1500 km !!! ogień z d*py. :good:

Flyer ci zazdrości bo sam ma paździocha a chciałby S :naughty:

Opublikowano

Ha , ale jakie to bedzie 100-1500 km !!! ogień z d*py. :good:

Flyer ci zazdrości bo sam ma paździocha a chciałby S :naughty:

Nie ma czego zazdrościć... bo ja sam nie wiem co będzie . Marzenia marzeniami :wink4:

Michał się po prostu o mnie martwi :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ja Ci nie zagladam do sakwy :tongue4: tylko mowie... zebys pozniej nie narzekal, ze drogo i w ogole. ;)

Opublikowano

Korzysta ktos z serwera tpd.aster.pl ?

ja miałem przez 3 lata gratis (koleś zamówił na miesiąc ale później zrezygnował i nie zablokowali dostępu, jak dobrze pamiętam to ze 4 osoby na jednym koncie siedziało) :wink4:, ale rok temu odcieli dostęp. 6-8 lat temu to tam był cały internet ale ostatnio to większość rzeczy pojawiało się z dużym opóźnieniem. Jedynym plusem było że szybko można było ściągnąć całe sezony seriali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.